home
Masakr na střední škole

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
10 %

Ach jo..

Celej film nedavá vubec smysl. No kdo neviděl neuvěří, prostě strašná blbost.
Hlavni hrdina polije "teroristu" lihem přímo do obličeje, mu chytne rukav od saka! "Terorista" vezme telefon a z hlavy vytočí číslo na partnerku od hlavního hrdiny. Bože je to volovina to je strašný, věčína děje se odehráva v podvečer na zavěr je den. Fakt by mě zajimalo kdo ten scenář psal, kdo ten scenář četl?!
Zločíncí jsou úplně neschopní ale tak že to není možny.

12. listopadu 2011
avatar uživatele
0 %

Detention

Tohle je hroznej film, přijde mi to spíš jak nějaká parodie. Dolph Lundgren mě taky nijak nepřesvědčil, nemám tohoto herce ráda, je od pohledu nesympatický a měl by hrát spíš zločince.

12. února 2008
avatar uživatele
20 %

Lundgren je další z party hrdinů akčních B filmů z let 80., který se marně snaží vzkřísit kariéru. V posilovně už ale asi moc času netráví a karate pro jeho starý nohy asi už není to pravý ořechoví (nicméně je fajn, že nemá pupek jako Seagal). Pakliže bych svým názorem mohl někoho ovlivnit: v žádným případě neplýtvejte časem na tuhle kravinu. Tohle není Béčko ani Céčko, tohle je XYZtko. Děj je naprosto túpý, akce je víc než chudá a herci jsou jako balíci slámy. Režie je pak na stejný kvalitativní úrovni jako německý filmy podle Rosamunde Pilcher (či jak se ta babuška jaguška píše).

27. března 2007