home
Mercury

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Hrdina Bruce

Bruce patří mezi mé oblíbence. Viděla jsem ho zřejmě ve víc filmech, než jakéhokoli jiného hollywoodského herce. Mercury však patří v jeho rejstříku k průměrnějším filmům. Ano, Bruce je opět sympaťák a hrdina, motiv geniálního autisty versus superšifry je neotřelý, ale filmu by slušela rozsáhlejší akce nebo zásadní zvrat. Jako oddychovka ale určitě nezklame

14. prosince 2014
avatar uživatele
50 %

Ze začátku neuvěřitelně nudné a dlouhé. Pak se to ale aspoň trochu zlepšilo. Díky tomu těch asi 55%. Stejně je to ale na nic. Hlavně Willis nemá co hrát, což je velká chyba protože je je to můj oblíbený herec. A i scénář můřu považovat maximálně za průměrný. Je to prostě nudný.

29. října 2012
avatar uživatele
80 %

Já osobně patřím mezi ty diváky, kteří mají radši ty starší filmy. U tohodle filmu to není vyjímka. Tenhle film měl děj, obsazení, a vše ostatní co splňuje podmínky pro natočení dobrého filmu.

3. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Jj bezvadnej film s Brucem. Exelentní výkon zde nepředváděl jen on, ale také ten malý kluk. Celkem napínavá akce se zajímavou zápletkou.

31. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Mercury

Opět super film s Brucem... Moc se mi film líbil, byl napínavý od začátku do konce. Simon byl dokonalej. Prostě jeden z těch dalších příjemnejch Brucových filmů, na které se dá koukat i opakovaně :-). Určitě doporučuju...

28. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Mercury

Alec a Bruce v jednom filmu myslím, jediný film kde se tihle dva potkali, ale určitě né jediný, kde hráli každý svoje - Bruce kladného / Alec záporného hrdinu... film je sondou do duše Autistu, který nabourá nenabouratelnej bezpečnostní systém za fakt "těžký"! prachy... Výsledek: Klučina TO holt neměl dělat! i když ani nevěděl co tím spácha, nevadí! Bruce přichází a i když sám neví jak - ono TO s autistou de facto v skutečnosti neumí nikdy nikdo nijak - nějaxe TO prostě vyvrbí... na první pohled hodně nenápadný akčňák... i když ze začátku vypadá nevinně myslím co se týče námětu a děje po chwilce se z něho stává jeden z těch takovejch tvrdších thrillerů!

15. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Tenhle fim jsem si vždycky dával do souvyslosti s šestým smyslem. V porovnání s ním nemá šanci, ale rozhodně je to zajímavá podívaná. Bruce Willis je tentokrát o něco akčnější a děj se drží reality. To by mohl někdo ocenit. Osobně ám ale radši právě Šestý smysl.

27. května 2008
avatar uživatele
100 %

I zde se Brusíček vyznamenal. Film je fakt zajímavý a má smysl. Děj se postupně dramatizuje a nakonec to přece jen dobře skončí.

10. února 2008
avatar uživatele
90 %

Mercury Rising

Skvělý film se skvělým námětem a skvělým obsazením. Bruce Willis prostě opět nemá chybu :o) - mám ráda jeho filmy, a tak jsem ráda že mě opět nezklamal

9. února 2008
avatar uživatele
90 %

Zajímavý film, s velice kuriózním příběhem, který mě zaujal. Willis opět nezklamal a velice mě potěšil výkon "Simona".

21. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Slabší

Tenhle film se řadí mezi slabší Willisovy snímky, ale nijak strašné to taky není... No, řek bych, že si snad 70% zaslouží.

25. října 2007
avatar uživatele
80 %

:)

Skvelej film se skvelým obsadením. Bruce znovu ukázal aký je skvelý herec. I scénar filmu ušel. Kluka mi bylo líto. Konec se mi nelíbil. Hudák malej.

18. června 2007

Dobrý

JJ, tak tenhle film je taky moc good! Výkon Bruse Willise je suprovej a děj je taky sqělej. Akorát teda chudák kluk! ;)

29. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Velmi dobrý film se strhujícím dějem.Od začátku až do konce se určitě nudit nebudete.Skvělý herecký výkon Bruce Willise a samozřejmě i malého chlapce, který hrál autistu.Prostě film, který stojí za to vidět ho.

