home
Medvídek

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Tak to vidím já...

Ani filmy ze života nemusí být nudné, zdlouhavé a nijaké. Medvídek je. Ty postavy jsem nesnášel po půl hodině. Jejich nezajímavost mě likvidovala. Do konce jsem vydržel jen ze setrvačnosti.

5. ledna 2011

styl pana Hřebejka mi moc nesedí a tenhle film není výjimkou .Body jen za Ivanaa Trojan, Jiřího Macháčka a Kláru Issovou.

20. října 2010
avatar uživatele
50 %

Filmy Hřebejka se mi moc nelíbí a ani tenhle není výjimkou. Připadá mi nudný a dialogy o ničem. Issová ale hrála dobře.

18. května 2010
avatar uživatele
90 %

Abych řekl pravdu, tak na novější české filmy moc nejsem... Medvídek je však čestnou vyjímkou. Velkou zásluhu na tom mají právě Trojan, Geislerová, Vilhelmová a Macháček, kteří rozhodně patří mezi naše nejlepší herce a jejich výkony byly velmi přesvědčivé, takřka bezchybné a dramatického scénáře se zhostili výborně. Příběh o tom, jak můžou být věci tak trochu jinak než jak vypadají na první pohled, o problémech, které pravděpodobně trápí většinu z nás, ale i o kamarádství, které dokáže (skoro) vše zachránit. Spousta vtipných hlášek a dialogů. Snad jedinou vadou na kráse je pro mě Roman Luknár, který mi byl nevýslovně nesympatický a výkon který podal nebyl nic moc. Přesto se Medvídek řadí mezi to nejlepší, co u nás v poslední době vzniklo.

6. června 2009
avatar uživatele
40 %

Roman Krása

Premiéru filmu Medvídek jsem shlédl jednoho víkendového večera. Snad jsem očekával až moc, možná málo, ale pravda je taková, že na mne film příliš velký dojem neudělal. SNad až na pár úsměvných scén se po celou dobu jedná o hořkou komedii. Připadá mi, jako by snad Češi ani nic jiného natočit již nedokázali. Kde jsou ty časy, kdy jste se u našich filmů nasmáli a něco si z nich odnesli. U Medvídka posedíte, zasmějete se jednou za půl hodiny, pak vám hodí reklamu, jdete si pro něco k snědku, abyste vydrželi vzhůru i ten zbytek filmu a pak jdete spát bez jediné myšlenky. Očekával jsem snad moc, když jsem se domníval, že půjde o dobrou rodinnou komedii a ne suché tlachání o nevěře? Ne každý si myslí, že právě o tomhle život je. Připadá mi, že téma nevěry a jiných hloupostí je stále omýlané. Viz filmy: Jak se krotí krokodýli a ...a vidíte, na další názvy "úspěšných" filmů si již ani nedovedu vzpomenout. Samé hořké komedie. Výše v oficiálním slově direktora se píše něco o tom, že jde o realistické příběhy skutečných lidí. Kde to berou? Ne každý tohle zažívá a tudíž se v tomto filmu ne každý najde. Témat, co natáčet je spousta, ale možná si režiséři a scénáristé myslí, že když natočí o něvěře ve vysokých kruzích (právníci, lékaři, učitelé, podnikatelé), pak půjde o více efektivní a záživnější snímek. Mýlí se. A pokud uvidím tento film někde v programu, pokusím se najít jiný program coby náhradu...

6. června 2009
avatar uživatele
60 %

Slabý

Myslím, že Hřebejk dokáže natočit i daleko lepší filmy. Neříkám, že by byl Medvídek špatný, bavila mě hlavně neustálá slovní bitva o nepořádku mezi Vilhelmovou a Macháčkem a výkon Issové myslím taky nebyl špatný. Ale to je asi tak všechno, co mě zaujalo. Místy mi film připadal až nudný, dialogy tak trochu o ničem. Ale na ukrácení nudy docela dobrý.

25. května 2009

Témata jsou vyčerpaná a tak točíme takovéto filmy bez souvislého děje, pouze výřez z čehosi... Pokud je to zajímavé a vtipné, proč ne. Mám ráda Macháčka, takže se mi film docela líbil. Ale myslím, že se kolem toho nadělalo víc povyku, než za co to stojí...

