home
Malí válečníci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

jako ptakovina pro malý děcka je to dobry, ale jako film na veečer nic moc. Dobře nato¨čený, hezky provedený postavičky, par dobrych hlašek i ten děj ujde stejně jako herecké obsazení, ale víc se mi líbil když sjem byl ještě děcko. Ze sentimentu, za triky a dobry napad davam 80

24. července 2012
avatar uživatele
100 %

Tenhle film jsem jednou objevila ve videopůjčovně. Bylo to už dávno, před lety. Okamžitě jsem si jej zamilovala a dnes... v roce 2007 jsem ho opět nečekaně shlédla na Primě. Když opomenu opravdu "krutě" zpracované scény s "komandem", bylo to vcelku milé shledání.

21. března 2007
avatar uživatele
pb
...
60 %

tenhle film mi přijde jako jedna velká blbost. Ale buďiž, když se na to zkusim dívat míň kriticky, tak to docela ujde. Ovšem pro mě, to nikdy nebude žádnej velkej film, a stejně na něj během jednoho týdne zapomenu. Ale kdo chce vidět pochodující hračky tady má možnost...

18. března 2007
avatar uživatele
70 %

Kirsten Dunst

Film mi víc než rodinnou pohádku připomínal komický horor. Ale grafické zpracování oživlých hraček a jejich přístrojů je udělané hodně dobře.

17. března 2007
avatar uživatele
100 %

Sranda

I ked už je to dlhšia doba čo som tento film videl ale aj tak ho stále považujem za jeden z tých lepších rodinných filmov čo sa v tej dobe vyskytovali.

18. července 2006