home
Matilda

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Jde o jeden z nejlepších dětských filmů. My se na něj doma podíváme, kdykoliv jej dávají v televizi. A když máme náladu, tak si ho pustíme i na dvd. Proto doporučuji tento film rodinnám s dětmi :o)

5. dubna 2015
avatar uživatele
60 %

Matilda je roztomilý film na nedělní odpoledne. Problém je, že jsem ho viděla se dvěma dabingy a trošičku to ztrácelo na kráse. Možná by se film dal zařadit na sobotní ráno, když běží filmy pro děti. Rozhodně je to film pro děti. Pro dospělé bych to moc nedoporučovala. Holčička s telekinezí. Musí tady být i zloduch v podobně zlé ředitelky a hodný anděl v podobně učitelky. Když je ředitelky bobmardováva svačinami dětí, připadalo mi to už moc přehnané. Ale nakonec vše končí dobře a tak to má být.

18. srpna 2009
avatar uživatele
70 %

Když jsem tento film viděla prvně, tak to bylo ještě před érou Harryho Pottera amě se to strašně líbilo. Bylo to prostě něco úžasnýho.

1. května 2009
avatar uživatele
100 %

Můj táta to nazvala Harry Potter v sukni. No nevím, já jsem mu celkem oponovala. Poprvé jsem tento film viděla jako malá a byla jsem z něj úplně unešená. Líbil se mi ten příběh a to jak se hlavní hrdinka postavila k něčemu co bylo proti ní. Přitom využívala své schopnosti.

20. dubna 2009

Mara Wilson je v tomto filmu naprosto kouzelná. Film se mi moc líbil, jenom mě rozčiloval český dabing, protože jsem film viděla dvakrát a v jedné evrzi byla jména lidí počeštěná (slečna Krásná, ředitelka Hrůzová) a to nemám ráda... Dětem určitě doporučuju :)

19. dubna 2009
avatar uživatele
90 %

Doporučuju

Náhodou,já sem ho viděla poprvé někdy před pěti lety,to mi bylo deset a pořád se mi líbí,jako nejlepší je to jak má ty nadpřirozený schopnosti,skvělý:)

6. srpna 2008
avatar uživatele
10 %

Matilda

Blbost, blbost a ještě jednou blbost. Na to snad ani nemám co jiného říct, to je konina až to není normální. Rozhodně je to strašně neuvěřitelné, například ta ředitelka tý školy - už vidím jak s někým takhle točí za copy. Prostě mi to celkově přišlo přitažené za vlasy. Pustila bych to tak pětiletému dítěti, protože z toho ještě naštěstí nebude mít rozum.

14. března 2008
avatar uživatele
70 %

Matilda versus Harry Flint

I po letech (ne)dozrávání se dobrovolně nechám okouzlit Dáhlovským příběhem o malé Matildě s čarovnou mocí. Plná entuziasmu, ano, použila jsem cizí slovo, hltám ty přihlouplé scény s paní učitelkou Hrůzovou a ještě hloupější s Dannym DeVitem. Ano, uvědomuji si, že 20letý člověk se zálibou v pohádkách má nakročeno do sanatoria pro duševně narušené, ale proč si to odpírat? Film je živý, o napětí není nouze a každý se rád zasní, co kdyby právě on sám se narodil s takovým darem čarovat. To už sice zacházím do utopických myšlenek, ale tento čarovný příběh se mi líbí daleko víc, než stejně tak zadaptovaný Harry Potter. Sorry Harry.

14. března 2008
avatar uživatele
80 %

Včera jsem tuto pohádku viděla po dlouhatááánské době...a přijde mi pořád stejně úžasná. Mara Wilson je strašně roztomilá holčička...a jako Matilda je úžasná. Sice to není až tak moc pohádka, ale co bychom čekali od filmu podle předlohy Roalda Dahla, že:)

2. srpna 2007

Pro malý

Když jsem byla menší, tak se mi strááášně libil a s kámoškama jsme se při něm strašně nasmáli! Teď už mi sice tak fajn nepříde, ale i tak se na něj ráda podívam. Je to takovej normální filmík.

20. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Když jsem byla malá, tak se mi tento film strašně líbil, ale čím víc jsem byla starší, tím více mi docházelo, že je tento film vlastně jako každý jiný. Je to taková příjemná pohádka pro děti, která nikoho nenadchne, ale také neurazí, samozřejmě zde tradičně nechybí kouzla a vítězství dobra nad zlem, jak už to tak bývá. Tento film lze snad jen doporučit rodičům, kteří si neví se svými dětmi rady a potřebují je na chvíli něčím zabavit...

10. března 2007
avatar uživatele
70 %

Typický film pro děti. Hlavní hrdinka má nadpřirozené schopnosti a tím už se stává film zajímavý. Pokud bude zlobit dítě, pošlete ho se dívat. Vy na to ale nekoukejte, mohlo by vás to nudit. Pro děti tedy super!

17. října 2006
avatar uživatele
60 %

Jen tak...

Tenhle film se poprvé viděla jako hodně malá. Vím že se mě strašně moc líbil. Když ho teďkom někdy dávali v televizi, řekla sem si...co se mi na něm tolik líbilo?

11. října 2006