home
Maximální turbulence

NÁZORY K FILMU

hrůza

Možná že lidé už překročili hranici hříchů a bůh je nás začal trestat. V tom případu věřím, že tahle ptákovina je jeden z trestů. Můj ty smutku, co jsem to zase viděl?

20. října 2007
avatar uživatele
tika
...
10 %

Tak tohle by byla dobra komedie kdyby to neoznacili za dobrodruzny zanr. Videla jsem to, kdyz jsme se s kamaradkou nudily. Pustily jsme si to v presvedceni ze je to nejake drama, ale od zacatku do konce jsme se smaly nad stupiditou pribehu. Tech 10% je za pobaveni.

12. března 2007
avatar uživatele
0 %

Ach jo

Tak tohle se fakt nepovedlo - mělo to být dobrodružné a heleme se - ona to komedie - no prostě hnus a lidem bych to fakt nedoporučoval asni zadarmo = 0% :-/

7. února 2007
avatar uživatele
konz
...
0 %

...

ach jo! tohle že byl film? U tohohle filmu sem se jen smál ( a to neni komedie). Z celého filmu si skoro nic nepamatuju protože sem u něj asi 5 usnul a to je co říct. Film je úplně nezaujatelnej

28. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Tak já se odliším, a klidně mě ukamenujte, já mám tenhle filmík ráda! Možná právě kvůli mému oblíbenci Charlesi Powellovi, který tu hraje Jeffa, ale i tak si nemyslím, že by Maximální turbulence byl nějaký extra děs, to se omlouvám...

15. prosince 2006
avatar uživatele
10 %

Fuj

Tak tenhle film je naprostá blbost, už jsem ho viděla mockrát jako malá, a zrovna teď je v televizi áááá. No, ale je to mamčin oblíbený film ,tak dávám 10%(a stydím se za to).

3. prosince 2006
avatar uživatele
30 %

Elisha Cuthbert

Tvůrci filmu špatně označili žánr. Je to bezva komedie. Ideální je sledovat jí ve víc lidech na nějaké party a o zábavu je postaráno.

3. prosince 2006
avatar uživatele
10 %

Když mi bylo asi 11, tak se mi to líbilo. Když jsem na to koukal dneska po 5 letech, tak jsem se smál. A to pořádně. Holt doba se posunula...10% za Elishu

3. prosince 2006
avatar uživatele
0 %

Hodnocení: Fraška! (-)

Absolutní ptákovina, ve které jsem nenašel snad jedinou pozitivní věc! Malá holka, která všechny zachrání a ještě k tomu sama pilotuje obří dopravní letadlo... Kdo se na to má dívat? Určitě nejhorší katastrofický (jestli se to tak vůbec dá pojmenovat) film, jaký jsem kdy viděl a jeden z nejhorších vůbec. No, jedna věc se mi ale přece jenom zalíbila - film má pouze 88 minut, tak to naštěstí všechno brzy skončí! Co na závěr? Tohle trápení už nikdy!!!

19. října 2006
avatar uživatele
0 %

Řečeno slušně - neskutečná ultra slátanina. Než jsem zhlédl až do konce s vypětím sil tento film, tak jsem se mylně domníval, že na pilotování letadla je potřeba nějaký kurz. Vážení, není tomu tak. Hlavní hrdinka třináctiletá Nicol Stoneová (mimochodem jí hraje tehdy šestnáctiletá Elisha Cuthbertová!?!), poté co všichni v letadle, do kterého uhodil blesk, jsou v bezvědomí a ona jediná je při vědomí, protože si náhodou hrála s kyslíkovou maskou a měla ji nasazenou na ksichtu, se ujme nejen řízení a spojí se pomocí vysílačky s kontrolní věží, ale i úspěšně přistane. Neuvěřitelné :). Podle distributora filmu je to takový rozmazlený a ukňouraný spratek, kterého i kdyby jste fackovali od rána do večera, tak s ním nic nesvedete. Ovšem v tomto případě bych asi spíš zfackoval celý filmový štáb a distributora bych pověsil za kšandy do průvanu. Herecké projevy jsou nulové, speciální efekty směšné a scénář strašný. Řekl bych, že díky takovým filmům by nebylo na škodu zavést i zápornou stupnici hodnocení :).

14. září 2006
avatar uživatele
10 %

Odpad na entou

Viděla jsem to strašně dávno. Blééé. Byla jsem malá a už tenkrát se mi ten film zdál hodně divný. Dneska ještě více. Tak nereálný, tupý a debilní děj jsem teda dlouho neviděla. Elisha nepatří mezi herečky, které uznávám, v tomhle filmu byla sice ještě malá a nemohla tak filmu zvednout atraktivitu svým sex-appealem, ale i tak. Tohle je prostě děs a hrůza a budu se tomu vyhýbat jako čert kříži!!!

13. září 2006