home
Tenkrát v Mexiku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Johnny Depp

Pokračování Desperada má spoustu zvučných jmen v hereckém obsazení, ale děj už není tak svižný a těch pár famózních akčních scén se v tomto překombinovaném příběhu ztrácí...

31. října 2011
avatar uživatele
80 %

Celkem dobry film. Nab Desperáda to nemá, ale i tak dobry. Občas to mohlo být lepší. Par dobrych hlášel a akčních scén tomu dodalo šmrnc, děj byl celkem fajn.

24. října 2010

Zajímavá parodie. Depp má dost vtipné scény. Další postavy v čele s A.Banderasem jsou jen ucházející.

23. října 2010
avatar uživatele
60 %

Nebýt toho, že mi to včas řekli, nevěděl bych, že filmy Mariachi, Desperado a Tenkrát v Mexiku spolu nějak souvisí, ale nakonec jsem šel podle pořadí a zatím si mariachiho filmy moc dobře nevedly. Do třetího dílu jsem šel ale jen z toho důvodu, abych to měl konečně za sebou. Mé překvapení je ale na místě, protože film Tenkrát v Mexiku se sice klišé nezřekl, ale vydal se po (konečně) nové trati. Způsob Desperada se totiž od Mariachiho nezměnil, což je důvod k obavám, když je třetí díl pod stejnou taktovkou. Ovšem tento film si konečně nějakou tu chválu zaslouží. Nejvíce musím ocenit strukturu. Příběh si tentokrát odpustil neuvěřitelnou přímočarost, tudíž jsme nemuseli jen bezděčně čekat, až se objeví další padouši, a postupně si, jako kdybychom loupali cibuli, s Banderasem klestit cestu nekonečnými hordami nepřátel. Tvůrci konečně postoupili o úroveň výš a připravili nám příběh, u kterého divák rád zůstane, aby se postupně dopracoval ke konečnému plánu, protože děj je nyní daleko propracovanější a znatelně komplikovanější, což postavě mariachimu úplně změnilo tvář. Od začátku totiž pořádně nevíte, o co ve filmu jde, co mají postavy za lubem a kolik je vůbec ve filmu stran. Konečně není hlavním cílem padouch, který čeká zprávy o nepříteli. Konečně se tu vyskytují postavy, které mají zcela jiné úmysly, než pouze a jen vysílat pěšáky na hrdinu a konečně za něco stojí. Při pohledu na obsazení jsem si začal říkat, s čím to všichni ti borci tentokrát přijdou. To se tu budou Banderas, Hayek, Depp, Rourke, Dafoe, Mendes, znovuzrozený Trejo a další střídat ve střelbě? Nikoliv. Rozmanitost postav mě překvapila, avšak stejně jsem se dočkal i zklamání. Nejlepší byla Deppova falešná ruka, ale novoty v podobě plamenometu a bomby v pouzdrech už vedle předchozích nápadů vyzněly spíš zoufale. Ze strany herců mě nejvíce zklamala Eva Mendes, protože ta neukázala nic, coby se od klišé alespoň trochu vzdálilo, ovšem ostatní herci… fakt elita. Tenkrát v Mexiku není nijak extra kvalitní ani nápaditý film, ale je oproti oběma předchůdcům znatelně lepší ve většině faktorů.

23. července 2010
avatar uživatele
70 %

Celkem zajímavý film, pokus o parodii na westerny.
Čekala jsem trochu lepší zápletku.
10% navíc jen za Johnnyho Deppa.

5. května 2010
avatar uživatele
80 %

Docela dobrá střílečkas hvězdným obsazením, zajímavá postava skvělého Johnyho Deppa pozdvihává film o ategorii výš, Banderas jako El navazuje na Desperada z předchozího dílu a je to stejný nesmrtelný chlap jako byl tam. Tento díl je o něco lepší, protože má narozdíl od desperada myšlenku.

20. září 2009
avatar uživatele
100 %

kvůli Enriquovi!!!!!

Mě se teda ten film líbil hlavně kvůli tomu že tam byl Enrique Iglesias, On je prostě úžasnej8o). johny Depp tam taky nebyl špatnej. No a Banderas možná hraje dobře ale mě se vůbec nelíbí. A jak píšete že ten masakr byl přehnanej tak to teda nebyl ten tam byl po Enriquovi nejlepší. Taky je to trochu sranda. Kvůli srandě, Enriquovi a masakru dávám 100%

10. července 2009
avatar uživatele
70 %

U mna aj dobre aj zle. Mrzelo ma že si tam už nezahrala Salma Hayek, a nelubilo sa mi že Eva Mendes dostala takú rolu kde ju nakoniec ešte aj zabije. Pri tomto filme som sa dosť nudil, jednotka bola omnoho lepšia

30. března 2009
avatar uživatele
10 %

Trošku nepochopitelný film. Může mi ho někdo vysvětlit?Kdyby tam nehrál Johnny Depp tak bych ho asi po půl hodině vypla.

1. února 2009
avatar uživatele
100 %

Sice nemusím masakry,ale tenhle film mě úplně uchvátil a to jak dějem tak i herci,kteří v něm hráli-Johnny Depp,Antonio Banderas,Enrique Iglesias.Taky je u něho výborná hudba.Celkově je prostě SUPER!!!!!!!=)

7. září 2008
avatar uživatele
50 %

Asi jsem ten film nepochopila nebo co, ale asi tak od půlky jsem to brala jako komedii, potom jak tragokomedii. Nevšimla jsem si ani žádné zápletky...nic..i herci mě zklamali. Střelba pětkrát za vteřinu po celou dobu filmu mě už prostě unavila a já usnula...

2. září 2008
avatar uživatele
30 %

Tenhle film mě nevýslovně sklamal, čekala sem daleko zajímavější zápletku i vyvrcholení, ale nic z toho se nekonalo. Byla tam pěkná kamera i obsazení, ale jinak prostě nic.

27. srpna 2008
avatar uživatele
20 %

El Mariachi potřetí. Přehled těch samých kousků co v Desperadovi, jen s menší akčností, s menším množstvím humoru a k tomu v příběhu, ve kterém jsem se ani nepokoušel orientovat. Dále více nudy, více hvězdného, ale neoslňujícího obsazení, více únavných rozhovorů bůhví o čem a přebytek hluchých míst, které dají skutečně zabrat. Nevím, proč musel Rodriguez točit za každou cenu reklamu na Mexiko třikrát a o tom samém.

25. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

Předchozí dva díly jsem neviděla a tenhle mi nepřišel jako něco extra. Nejlepší bylo herecké obsazení a to mě na filmech někdy i stačí. Jako tady (Enrique Iglesias! :D ). Postřehla jsem správně, že režisér je Tarantino? Pak je mi to jasné...

25. srpna 2008
avatar uživatele
10 %

Tak tohle byla klasická dvojka, která měla za úkol jenom vydělat peníze. Pustil jsem si to s velkým očekáváním, ale nestálo to opravdu vůbec za nic. Těšil jsem se na skvělou atmosféru známou z Desperada a nakonec jsem byl opravdu znechucen. Dějová linie možná nebyla ani tak komplikovaná, ale byla podána nehorázně přeházeně. Salma Hayek se ve filmu objevila asi jenom třikrát přestože v titulkách byla uvedena hned na druhém místě... prostě propadák

25. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

Narozdíl od jedničky už se tady víceméně sází jen na akci. Ta je určitě dobrá, ale celý film vás to bavit nebude. Po Desperados jsem se těšil na film v podobném stylu ale bohužel už to nebylo ono. Navíc vcelku zbytečná linie příběhu s agentem FBI v podání J. Deppa. Zkrátka to je vcelku průměr.

12. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

maťák

Tenhle film jsem očekávala s radostí a on byl docela dobrel ale abych pravdu řekla tak chvilkama jsem nevěděla co se děje a docela mě ten děj matl. Co se mi na něm ale 100% líbilo byl Johnny Depp. Sice neměl hlavní roli ale jeho přítomnost mi do toho filmu dodala upe šťávu. Takže za něj musím, prostě musím dát těch 100, protože on je špička!

9. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

70%

Tak tohle bylo opravdu hodně krvavý ale dobrý.Film se mně zápletkou líbil, hodně střílení a akce. Antonio Banderas jako vždycky skvělý.

8. března 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle díl byl z těch tří nejlepší. Hlavě teda Jonny Depp, hrál fakt super! Ale ani Antonio Banderas a Salma Hayek nebyli špatní.

23. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Tak toto je přehlídka herců Antonio Banderas Johny Deep Salma Hayek a je to suprová přehlídka!!! Je to můj skoro nejoblíbenější film akční scény a Johny tady znovu ukázal, že umí celkem slušně hrát :O)

14. září 2007
avatar uživatele
70 %

Once Upon A time

Tak jako u Desperada ani tady mě začátek moc nezaujal. Ale nakonec se z toho vyklubal celkem slušný film se zajímavou zápletkou. Herecký výkon Johnnyho Deppa snad ani nemusím hodnotit, protože Johnny zahraje svou roli vždy skvěle. Kdo mě ale příjemně překvapil, byl Enrique Iglesias, protože toho znám jen jako popíkového zpěváka, ale tady ukázal, že umí i hrát, i když se tam mockrát neobjevil....

12. května 2007
avatar uživatele
40 %

Robert Rodriguez natočil film opravdu stylový a cool. O děj tu ani tak nejde jako spíš o přestřelky, které ale nejsou moc zajímavé. K tomu ještě s přehršel postav, které není možno si zapamatovat. Následné finále je pak trochu o ničem. Ostatně...jako celý film.

29. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Vindicta

Desperado mě kdysi okouzlil, a to hodně. Na pokračování filmu jsem se nesmírně těšila, i když jsem věděla, že to bude horší. Film má kapku zmatkovitý děj a nedomyšlený příběh, to kdyby napravili, je to další bomba. Pro mě je tohle spíše přehlídka nádherných chlapů a skvělé hudby, okořeněná nadnesenými rvačkami a okořeněná pár hláškami. Takový film hrající ne na příběh, ale na vizuální stránku, což mě mrzí...

29. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Tenkrát v Mexiku je dobrý film, ale má své ale. Je totiž pokračováním (i když značně volným - hrají zde např. někteří herci mrtvých postav) kultovního snímku Desperado, který je prostě v každém faktoru lepší. Tenhle je spíš taková „náladovka“ s pár přehnanými scénami (k vůli nim je také Desperado kult), je to zkrátka takový guláš, který je chvílemi prezentován jakoby vážně, jindy s velkým nadhledem. Zmizelo prostředí klidného mexického buranova, všechno je modernější, hudba klidnější (chybí nějaká hudební bomba jako Cancion Del Mariachi), příběh je dosti nejasný a soustředěný až na příliš široký problém, kamera při akčních scénách je společně se střihem místy divná (ale posledních cca 30 minut je perfektních). Ovšem herci jsou skvělí, např. Johnny Depp nebo Willem Dafoe (ale i další). Možná že Tenkrát v Mexiku měl být na nic neodkazující samostatný film, k tomu kdyby Robert doladil víc scénář, což souvisí s předchozím bodem, mohla to být další kultovní záležitost. Takhle je to pouze dvojka (trojka), i když zatraceně zábavná.

29. dubna 2007
avatar uživatele
kin
...
50 %

Film mě zklamal- čekala jsem naprostou bombu, ale... všechny scény byly hrozně přehnané- třeba jak na začátku utíká A. Banderas se S. Hayek oknem, jsou k sobě připoutaní řetězem, tak to bylo hrozný- jak by mohla ženská, držící se jednou rukou na římse okna ve čtvrtém patře, udržet sebe i dalšího chlapa?! ... No, ale OK... Herecký výkony byly fakt velmidobrý- Johnny Depp je bezkonkurenčně "nejvyšinutější" agent FBI, kterýho jsem kdy viděla:-), no a taky to jak je slepej bylo hrozně dojemný... Celkově vzato, "NIC MOC", ale perfektně zahraný "NIC MOC"...

29. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film jsem sice neviděla pořádně, unikl mi prostředek ale viděla jsem začátek a konec.Je to docela dobrej film.Jen mi vadil ten konec, málem jsem se rozbrečela když jsem si všimla že Johnny nemá oči, nemám ráda filmy ve kterých ho mučej(můj nej herec), ale jinak je to moc hezký, až teda na ten konec, a pár přehnaných scén... :-(

29. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Skvělej film moc se mi líbil ale asi bych vynechala tu scénu kde sou Antonio a Selma k sobě připoutaný a utíkají. Vypadalo to trochu bizardně jak tam skákaly z toho domu.

29. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

na tenhlke film sem se koukla hlavně kůli johnnymu deppovi(byl tam fakt hezkej:-D)....jinak celkově film to byl hezkej až sem tam na ňaký zbytečně krvavý scény (díry v hlavach, johnnyho neoči atd...)jinak neni asi co vytknout!!!

29. dubna 2007

Pěkný film plný adrenalinu a akce.Herecké výkony jsou uspokojující.Přesně tak jak to má v akčním filmu z Mexika vypadat.Vedro, ostří hoší, krásné ženy a velmi tvrdý alkohol.Stojí za shlédnutí a rozhodně se nebudete nudit, právě naopak.Pěkný.

29. dubna 2007
avatar uživatele
40 %

Nesplnil očekávání

Film jsem chtěla vidět už dávno, ale nějak se mi to nepodařilo. Včera jsem se dívala na Novu a musím říct, že mě hodně zklamal. Zdál se mi zmatený, děj celkem nijaký... možná je to tím, že akční filmy zrovna nemusím, ale tenhle jsem opravdu nepochopila a ničím (až na Johnnyho) mě nezaujal.

29. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

No

Na tomto filmu mě nejvíc uchvátil J. Depp... Já si nemůžu pomoct ale ten chlapík to prostě umí... A bohužel v tomhle filmu zastiňuje jeho umění celý film,který sice nebyl špatný, bylo tam dost dobrých momentů, ale nějak extra mě nenadchl... ale pohoda...

4. února 2007

Kdysi dávno to byl Desperado-.

Třetí a závěrečný díl o chlapíkovi s kytarou. Přeplácaný a plytký děj, špatná kamera (ale to se dá režisérovi a kameramanovi v jedné osobě prominout, protože Rodriguez je prostě takový) a nadruhou stranu skvělé obsazení a víceméně dobrý scénář (ať říká kdo chce co chce). Je jisté že Rodriguez si splnil přání a všem lidem okolo jen (trošičku ale opravdu jen trošičku) skazil dojem z celé série.

16. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film není sice tak dobrý jako Desperado, ale mě se líbil. A navíc kombinace Banderas a Depp je prostě úžasná.

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

wow

Další mazec film s Johnnym Deppem, Banderas byl sqělej, jako ostatně skoro vždy :DD, jinak super film dobrý písničky herci, no prostě 100%

1. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

:)

Desperádo je sice lepší, ale tenhle díl má taky něco do sebe. Antonio si se svou bouchačkou zase dobře "rozumí" a akční scény a efekty jsou taky dobré.

8. října 2006
avatar uživatele
100 %

Dotaz a chválení

Film je to skvělý.Johnny Depp je tam úžasný-miluju ho.Jenom bych se chtěla zeptat jak mám přidat chybu do filmu.A taky jsem chtěla přidat úplně skvělou hlášku a když jsem jí tam dala tak už se pak na monitoru neukázala.Díky všem a chvalte Johnnyho!!!

12. srpna 2006

el mariachi

Docela obstojné zakončení trilogie. Antonio Banderas je opět nepřekonatelný. Jediné, co se dá vytknout, je, že mohli aspoň kapku domyslet příběh a udělat ho přehlednější... Je zde méně akce než v Desperadovi, a navíc se film nese v úplně jiném duchu než předchozí díly – všechno je tu totiž ještě více laděno do vtipné formy. Celkem potěší, že si dokázal Robert Rodriguez sehnat do obsazení samé známé tváře... Příběh se zde už tolik nezabývá El Mariachim, ale spíše postavou Johnnyho Deppa – agentem Sandsem. A to mi trochu vadilo. Když už je to film o El Mariachim, tak by se tam ten El Mariachi měl po většinu filmu vyskytovat... Ale jak říkám, zas tak velká chyba to není, neboť když na scéně zrovna není El Mariachi, tak tam je právě Sands, který je minimálně stejně tak dobrý jako titulní hrdina.

6. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Zklamání

Od tohoto filmu jsem čekal hodně víc. Bylo to takové nepřehledné a jednotvárné. Jediný kdo se mi líbil byl opět J. Depp a jeho příběh v tomto filmu. Po Desperadu jsem teda čekal lepší film.

27. července 2006

Ten to film je sice skvěle natočen ze skvělímy herci ale režiser nepřekonal již dnes filmovou klasiku Desperáda. Ale jsem rád že sme se dočakly pokračování.

26. dubna 2006
avatar uživatele
30 %

Tady ani Johnny nepomůže

Nějak zvlášt tenhle film nemusím. Viděla jsem ho jednou a stačilo mi to. Dost krve, ale často výborná akce. Johnny opět nezklamal, ale ani to nevytahuje podle mne film na víc jak 30%

22. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Ani hvězdné obsazení filmu nemůže vyvrátit můj názor, že se tento film prostě nepovedl. Akce je tam více než dost, ale některé absurdní zvraty a scény mi připadaly jako výsměch vůči divákovi. Korunu všemu nasazují Deppovy vypíchnuté oči a jeho následná přestřelka na konci filmu. Ubohost. Jedním slovem: lepší vrabec v hrsti než holub na střeše, aneb trocha více skutečnosti a uvěřitelnosti by někdy neškodila

10. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Třetí a další velice úspěšný a asi nejvíce krvavý díl o mariachovi s futrálem od kytary plným zbraní od revolveru, až po upilovanou brokovnici, prostě boží film, skvělé přestřelky, hezké herečky a fantastické zakončení, zatím, třídílného filmu.Moc se mi to líbilo a všem doporučuji.

10. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Naprosto bezchybné pokračování Desperada. Antonio se pro takové role narodil a Johny tam vypadal taky moc dobře. Vybrali fakt dobrý herce. Takový filmy mají prostě to své kouzlo a když je v nich ještě ta úžasná hudba, tak to je prostě skvělý.

8. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Perfektní! Úžasný Johnny Depp společně s Antoniem Banderasem - je opravdu se na co dívat... Ani pánové si díky Salmě Hayek nepříjdou zkrátka... Je to opravdu povedený film=o)

10. března 2006
avatar uživatele
70 %

Byla jsem z toho celkem zmatená, ale chvilkami to bylo vtipný. Johnny Depp je vtipný sám osobě. Pokut tedy nepředstavuje nějakou vážnější postavu. Dobrá parodie. Jen mi prosím neříkejte, že to parodie není?!

5. března 2006
avatar uživatele
RQR
...
80 %

Celkem dobrý

Film je dobrej, ale trochu přehnanej.Je to slušnej krvák, takže nic pro lidy se slabší povahou. Jinak celkem dobrý.

7. února 2006
avatar uživatele
lian
...
80 %

Al Mariachi

docela dobrej krvák. pro slabší nátury nedoporučuju, a když už se chtějí na to dívat tak jedině s kýblem v ruce.

6. února 2006
avatar uživatele
60 %

nic moc

Mě to přijde skoro stejný jako Desperado. Ještě, že tam hraje Johnny Depp. Jo a některý scény jsou vážně masakr.

29. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Nebýt Johnnyho

Musím se přiznat: nemám ráda Banderase. Proto se mi ani nelíbily ty dva předchozí díly, a na třetí jsem se dívala jen kvůli Johnnymu. A nebýt jeho, film by zřejmě za moc nestál. Přesto je na všech, kteří se na filmu podíleli, vidět obrovské nadšení a tak za něj, a za Johnnyho dávám 60.

29. prosince 2005

Děj filmu

Tento film měl sice hlavu, ale patu ne ! Ty nesmyslné přestřelky a ty chyby, no prostě středně dobrý film ! A škoda byla, že Salma Hayek tam nehrála věčí roli . I víc explozí by tam mohlo býti .
Mohlo to být lepší, no nic počkáme si co vymyslí tvůrci příště !

18. prosince 2005

...

Výbornej film Johnym Deppem!Zahrál to jako vždy suprově!Ale abych nemuvila jenom o něm, tak musím říct, že mi ten film připomíná dost Desperádo, jak dějem tak obsazením.Jinak Salmy Hayek byla taky dobá, a ten film vám doporučuju!

16. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Dal sa

Sranda film dobra akcia ale to bolo asi tak vsetko.Skoda te treti diel nevysiel tak ako tie ostatne dva

20. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

tretia

a asi najslabsia cast o desperadovi. ale stale je to lepsi film ako 90 % beznej holywoodskej produkcie, takze percenta ma zarucene. a ked nic ine, minimalne hudba sa musi pacit snad kazdemu :-)

v kazdom pripade, oplati sa pozriet. ale lepsie je pozerat to spolu s ostatnymi castami. aby boli niektore veci jasnejsie :-)

3. listopadu 2005
avatar uživatele
50 %

Hrozný

První díl sem newiděl, druhý byl hodně dobrej a třetí hodně špatnej. Děj se nesnažte pochopit, žádnej není. Akce nestojí za nic a když se film soustředí čistě na ni mohl si Rodriguez dát víc záležet. V ostatních názorech sem čet, že akce je skvělá. Ale já si skvělou akci představuju alá první Matrix, přestřelka v hale. A ne, že jeden stojí na náměstí ostatních 30 má automaty, ani jeden se netrefí zato Banderas je kosí jak pšenici, co rána to mrtvej. Klasický Bčko. Salma Hayek zmizela jen do vzpomínkových sekvencí a Johnny Depp je to nejlepší, co můžete ve filmu vidět. Body dávám čistě, pouze a jen za Johnnyho.

20. října 2005
avatar uživatele
60 %

Once upon a time...

...myslím, že je škoda, že si pokračování nenachalo trošku podobu z prvního dílu. Docela mě tenhle film zklamal.

16. října 2005
avatar uživatele
50 %

Film o ničem

Přesně jak hlásá můj nadpis, tak je to ve skutečnosti. Tenhle film je prostě o ničem. Celou dobu je prolátán flashbacky, takže v tom máte ještě větší zmatek. Ale i tak je to "popcornová" jízda, kde Johnny Depp svým "pirátským" herectvím přebije hlavní hvězdu Antonia Banderase. Scéna, v níž jako slepý vrazí hlavou do balkónu stojí vážně za to. A když už nejít na film kvůli ději, tak proč si neužít neuvěřitelné (čti nemožné) akční scény, kdy lidi po zásahu přeletí celou místnost? Ale vždyť tohle jsme vlastně od "pokračování" Desperada čekali.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Skvělý Johny Depp

Je pravda že se film neustále vrací a vrací do minulosti a že z toho hodně lidí je úplně mimo. Ale i přesto jsem si užíval herecké výkony Johnyho Deppa a Antonia Banderase. Plus děj je fakt k nepochopení se divím že tam nějaký děj vůbec je. Ale co aspoňse tam fajnově střílí ...... ;o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Místy utahaný

Já nevím. Akční scény- to byla lahoda, ale jinak mi ten příběh přišel dost utahanej a místy se v něm člověk ztrácí. Desperado byl o hodně lepší, i když tohle byla taky celkem svěží podívaná, hlavně Johny Depp to tu opravdu rozbalil a zastínil i Banderase... Mimochodem, jak může být Salma Hayek 2. v titulcích, když je ve filmu celkově asi 6 minut, a to v Mariachiho vzpomínkách? Divný...

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Mexiko

Abych řekla pravdu, předchozí dva filmy, které se ke Kdysi dávno v Mexiku váží, jsem neviděla, a tak jsem vlastně ani nevěděla co od filmu očekávat ... Nakonec to ve mě zůstalo jako takový nemastný neslaný film, kde se většinu filmu střílí. Taková střední třída.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Nič moc

Videl som všetky diely tejto trilógie ... Mariachi, Desperádo, Kedysi dávno v Mexicu. No a div sa svet .. netradične stredný diel série je najlepší. Hľavne dejovo. To, čo v Desperádovi malo svoje čaro (kvalitné strielačky, aj keď prehnané), to v Mexicu nadobudlo nechutných rozmerov a filmu to veľmi škodí. Okrem toho Banderas vyzerá skutočne ako nepriestrielný. Tak ako dopadol koniec Rodriguezovej série o detských špiónoch, tak dopadol aj Mariachi ... nič moc. Jediné veľké plus, kvôli čomu sa oplatilo natočiť Mexico je Johny Depp, ktorý dodal tomuto filmu humor (Are you MexiCan or MexiCan´t, alebo celá pasáž keď už je slepý. Napr pri strlebe, keď mu radí chlapec kde strielať ... je po pravej strane . Pravej mojej alebo pravej tvojej? :) Keby nebolo jeho tak hodnotím film 50 (možno aj menej). A okrem toho Deperádo je môj prvý film s mojou už teraz manželkou (netradičný na prvé rande :) takže ide trochu o sentimentálnu stránku veci.

Kdysi dávno

Johny Depp

Ve filmu se mi líbí Johny Depp, je to pro něj opravdu dobrá role:) Ve filmu jsou také úžasné zbraně, které bych chtěla mít opravdu doma:))Jinak se mi film docela líbil

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

hmmmmmmm

Viva El Mariachi :-) Banderas opět září a Depp jakbysmet jen ten záporák mohl bejt někdo lepší ale co naplat film je i tak dobrej.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Zklamani

Škoda, že R. Rodriquez nezachoval model předchozího El Mariachiho (resp. Desperada). Kdysi dávno je bezesporu zábavný film, bohužel Rodriquez už dleší dobu nejde ve svých starých stopách a nechá se unášet mainstreamem, což je fakt škoda. Místy trochu zmatený scenář se spoustou postav nepůsobí ani tak špatně, jako nezajímavé plynutí děje bez sebemenších náznaků nejaké scény, kterou by si člověk vryl do paměti. Čekal jsem, že kdysi dávno v Mexiku bude lepší. Sergio Leone je prostě nesmrtelný :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Desperados, kde jsi?

Trapná snaha vytěžit co nejvíce z prvního dílu. Začátek je opravdu odstrašující. Celkově má film jednu velkou chybu - je to pokračování Desperada. Pokud bych tento film viděl bez ohlednu na Desperada možná by mě zaujál více.. A to jsem ještě neviděl El Mariachi... což je úplně první film natočený na náměr Desperada.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

.....

Johny Deep se zhostil své role velmi dobře, horší je to s dějem, vlastně žádný děj to nemá, tento film není ani snad pro děti, jen střílení.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

,.,.,

Oproti Desperadu, je to úplná fraška, protože děj nestál za nic. Nějak mě to nenadchlo. Ale pár výhod bych našla, např. Johny Depp i lepší přestřelky. A Antonio Banderas s jeho kytarou je taky úžasný ;0)

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Nic moc...

Od tohohle filmu jsem teda čekal mnohem víc. Příběh a dějová linie jsou naprosto zapomenutíhodné a dost zmatené. Po prvních dvou dílech je tento výrazný krork zpátky a já doufá, že se génius R. Rodrigueze vrhne na něco jiného. Jediným plusem tohoto filmu je Johny Depp. Fakt zklamání.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

:)

Na pokračování filmů El Mariachi a Desperado jsem se upřímně těšila.. Trochu mě mrzelo, že Salma Hayek nedostala větší prostor.. Jinak teda výbornej byl Johnny Depp.. tomu se podařilo zastínit trochu upadající scénář.. a scéna, jak přichází o oči.. ta se mi pevně vryla do paměti.. :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Nesrovnatelné

Desperado miluju a moc jsem se těšil na Kdysi dávno v Mexiku. Bohužel tento film se nese v jiném duchu než Desperado. Přišel mi vyladěn spíše na vtipnou notu a to nebylo to, co jsem očekával. Naštěstí se na scéně objeví Johny, který vylepšuje celkový dojem, ale to je žalostně málo. Ale přesto dám 70%, také kvůli Banderasovi a Heyekové...

Kdysi dávno