home
Mandragora

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Tento film musím hodnotit kladně. Sice zpočátku se mi vůbec nezamlouvá, na druhou stranu ale zanechává určitý dojem neprobrané látky, tedy alespoň na filmovém plátně a servítek si také moc nebere. Jedinou větší chybu vidím v tom, že v druhé části filmu jsou zbytečné hluché pasáže, nijak zábavné.

23. listopadu 2012
avatar uživatele
90 %

Madragora

No, abych pravdu řekl, když jsem viděl Mandragoru poprvé, trochu jsem si říkal, že je to až přehnané, ale jen do doby, než poznáte týpka, co toto dělal. Film je možná diletantsky natočen, ale je tak realistický a pravdivý až to bolí.

24. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Mandragora

Nevím proč název takovej (jde více méně o druh vzácné kytky, která je zázračným léčivem, ale taky halucinogéním jedem), ale určitě svojský a excentrický... Film dokumentaristický a hlavně dost brutální co se týče obsahu, ale co se týče reality těžko posoudit z čeho se čerpalo... dost mě zarazil vzhledem na osud ironický, ale hlavně dost předvídatelný konec hlavních hrdinů... Sonda mezi lidi kam se jen tak člověk nepodívá, no hlavně nikdy by se tam nechtěl dostat... všechna špína co je možná spáchat na člověku (bezbranném puberťákovi) v plné palbě!!!

15. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Je to již pár let

Nemůžu přidat nynější názor. Ten film jsem viděla někdy před 7 lety, když ho dávali v televizi. Musím ale říct, že tenkrát mě hodně dostal. Chvílema se mi trošičku obracel žaludek z hnusu, který se občas objevil v tom filmu. Hlavně proto, co jsou ti kluci schopni pro prachy udělat. Třeba dnes už bych měla jiný názor,nevím. Nikde jsem ten film od té doby neviděla.

4. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

...

tak já nevim co na tenhle film říct... .je hodně ponurý a drsný, pokud jde o téma.. .pokud jde o realizaci.. .tak natočenej je takovym způsobem, že chvílema to vypadá na dokumentaristickej styl, chvilkama na amatérismus... .každej si to musí přebrat po svym.... :)

8. dubna 2006