home
Magická posedlost

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

No vzhľadom k tomu, že nefandím romantike v prvom rade a neznášam oživlé mŕtvoly pre mňa ťažko stráviteľný snímok.

14. července 2013
avatar uživatele
90 %

Tajemné...

Jak se mi někdy stává, na dobrý film narazím opravdu náhodou. Stejně je to i u tohohle filmu. Podle názvu jsem soudila, že jde o nějaký milostný film, ale když jsem se chvíli dívala, nemohla jsem to přepnout. Filmy o tajemnu, čarodějnictví a kouzlení opravdu miluji, takže jsem si Mag.posedlost nemohla nechat ujít. Sice jsem neviděla začátek, ale myslím, že mi to celkový dojem nezkazilo. Sandra i Nicole podaly výborný výkon. A jelikož mám Sandru ráda, nemůžu říct nic jiného, než že to bylo opět super...

26. dubna 2011
avatar uživatele
100 %

Tenhle film jsem milovala už jen kvůli Sandře Bullock. S kamoškama když jsme bylo menší jsme taky zkoušely kouzla z tohoto filmu a i jiných a ani nevíte co se nám povedlo. Líbila se mi hláška "Bude mít jedno oko modré druhé zelené" už kvůli Sandře musím dát 100%

8. února 2009
avatar uživatele
90 %

Kouzlo!!!

Film jsem viděla už několikrát, ale nikdy si ho nenechám uniknout v televizi. Uznávám, že je to jednoduchý příběh, od kterého nemůžete nic moc čekat, ale když tomu nakonec dáte šanci a pořádně se do toho ponoříte, dokážete v tom filmu objevit kouzlo, které v něm je. A jestli ne tak se prostě nedívejte na čarodějnické filmy. K tomu musím dodat, že velké plus mají za dobrou musiku a zajímavé hlášky.

7. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Sandra Bullock

Film jsem viděl dvakrát, ale nijak zvlášť se mi nelíbí i přes jeho určité kouzlo. Je to lehká čarodějnická komedie pohybující se střídavě někde mezi pohádkou a dramatem.

6. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Tenhle film mám moc, moc ráda. Hlavne jeho druhou pulku. