home
Metallica: Some Kind Of Monster

NÁZORY K FILMU

Dost dobré

Když jsem na to byl v kině tak jsem věděl jen to že se to týká posledního nahrávání posledního alba St. Anger, ale nejen to clovek jeske zkoukne jaké významné věci se mezitím odehráli třeba odvykaní jamesa na alkoholu nebo hledání nového basisty. Pokud moje děti budou na metalu jako já tak tenhle dokument jim pouštět nebudu, jejich slovnik není zrovna dvakrat slušnější. Moje hodnocení je 100%

8. července 2007
avatar uživatele
100 %

NO HEAVY METAL

Rád by som upozornil na to, že Metallica nie je a nikdy nebola heavymetalová kapela, ale hrajú konkrétne TRASH metal... Porovnajte si napríklad heavymetalový Edguy a Metallicu a povedzte mi rozdiel ):-I Ale dookument je fajn :)

5. října 2006
avatar uživatele
100 %

jaymz,lars,kirk & rob

opravdu luxusní dokument o týhle partičce..šla jsem po půjčovně v hudebním oddělení a říkám si:půjčim si ozzyho nebo metallicu ať zjistim co na tom kámoška má..no pujčila jsem si dokument nazvanej some kind of monster a vůbec jsem netušila,co mě čeká..do tý doby jsem o metallice nic moc neslyšela..zkouknu dokument a zjistim,že to je kapela,která mě absolutně bere..od tý doby jsem si půjčila všechny cdčka,co jsem sehnala a můžu říct,že tuhle kapelu opravdu miluju..vystihuje všechny moje pocity a názory..chci prostě jenom poděkovat dvěma pánům:joe berhlinger & bruce sinofski..díky za nejlepší dokument všech dob!metallica forever.

16. září 2006
avatar uživatele
tese
...
100 %

Sice jsem neviděla, ale jelikož je to dokument o Metallice, tak nemůže bejt špatnej. Skvělá skupina - Skvělej dokument.

28. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Som velky fanušik tejto heavy metalovej skupiny a bolo to naprosto najlepši dokument aky kedy vydaly bolo vydiet ake su medzy nimi vstahy a nahravanie albumu St.Anger je uplny zažitok radym každemu fanušikovy tejto kapely aby si to zehnal lebo je to uplne super.

15. února 2006
avatar uživatele
100 %

METALLICA

Tak a už víme, jaký vztahy jsou v nejslavnější Heavy metalový kapele. Opravdu velice zajímavý dokument o této kapele...Myslím, že by se na to měli kouknout nejenom fanoušci této americké kapelky, ale i zcela neznalý... :o)

Kdysi dávno