14. března 2009
avatar uživatele
70 %

No, musím se přiznat hned na začátku k tomu, že nové Hřebejkovy filmy vnímám všechny tak nějak podobně, trošku mi splývají. Ale teď jsem zhlédla Medvídka a musím uznat, že to není vůbec špatný film. Vlastně je dost dobrý, stojí na osvědčených hercích a dobře napsaném scénáři. Ale co mi vadí, je slovní "humor", který v některých chvílích vtip trošku postrádá, prostě to trochu drhne. Příběh je dobře vystavěný, ale myslím si, že až mi bude přes třicet, tak teprve pochopím všechny souvislosti a jednání. Prostě to je film pro vztahově pokročilé :-) Myslím, že si zaslouží hezkých 70%.

9. března 2009
avatar uživatele
50 %

Že by už pouhá rutina?

Při sledování Medvídka jsem přišel na zajímavý fakt: Miluju Aňu Geislerovou. Škoda, že mě asi nebude chtít:( Jinak jsem silně zklamán. Bohužel, Jan Hřebejk se držel v českém rybníčku dlouho na docela solidní úrovni, a i když mě „Kráska“ už moc nebavila, byl to zkrátka herecký koncert výborných českých herců, při jejichž výkonech vám zatrnulo, ale dokázali jste se i smát. Medvídek mi přišel dost nefunkční, nejenom k vůli dost břitkému scénáři, který tak trochu vykrádal starší „Hřebejkárny“ jako „Krásku“ nebo Horem pádem, ale vykrádal i jiné, mnou obdivované, filmy. Neoriginalitu sice dokážu odpustit, ale ne špatnou. Bohužel, kromě scénáře mi tentokrát příliš nevyhovovala ani kamera, sice měla světlé momenty, ale většinou statické, nudné záběry na sedící herce jako z nějaké „Ordinace.“ Těch připomínek bych měl ještě mnohem víc, jsou to povětšinou takové klasické neduhy současného českého filmu, ale mahrovat opravdu není účelem tohoto příspěvku. Bohužel, tentokrát film hodně zazdili i herci, což u Jana Hřebejka nikdy nebývalo zvykem. Aňa, Ivan Trojan super, Roman Luknár taky docela dobrý... Jiří Macháček se mi začal hodně líbit v pěkném závěru, ale jinak bída. Nechci jmenovat, protože si netroufám některá jména raději ani vyslovovat, aby si všichni nemysleli, že jsem nějaký barbar. Co se mi naopak líbilo byla hudba a např. velice zajímavá scéna jak z „opravdového filmu“ mezi Johankou a jejím řidičem. Silných okamžiků bylo víc, závěr byl taky vydařený, ale jako celek takové nijaké až opravdu „Ordinacorůžové“. Co ale můžu ocenit je skutečnost, že mě film tak rozběsnil, že mě dokonce dohnal k napsání názoru, což už se v poslední době moc neděje. Jo a miluju Aňu Geislerovou:)

8. března 2009
avatar uživatele
joda
...
70 %

Jeden příjemný český...

Po několika českých filmech, které mě docela zklamaly, už ani nemívám chuť další vidět, ale v případě Medvídka mě dost nalákaly ukázky v bedně. Zdá se mi lepší než ty, co jsem naposledy viděla. První polovina mě bavila hodně, spousta hlášek a situací (uchošťoury mě odbouraly, letící dort...), kterým se snad nejde nesmát a naopak také dost smutných a dramatických. Druhá část už byla slabší, nějak vyčpělá. Jak to tak bývá, to nejlepší samozřejmě narvali do ukázky, aby diváky nalákaly, ale náboje brzo došly... Ač jsou tu zase vesměs ti samí herci, nějak mi to nevadilo. Macháček a Trojan byli supr, ale postava Romana mě nijak nezaujala. Hřebejk točí příběhy ze života skutečných lidí, takže věřím, že spousta se v tom uvidí. Dá se v podstatě říct, že Medvídek je konečně český film, který mě po delší době docela potěšil a zpříjemnil večer. Váhám, kolik dát, takže 75%, ale spíše k sedmdesátce.

8. března 2009
avatar uživatele
90 %

Super

Tento filmek se mi moc líbil. Skvěle jsem se u něj bavila a vůbec nezklamal. Tolik životních a hlavně hodně pravdivých příběhů. Opravdu vynikající herecké obsazení a problémy, se kterými se potýká většina obyvatel téhle planety. Opravdu doporučuji k shlédnutí.

15. února 2009
avatar uživatele
20 %

Bože

Tak tenhle film mě teda vůbec nezaujal a víc než jednou ho vidět nemusím. jaksi jsem nepochopila co je na tom hezký a koukatelný. Bože oni už snad filmaři něvědí o čem točit tak začali točit takové nesmysli???

30. prosince 2008

Tragikomedie, která mě opravdu bavila, ze začátku to nebylo nic moc, ale potom se to "rozjelo" a celkově je to velmi kvalitní film. Je o životě, a myslím, že se podobá osudům mnoha lidí :-) Hřebejk nezklamal.

20. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

Medvídek

Mám ráda český film, a vždy se těším na každý další nový.... Bohužel musím říct, že Medvídek navzdory reklamě , kterou měl, mě nijak zvlášt nezaujal. Nebylo to špatný, ale nijak vyjímečný taky ne. Třeba Samotáře si ráda pustím znovu, Medvídka ne. Ne že by to bylo tak špatný, herci dobrý, dobře natočený, ale jediný, co jsem si z filmu vzala, bylo to, že bych ráda ochutnala ten dort... Kdo jí, jak mohl chutnat ?

11. listopadu 2008
avatar uživatele
60 %

Čekala jsem komedii, takže sem se trošku sklamala. Film mne ke konci nebavil, spolusledovatelé usnuli a tak sama samučička jsem se prepracovala ke zdárnemu konci. Film je silne realistický, dej pomalý a plynulí...Ke konci už jsem ani nevedela kolik tech detí vlastne Ivan má, 5 nebo 6 sem jin napočítala...No sranda....

30. října 2008
avatar uživatele
70 %

MEDVÍDEK BY 2MIG1

pokud jsem u krásky v nesnázích tvrdil, že po skončení filmu budete mít pocit, že se vlastně nic převratnýho nestalo, u medvídka to platí ještě asi víc.... ovšem to nic nemění na tom, že je to film šíleně mrazivej... a popravdu nechápu, čemu se lidi v tom sále smály... a pokud se na medvídka bude koukat zase jenom proto, že čeká srandu, řikám vám rovnou, vybodněte se na to... ten film je drsnej stejně jak život sám, a asi jenom ten, kdo prožil nějaký peripetie s láskou, ve vztahu, tak dokáže film pochopit tak, jak by měl bej pochopenej....

24. srpna 2008
avatar uživatele
konz
...
30 %

...

No popravdě nevím co si o tomto filmu myslet. Celkově mě vůbec nezaujal a dějově se mi taky moc nelíbil. Ani Macháček to nezachránil, a to jsem si myslel že když tak hrál on tak to bude o něčem...

4. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Tento film ma milo prekvapil, výborné herecké obsadenie, výborne zahrané (až na posteľovú scénu s Fialovou, tá jej moc nevyšla), bolo to vtipné, kľudne si to pozriem ešte raz.

21. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

....

Musim přiznat, že sem se vážně dost nasmála. Jirka Macháček je už předem jistota, že to bude super, a to taky tenhle film byl. Tahle hořko-sladká komedie o životě kamarádů se vážně povedla, jelikož příběhy všech tří hrdinů se mohou stát každému z nás :).

2. března 2008
avatar uživatele
60 %

no já nevim...dost dlouho mi tento film ležel doma a já ne a ne se na něho podívat. Asi jsem věděla proč. Podle názvu sem čekala větší komedii. Co se mi líbilo byl Ivan Trojan v roli Ivana.

25. února 2008
avatar uživatele
50 %

Nuda

Viděl jsem lepší drama a tragikomedie, tohle je jen úryvek ze života, kde ubývá humoru a s dalšími scénami přibývá nuda. Nemyslím si, že bych film musel vidět víckrát, i když je tu dobré herecké obsazenstvo. Já si naopak myslím, že by se Hřebejk a spol. měli vrátit k filmům typu Pelíšky...

16. ledna 2008
avatar uživatele
70 %Hřebejk s Jarchovským už několik let směřují jinam, než kde začínali. Vyvíjejí se. Těžko říct jestli k lepšímu, každopádně k něčemu jinému. Těžko by jste hádali, že Medvídka a Pelíšky natočil stejný tvůrčí tým. Od hřejivých komediálních sond Jako Šakalí léta a Pelíšky nastává postupný přerod a každý nový film tohodle dua obsahuje menší množství humorných situací, naopak přidává na syrovosti. A já doufám, že tento trend bude pokračovat, protože zhruba za tři, čtyři filmy bychom se mohli dočkat skutečného otevřeně syrového a brutálno dramatu stylu Kdysi byli bojovníky reflektujícího situaci v ČR! Potenciál tu je! Medvídek zůstáva ještě na půli cesty! Chybí mu kompaktnost a především katarze! Nijak nevrcholí, prostě skončí, což je věcnepříjemná, nejen u filmu, že? Herecky je, hmmm, jak to říct…skoro až nepříjemný…stejný jako většina současných českých filmů. Trojan, Vilhelmová, Geislerová a Macháček jsou jak čokoláda! Je výborná, ale nemůžete jí mít k jídlu pořád! Nakonec se z ní poblejete a poserete! Ale objektivně – není jim co vytnout, jsou skvělí! Až na Issovou, která mi přijde děsná (v tomhle filmu – jak prošlá čokoláda na vaření). Komedie o dětech. Komedie? Ani v krizi! O dětech? Ani náhodou! Regulérní drama o vztazích a rodině! Docela ostré – na miloučké české poměry. Hnusné, špinavé, postižené, sexuálně otevřené! Jen tak dál!

9. ledna 2008

Dortem do tlamy

Konečně jsem se odhodlala, že ohodnotím Medvídka. Není to pro mě zrovna nejjednodušší, poněvadž si myslím, že je to druh filmu zaměřený na skupinu diváků, kteří mají v životě již něco za sebou. Medvídek často podléhá zápornému hodnocení, poněvadž každý hledá za Macháčkem, Trojanem aj. ten známý styl humoru. Pořád je to on, ale je posunutý na trochu jinou úroveň, a proto je podle mě tolik lidí zklamaných. Jádrem filmu jsou životní peripetie, různorodé životní situace, často ne příliš záviděníhodné. Každý přeci dostal někdy dortem do tlamy, ne? Já osobně shledávám Medvídka velmi vtipným a to nejen díky zmiňovanému Jirkovi Macháčkovi a Ivanovi Trojanovi, který se tak rád vyžívá v jemně úchylných rolích. Určitě si tento filmík zaslouží víc než 60%! Mnozí z nás si mohou vzít x příkladů, jak se nechovat...nebo jak se přestat chovat:-)....."Byl si mi někdy nevěrný?";-))

28. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Dobré herecké obsazení, i když už docela nudné, protože mi připadá, že vídáme ty samé herce v každém novém filmu, jako by už jiní ani neexistovali. Místy byl film zajímavý a místy zase ne :) Ale celkově mě nezaujal a znovu ho už vidět nemusím.

21. prosince 2007

Celkem fayn film, kterym sem si spestřila dobu, kdy jsem byla nemocná, ale jinak mě nějak moc nezaujal! Dávám přednost komediím! Tohloe byl sice film s dějem ale bezhumoru, prostě vo českym životě a to je pro mně celkem nuda! :(

7. prosince 2007
avatar uživatele
30 %

Lidé z mého okolí mě upozorňovali, že je to kravina, takže jsem na to do kina nešla a počkala si, až to ke mě dojde na DVD. Ještě že tak!!! Protože to byla opravdu blbost a vůbec se mi to nelíbilo. Geislerová, Trojan, Macháček atd. jsou pro mě většinou hvězdy, které když někde hrají, tak je to fakt nářez. Tohle byl spíše průser bez zasmání.

5. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Podle mého je Medvídek postavený pouze na známých a kvalitních hercích. Bez nich by u toho filmu nikdo nevydržel, ale díky nim- ano. Není to sice film pod který bych přiřadila cedulku typický Hřebejk, ale to, co chtěl, se mu podařilo. Komerčně úspěšný film s výbornou reklamou a ještě lepším obsazením. A koukat se na to dá. Stačí jen vypnout mozek.

5. prosince 2007
avatar uživatele
40 %

Medvídek

Čekala jsem film plný černého humor-co jiného čekat od filmu, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí Macháček? Ale nakonec to bylo něco mezi komedií a nudným, táhnoucím se filmem. Pár scén, kde jsem se od srdce zasmála opravdu bylo, ale jinak? Dojem z filmu mi nezlepšilo ani jeho obsazení - možná že v tomhle případě by platilo že méně je někdy více...

3. prosince 2007
avatar uživatele
50 %

Medvídek je strašně nudný a zbytečně dlouhý film,podle upoutávek v televizi sem čekal spanilou jízdu ale ve skutečnosti se Medvídek vleče od nikud nikam takže se nic nestane když ho neuvidíte.

28. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Ze začátku klidný, nic nevzbuzující film, ale pak se začne zamotávat, a to dokonce bravurně, že to ani není možný. Má to dech, vše jde celkem rychle a rychle se vyřeší. Ovšem mě nejvíc zaujaly kratičké scénky s rodiči Romana (V.Křesadlová, J. Menzel) - to jejich "buranské" chování. Škoda že tam neměli více prostoru.

27. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Překvapení. Já jsem zatím nic od Hřebejka neviděla, ale tenhle film se mi vážně líbil. Možná, že byl kapku zamotanej, ale měl dobrou atmosféru a herecké výkony

17. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Tak na tenhle film jsem se těšila jak malá a konečně teda přišel i do toho našeho malého minikina. A přesně podle očekávání, nebyla jsem zklamaná, ale nadšená. Samozřejmě existuje spousta lepších filmíků, ale tohle mi sedlo, měla jsem na to náladičku a smála se pěkně od plic mnoha nejen Macháčkovým průpovídkám. Zároveň jsem taky kroutila hlavou, jak všelijak člověk může snášet nebo nesnášet nevěru a jak všelijak se dá nebo nedá dělat a jak všelijak se dá nebo nedá tutlat. Bylo to pohodové, obyčejné, ze života a můj oblíbený Trojan byl pro mě třešničkou na "medvídkovi".

11. listopadu 2007
avatar uživatele
10 %

Nic

Tak tenhle film mě dosti zklamal....Je to jeden z těch který bych už vidět nemusel.... Vůbec se mi nelíbil, a čekal jsem jen až bude konec...Vlastně je to film o ničem... I nějaký home video by bylo lepší než tohle..

11. listopadu 2007
avatar uživatele
30 %

NIC MOC

Tento film mě dost zklamal.Myslesl jsem si že to bude film roku,ale je to blbost roku.Nemělo to ani
hlavu ani patu a v celém filmu se mi líbila jen jedna scéna.

10. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Tak opět Hřebejk nezklamal. Sice některý části mohli bejt trochu víc rozebraný, a možná i ten konec mohl sníst něco víc, než jen určitě shrnutí, ale nebylo to tak zlý. Macháček se opět objevil jako excelentní herec - zdá se mi lepší než jako zpěvák, a jeho výkon byl parádní. U Luknára mi vadil trošku jeho přízvuk bo co to je, a po celou dobu filmu mě to rušilo. A Trojan? No co dodat, toho prostě miluju kdykoliv a kdekoliv. Ženské role mi přišly trochu fádní a takové na nic, nijak mě neoslovily - a nakonec kdyby tam nebyly, tak by mi ani nechyběly.

28. října 2007
avatar uživatele
50 %

Tento film se mi fakt nelíbil. Přišlo mi to velmi nudné a jenom sem čekal kdy to skončí. Pravdou taky ale je, že sem se u film párkrát zasmál (i když to bylo fakt velmi zřídka). Ale na druhou stranu bych ho vůbec neodsuzoval, protože české filmy mám rád, ale tento mi prostě nesedl. To se prostě někdy hold stává:-)Hodnotím 50%.

18. října 2007
avatar uživatele
70 %

Honza Hřebejk

Režisér Hřebejk to u mě má jako na houpačce. Třeba Pelíšky a Musíme si pomáhat se mi líbily moc, Pupendo a Horem pádem mě naopak dost zklamaly. No a Krásku jsem neviděla. Medvídek ale opět zvedá laťku a potvrzuje, že Hřebejk rozhodně talent má. Plejáda dobrých českých herců, vražedná kombinace Macháčka a Trojana, to se moc povedlo. Příběh syrový, smutný a dojemný, ale prostě takový, jak to chodí. Nic načančaného, ale drsná realita. A chlapi vykresleni jako ve skutečnosti. Zkrátka a dobře, to je život, který se v tomto filmu podařilo vylíčit velice dobře a film je fajn.

