home
Méďa Béďa

NÁZORY K FILMU

Čekal jsem, že to bude hloupost, ale docela se mi to líbilo. Když to budu brát jako dětský film, tak si myslím, že tomu není příliš co vytknout.

20. prosince 2016
avatar uživatele
50 %

Já si ještě z dob svého mládí pamatuji starého Méďu Béďu. Byl sice celý film kreslený, ale myslím, že jsem se u něj pobavil daleko více naž u tohoto provedení. Animace a triky jsou dobré, ale dějově a obsazením mě to nijak nezaujalo. Děti se myslím rádi pobaví, ale dospělým se to moc líbit asi nebude.

13. června 2012
avatar uživatele
40 %

Hrozná blbost. Pěkně udělaný, snaží se to být vtipny a dodržovat předlohu. Má to i celkem normální děj. Nově upravená pohádka pro děti. Proto mě to asi nijak nezaujalo. Čekal jsem, že se u toho třeba i zasměju, ale nějak jsem nenašel nic, co by mě tam pobavilo. Celkově o ničem.

30. listopadu 2011
avatar uživatele
100 %

Super perfekt. Dávno som sa takto nezasmial :D Dvaja medvedi v hlavnej úlohe, jeden lepší ako druhý, strážnik a krásna Anna Faris. Super kombinácia. Aj ten najnáročnejší divák sa musí z chuti zasmiať na hláškach Yogiho a dodatkoch Bubuho :D
Je stále dôležité, brať to ako rozprávku.

15. října 2011
avatar uživatele
100 %

Tak to je fakt super film.:-D Hodně jsem se nasmála, medvědi s želvou byli skvělí, skvělý nápad to takhle spojit s normálními herci. Dobrý děj, hodně srandy, pěkná příroda.:-)))

8. srpna 2011
avatar uživatele
90 %

Je to trochu něco jiného, než kreslená verze, ale rozhodně film neztratil nic ze svého méďo-béďovského kouzla. Také se tvůrcům povedlo zkloubit živé herce s těmi animovanými, aniž by to působilo rušivě.

12. března 2011
avatar uživatele
100 %

Tohle je moc hezký film. Méďu Béďu nemám moc ráda ale tenhle film je povedený. Je hezky nakreslený, děj má spád a náboj, není nudný. Je doplněn hezkými písničkami. stojí za vidění.

20. října 2010