home
Mary Poppins

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Kouzelné

Jsem ráda, že jsem měla to štěstí zhlédnout v televizi příběh kouzelné chůvy s deštníkem a krásným jménem - Mary Poppins. Příběh je velice originální, kouzelný, pohodový a poučný. Každého člověka vtáhne do hlubin fantazie, neobyčejných dobrodružství, do světa nenásilí, dětské nevinnosti a hravosti. Navíc s doprovodem krásných písniček. Tento film není jen pro děti, ale pro všechny, kteří se alespoň někdy chtějí vrátit do dětských let, kdy se člověk dívá na svět jinýma očima, kdy žádný problém není takovým problémem, aby si z něho člověk dělal vrásky, do jediného období, kdy máme poklid v duši... A proto udělejme si čas a dopřejme svým potomkům pohádkové dětství, aby si v dobách bolesti vzpomněly, že existovala etapa života, která stála za to a zároveň je povzbudila a dodala jim sílu čelit dalším překážkám, které jim život nastraží. A to si myslím, že je také hlavním posláním knihy i filmu.

27. prosince 2012
avatar uživatele
90 %

Paráda!!!

Nádherný detský film, plný fantastických prvkov. Naozaj fantázii sa tu medze nekládli. Navyše to bolo aj pekne hudobne spracované a bolo to aj humorné tak že sa pritom môžu pobaviť malé ale aj už staršie deti. Nuž škoda, že sa už podobné filmy dnes moc netočia...

3. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Je to jednoduše magické. Jako malá jsem na to musela koukat vždy, když to v TV běželo. Tak dlouho jsem to neviděla nikde dávat, že když to onehdy uvedla zase ČT, byla jsem z toho úplně paf! Je to nádhera, všecko od herců, dialogů, písniček a tanečků až po barvičky a vtípky, prostě perfektní. Písničky si z toho notuju co chvilka. Myslím, že pro děcka i dospělé to bude poučné pořád. Je to prostě na jedničku s hvězdičkou!

10. června 2008
avatar uživatele
40 %

Tento muzikál se mi opravdu nelíbil, a navíc byl strašně nudný, ale Julia Andrews si toho Oskara zasloužila.

25. května 2008
avatar uživatele
100 %

Myslím, že Julie Andrews předvedla skvělé pěvecké výkony a toho Oscara má skutečně právem. Scéna tančících kominíků na střechách mi sice přišla moc dlouhá, ale jinak nemůžu nic vytknout. Nevím proč, ale píseň Feed the Birds (Krmte ptáčky) mě vždycky dojme. Vřele doporučuji. Je to film prostě a jednoduše superkalifragilistikexpialidózní.

25. května 2008

úža

Tenhleten muzikál je fakt dokonalej... Má v sobě zvláštní kouzlo, navíc Mary krásně zpívá, stejně jako Bert, dnešní muzikály jsou proti tomuhle trosky...

20. května 2008
avatar uživatele
90 %

Jako malá si pamatuju pouze scénu, když skáčou do namalovaného obrazu a když to po letech dávali v televizi, musela jsem se na to podívat. Je to muzikál plný barev, hudby a tance a hlavně se mi líbí. Děj je sice jednoduchý, ale za to kouzelný až dětsky pohádkový. Krása.

2. ledna 2008
avatar uživatele
Elik
...
70 %

Klasika. Jako malá jsme z tohohle byla úplně okouzlená. Má to něco do sebe, je to pěkný příběh, ale teď už mi nic moc neříká. Tenhle film vám ale zůstane v paměti.

29. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Když jsem byla malá, mohla jsem se tím filmem ukoukat ;), pak jsem ho chtěla vidět znovu, ale nedařilo se mi jej sehnat... až teď. Je to pěkný příběh a ráda se na něj zase po čase podívám.

29. prosince 2007