13. října 2007
avatar uživatele
80 %

prostě český film

Po dlouhé době film, u kterého jsem po perném dni ve škole neusnul. České filmy mám rád a tento rozhodně nezklamal. Co dodat. Leda, že kombinace Macháček - Trojan je zárukou kvality. Tento styl mám rád, ovšem k plnému hodnocení mně zde chyběla větší inovace. Mám takový pocit, že tohle jsem již viděl. Přesto vřele doporučuji.

12. října 2007
avatar uživatele
90 %

skvělý výkon

Podle mě super nový český film. Hraje tam spoustu známech herců jako je třeba Ivan Trojan, Jiří Macháček, Anna Geislerová a další tenhle film se mi opravdu velmi zalíbil.

11. října 2007
avatar uživatele
90 %

Myslím že veľmi kvalitný film, dobre sa to pozeralo, super zobrazenie životov 3 párov, perfektné filozofické myšlienky...ale ten koniec - no ten ma trochu sklamal. Ale veľmi veľmi zaujímavé!!! Páčilo sa mi! Odporúčam!

11. října 2007
avatar uživatele
90 %

Možná...

Možná, že to není tak úplně správný pohled, ale Medvídek mi (a to nejen hereckým obsazením) připomněl Samotáře. Pražské Samotáře, kteří jen o kousek vyrostli, zestárli a uzavřeli manželství. V Samotářích bylo sandné zaplést se s někým jiným a potom se zase vrátit k partnerovi nebo i k samotě. V Medvídkovi podle mě už věci nejsou tak jednoduché, dlouholetá manželství a závazky zabraňují utéct a být opět Samotář...

5. října 2007
avatar uživatele
90 %

Nudný začátek se změní v, ne přímo strhující, ale zkouknutelný film. Oceňuji také dobré herecké výkony a nečekané zápletky.. Hřebejkovi se zase něco povedlo, což se nedá říci o jeho předešlých dvou filmech...

28. září 2007
avatar uživatele
80 %

Jiří Macháček

Film se dlouho nese v poklidném duchu a najednou je do děje vložen výborný vtip nebo překvapivá situace. Příběh je hodně zajímavý a vtipných scén ve filmu postupně přibývá.

15. září 2007
avatar uživatele
100 %

MEDVÍDEK

Brum, brum, brrr tak nějak TO začalo a končí TO jako se dalo čekat... Perfektní herecké výkony neuvěřitelné věrohodné zápletky, a hlavně Nevěra číhající na každém kroku v každém věku a za nejzajímavějších okolností a s úplně samozřejmými i nesamozřejmými následky. Film zasluhuje cenu zlatého dortového Medvídka za neuvěřitelný zážitek a hlavně za perfektně prosondování všemožných vztahů mezi kamarády, kamarádkami, podřízenými,rodiči a hlavně dětmi... Perfektní klavírní doprovod Petra Tschaikowského

15. září 2007
avatar uživatele
90 %

Méďa

Méďa, medvěd, medvídek, už to jméno je příjemné při vyslovení a což teprve až uvidíte film. Ať je a nebo není podle skutečnosti /jak se v popisu filmu uvádí/ je to celkem jedno, protože se pobavíte v každém případě. Macháček je úplně boží a Trojan to jistí. Ať jste mladí nebo staří, určitě si budete u filmu lebedit naprosto všichni. Takže hurá na medvěda!!!

10. září 2007
avatar uživatele
80 %

Ačkoli to není dokonalý film (vyloženě mě rozčiluje "seznamovací začátek"), Medvídek je určitě nejlepší film z poslední Hřebejkovy "současné" tragikomické trojice (Horem Pádem, Kráska a Méďa). V momentě, kdy přijde na řadu scéna u Anny, film se absolutně zlomí v opravdu strhující vztahové drama, u nějž místy skutečně mrazí (Annina pomsta s koťátkem, scéna s rodiči, která je skvělá, finální scéna Roman-Jirka-Iva v Bokovce). Věřím tomu, že film se bude líbit spíše těm, kdo něco podobného prožili. Ostatní se možná budou smát, ostatním - asi mladé generaci a jak říká jeden známý "ženskejm, co nešukaj" - bude film vadit. Ryze subjektivní film - ačkoli zobrazuje příběhy, které jsou prý podle pravdy.

8. září 2007