home
Malé dohazovačky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Skvělá komedie jak pro malé tak i pro dospělé. Skvělé je také herecké obsazení. My si doma tento film pouštíme docela pravidelně a pořád se máme čemu zasmát. Pokud tedy mohu hovořit za sebe, tak se na tento film určutě podívejte třeba sami a nejlépe i se svými dětmi.

15. ledna 2013
avatar uživatele
100 %

Film se hodně podobá Pasti na rodiče, ale to neznamená, že se mi film nelíbí. Film se mi líbil. Moc. Dobří herci a hezký příběh. Tak se mi to líbí.

17. listopadu 2011
avatar uživatele
0 %

Olsenky

Jakobych se dívala na film Past na rodiče, podobnost až zarážející. Ale s jedním velkým rozdílem, tady hrála skutečná dvojčata a i přesto to filmu nijak nepomohlo a již zmíněná Past je přeci jen o hodně lepší. Tady to bylo jen tak všelijak naplácané ani ten děj nebyl pořádný, no myslím, že ve filmech o klukách a o módě to Olsenkám sedí líp. Tento film byl natočen tak trapně, že už to myslím hůř ani nešlo. Když nemusíte, nekoukejte na něj.

21. listopadu 2010
avatar uživatele
50 %

Tenhle film jsem viděla jednou a spíš než ze zvědavosti nebo zájmu jsem se na něj dívala z nudy a protože nic jiného nehrálo. Není zrovna oscarový výtvor ale na to kolik tam Olsenkám bylo je to slušné.

14. prosince 2008
avatar uživatele
30 %

Holt jsme už na to velký...

No, tenhle film jsem kdysi milovala, ale už je to dost let. Čím jsem starší, tím pitomější se mi zdá, ale tak hlavně že se líbí dětem. Jenom si myslím, že rodinný film se dá udělat i trochu jinak, přijatelněji pro všechny generace. 30%

10. listopadu 2008
avatar uživatele
10 %

It Takes Two

Opravdu děsný film, je vidět, že Olsenky prostě neumějí hrát, nechápu co na nich někteří lidé vidí. Na můj vkus se cpou do hodně věcí a všechny dělají napůl, což je pak i na konci vždy vidět. Docela mě udivuje, že Kirstie Alley a Steve Guttenberg se natolik snížili (ne-li dokonce ponížili) a vzali roli v takovémto filmečku, který je naprosto o ničem a navíc filmů s podobným námětem je tady až až. No ale je to jejich věc a zřejmě k tomu měli své důvody.

27. března 2008
avatar uživatele
100 %

prima

skvělý rodinný film...jeden s nejlepších filmů olsenek. Holky byly fakt hrozně roztomilý a celkový děj a vtipné situace..no prostě paráda..doufám, že ho budou dávat co nejdříve...

30. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

jeden z nejlepších filmiků dvojčat Olsenových,moc se mi líbil,suprový herci a vtipný situace,fajn rodinej filmeček

20. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Jeden z nejlepších filmů MK a Ash Olsenových. Do tohoto filmu jsem se "zamilovala" coby 9-ti letá holčička ještě v době kdy u nás o MK a Ashley téměř nikdo nevěděl .. Vážně se mi tenhle film moc líbí .. je sice plný klišé, ale je to prostě klasika a ráda se na něj jednou za čas podívám znovu .. Olsenky od té doby už značně vyrostly, ale myslím si, že tohle je jeden z nejlších filmů z jejich filmografie.

29. září 2007
avatar uživatele
30 %

věkem klesá

tento film když jsem viděla ještě jako malá holka se mi docela líbil... jenže teď, když jsem ho viděla podruhý... nějak jsem ztratila ten důvod proč se mi ten film tak líbí... akorát co celkem chválím tak to ten nápad... i když to bývá dost běžné že si dvojčata vymění role...
takže u mě - nic moc...

5. července 2007
avatar uživatele
70 %

Tak Olsenky moc nemusím, ale tenhle film kupodivu ještě ušel. Možná proto, že se nemotá kolem kluků jako ty jejich novější filmy... Jenom mám kapku pocit že filmů na úplně stejný téma je už kapku moc...

4. července 2007
avatar uživatele
10 %

Hnus

Tak tohle je poradna kravina. Olsenky bily tak sladké, až se mi chtelo zvracet. :( Tohle je tak otrepaná téma na spracování. Hruza, ani koukat se na to nedalo.

4. července 2007
avatar uživatele
70 %

Ušlo

Filmy od sester Olsen moc nemusim,přijdou mi bez děje a takové..no prostě ne :),ale tehle je malinko vyjímka...Lepší než jsem čekala...70%

4. července 2007

Tak to vidím já...

Filmy jako je tenhle vyloženě nesnášim. Malé rozmazlené americké holky v něm poroučejí dospělím a ti se mile usmívají, jak jsou chytré a vtipné... zkrátka naprostá hloupost a pro mě filmové dno, na které dosahují jen trapné parodie typu velkej doják.

4. července 2007

..

jako.. snad jedinej film, kterej se mi s olsen líbí.. teda je fakt že sem ho viděla jednou a stačilo mi to, ale u většiny jejich jinejch filmů ani nevydržim do konce.. možná to je tim, že tady sou ještě docela malí, a nejsou tak trapný.

8. září 2006
avatar uživatele
100 %

bájo

tak tenhle film je naprosto super mě se moc líbí a jsou tam mé oblíbené herečky Olsenky a tento film s nima se ke mě zapsal na 3 místo oblíbených filmů. :)

2. září 2006
avatar uživatele
90 %

Super filmeček

Tenhle film sem viděla už nejmín 10 krát .... Je velmi mile obsazen známými Olsenovic dvojčátky ... Jsou tu ještě desetilete hlčičky ale opravdu to ve filmu mile a humorně roztočí ... de poznat že maji talent herecky .... Je to příběh tak trošku něco jako Luisa a Lotka ale v trochu modernějším poddání :-) .. tenhle film doporučuju

31. července 2006
avatar uživatele
70 %

No jo no

Holky mají už od narození talent to se musí uznat. Ale pokud jde o téma Luisa a Lotka tak mám přece jen radši knížku z mého dětství, nevím, u filmu mi něco chybí... Nějaké kouzlo toho příběhu

12. července 2006
avatar uživatele
60 %

Podle mě asi nejhorší film inspirovaný Luisou a Lotkou. Děj mi někdy přišel až zbytečně protahovaný ( třeba když holky sinscenovaly setkání tatínka a té vedoucí nebo ta cesta na svatbu). Líbily se mi ale malé Olsenky, jako malé holky byly fakt dobré herečky. Holky vytáhly mé hodnocení filmu na 60%.

7. července 2006
avatar uživatele
50 %

Filmy s Olsenkama mám sice ráda, ale tenhle k mým oblíbeným určitě patřit nebude. Má to podobný ale přitom jiný děj než Past na rodiče, která se mi zdá lepší. Nevím jestli to je obsazaním, nebo něčím jiným.

6. července 2006
avatar uživatele
70 %

Klasická a bezproblémová romantická komedie. Dabing dvojčat příšerný. Silně mi připomíná Past na rodiče. Dějově se liší jen v pár drobnostech (např. dvě totožná děvčata velmi překvapivě nejsou sourozenci) Sestry Olsenovy mi připadají roztomilé a Mary Kate se občas zatvářila moc roztomile. Jenom ke konci kdyby ubrali trochu sentimentality...

6. července 2006