home
Manson

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

manson

kazdopadne jsem tento film vydel nekolikrat asi tak 126 cca.....a kazdopadne nejsem nejaky vyznavac techto filmu....je to dost brutalni snimek o hippies kteri zacaly byt zvrhli pod vlivem vsemoznych drog.....byly vynechany i sceny pokterych by byl film mnohem brutalnejsi....kazdopadne film to je zajimavi a me se libil....

16. dubna 2008
avatar uživatele
vlk1
...
60 %

působivě autentické

Když jsem z nudy přepínal televizi, tak jsem narazil na zajímavý příběh o Ch. Mansonovi. Nejdřív jsem si myslel, že je to jakýsi hraný dokument a autentickými záběry, pak mi došlo, že je to film na motivy jednoho z nejznámějších vrahů v historii USA. Vlastně ani nevim, co bych o tomhle snímku měl napsat, každopádně je to jeden z nejzajímavějších a nejpodivněji natočených filmů, co jsem kdy viděl.

14. října 2007
avatar uživatele
30 %

Humus

Souhlasím s tím, co zde bylo napsáno. Vydržel jsem na to koukat jenom díky tomu, že to pouštěli v jednom baru na plátno, kde jsme byli s kámošema a popíjeli pivo. Opravdu scény byly otřesné, nejhorší na tom je, že je to bohužel asi opravdu celé podle pravdy. Film je zpracován hezky a myslím si, že i velmi dobře.....za tento prvek bych dal takových 80%, ale bohužel náplň moje hodnocení velmi sníží.

8. května 2007

Na film sem se těšil,viděl ho a byl zklamán.Musel sem se těžce přemáhat,abych vůbec vydržel u něj sedět.Takovýhle filmy nechápu,co to sakra je?!

28. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Brutalita

Brutální a nechutné. To je první, co mě napadlo, jakmile jsem chvíli tento film sledovala. I když musíte odvracet zrak, nebo přepnete na jinou TV stanici, přesto se musíte za chvíli znovu podívat, jak film pokročil. Nejděsivější na tom je, že zřejmě takhle se to nějak stalo. Prostě krvavá jatka.

4. května 2006