home
Robinsonovi

NÁZORY K FILMU

Paráda

Hrozně se mi líbil. Krásně propracovaný a velmi koukatelný. Příběh je celkem lehce nad úrovní animovaného filmu, a to z něj dělá něco víc. Prostředí odpovídá příběhu a navozuje vždy skvělou atmosfétu, která dokonale podtrhuje příběh. Knihu jsem nečetl, takže bohužel nemohu srovnávat.

26. července 2009
avatar uživatele
70 %

Celkem to ušlo. Mne se to líbilo, i když to nebylo to nejlepší co sem videla. Dej celkem zaujal a rodinka Robinsonu byla fakt praštená!

28. září 2008
avatar uživatele
70 %

Nic moc extra animáč. Nemyslím jenom tenhle ale spustu nových animovaných filmů už nestojí moc za to. Děj byl velmi předvídatelný i kdyř námět ušel. Už mě moc nebaví jak se znaží producenti animovaných filmů být vtipní - totéž platilo v tomhle filmu.

12. května 2008
avatar uživatele
40 %

NEJHORŠÍ ANIMÁK

Fakt nejhorší animovaný film století. Nejenže je neskutečně krátký, ale úchylné 3D a pošahaný příběh je prostě... no SHIT.

1. února 2008
avatar uživatele
60 %

Lizzy

Tento animovaný příběh nesplnil má (už tak malá) očekávání a přijde mi slabý dějem i humorem. Je tam sice zajímavá hlavní myšlenka příběhu, ale provedení mě vůbec nezaujalo.

22. října 2007
avatar uživatele
50 %

Vzhůru ke světlým zítřkům

Další animák k mání. Přesto přišel s něčím novým ... s cestováním do budoucnosti a minulosti. Téma, které už kdysi nakousla slavná trilogie Zpátky do budoucnosti ... že by se neměl nikdo setkat se svým já v jiném čase. Přesto se zde divákům podbízí tragikomické situace hlavního hrdiny Lewise, sirotka, který se svými neúspěchy s geniálními vynálezy sklízí spíš ostudu. Jde tu především o přesvědčování, že i když teď není dobře, tak zítra už může být líp, když máte důvod se těšit.
Nic zvláštního, ale přeci jen dojemného v tom bylo. A je. A taky trochu lidského. Ale obávám se, že víc tenhle snímek nestihl přenechat. I když ... hlavně pozor na létající buřinky :)

1. října 2007
avatar uživatele
60 %

Vůbec si nemyslím, že by tohle byl špatný počin. Námět je fakt dobrý, je to celkem i vtipný...ale pokud se držíme toho, že je to dětský film...tak takhle to nejde. Podle mě je ten konec až moc děsivý a občas je i ten humor tak trochu mimo...Já vím, že jsem stará a konzervativní, ale stejně...:P

25. září 2007
avatar uživatele
60 %

Jsou lepší

V dnešní záplavě animovaných filmů vás už asi žádný nemůže ohromit grafikou, protože to je prostě standard. Robinsonovi sice mají příběh, ale chybí tu třeba nějaké pořádné gagy, vtipné scény, roztomilost hlavních postav (to většinou zaručují zvířata). Film mě moc nezaujal, jsou prostě lepší. Prostě mě to nedokázalo vtáhnout do děje. Sice jsem se zase nijak moc nenudila, ale i přesto... No možná to bude taky tím, že mě animáky pomalu přestávají bavit.

3. srpna 2007

WAW

Tento animák ja mi veľmi páčil, hoci som čakala trochu viac. V reklame ukázali tie najvtipnejšie veci a vo filme sa človek už nemal na čom skoro zasmiať. Ale inak samotný dej je super, chytí vás za srdce. Najlepšia postava je dlháň v klobúku. Tie jeho ksichty, ja nemôžem...........

1. června 2007