28. dubna 2007
avatar uživatele
kopy
...
90 %

Výborný film

Co se týče filmu Mercury nemám jijak velké výtky. Výborné herecké obsazení, očemž hovoří Bruce Willis, ale i perfektní role malého autisty Simona byla perfektní. Za skvělé podání tohoto filmu dávám 90%.

15. března 2007
avatar uživatele
100 %

velmi dobrý

tenhle film mne naproto dostal.bylo to velmi dobre.byli tam skvele vykony hercu zvlašte pak toho kluka ktery hraje simona.všem doporučuji.

1. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

No, vzhledem ktomu, že tohle je jedinej film, který jsem viděl, kde vystupují lidi (děti) s jiným vnímáním světa a vůbec myšlením, tak mi tento film přišel skvělý a taky díky tomu, že to není jen jakási krvavá akční mela.Má to kvalitní děj.

1. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Bruce Willis

Je to ten stejný Bruce Willis jako ve spoustě jiných filmů. Ale mě se to tak líbí a vysoký standard, který jsem od tohoto filmu očekával, se dostavil.

28. listopadu 2006

Tenhle film jsem viděla asi už potřetí, ale vůbec toho nelituju a podívám se na něj znova a znova, protože je to fakt dost dobrej film. Teda hlavně výkon Mika Hughese, ten je velice přesvědčivý jako autista. Za svůj výkon klidně mohl dostat Oscara.

27. listopadu 2006

Jupí

Konečně nějaký super spešn film. Neodolám se na něj dívat stále a pořád do kola, je to prostě třída a hvězda mezi filmy. Herecké obsazení je na 100% a děj snad na 150%...škoda jen, že můžeme maximálně dát jen 100%. tenhle film, kdo neviděl udělal strašnou chybu!!

27. listopadu 2006
avatar uživatele
konz
...
100 %

pohodička

Pohodička. Hodně povedenej filmas s Bruce Willisem v hlavni roli. (i když je to typickej americkej akčňák). Hodně se mi líbylo jak to Willis zahrál + ten kluk

26. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

No nevím, nevěřím moc tomu, že by toto opravdu nějaký kluk dokázal - rozluštit tak složité kódy. Ale jako akční film pro pobavení to nebylo špatné a B.Willis opět nezklamal i když na druhou stranu musím říci, že už asi ničím nepřekvapí. Také musím ocenit herecký výkon malého kluka i jeho celkem podařený dabing - ne vždy se to u dětí podaří.

26. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Myslim, ze se tenhle filmek docela dost povedl... Hlavne se mi libilo, jak to ten kluk zahral, fakt byl skvelej!!! Bruce byl taky v pohode... Patri urcite mezi filmy, ktery si zase jednou pustim.

26. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

jen

Podle mě celkem povedený film. Sice je to takový klasický americký "akčňák", ale dá se na to dívat. Má to zajímavý děj a zajímavou zápletku. Víc filmů s podobnou tématikou by sice být nemuselo, film sem viděla dvakrát a stačilo, ale i tak to celkem šlo. Dávám 60%.

7. září 2006
avatar uživatele
90 %

Další ze skvělých Willisovek. Kvalitně ("draze")zpracovaný film se zajímavou krimi zápletkou s příchutí vysoké politiky ... hm, tak tohle můžu. Jedním slovem: jen tak dál

22. srpna 2006

Řekl

bych, že tento film je takovej slabší průměr. Bruce se moc nepředvedl. Přišlo mi to dost postavený na hlavu, celej děj, akční scény byly propracovány, ale to nestačí aby to byl kvalitní film.

23. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Bruce!

Tak tady Bruce opet zazaril! Zajimavy film a docela originalni se skvelou zapletkou a hereckym obsazenim.. jen misty trochu nudny... ale diky Bruceovi i tak konecny dojem vic nez dobry!!

19. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Mercury

Velice vydařený film, který se mi velmi zamlouval! Bruce Willis opět exceloval! Jo chránit slabší to mu jde velice dobře!

10. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Zaujimave

Celkom posobyvy film.Kde sa ukazuju mocenske ciele vysoko postavneych ludi co za ziadnu cenu nechce aby sa vyzradilo tajomstvo.Skvely film so skvelym Brucom Willisom

20. listopadu 2005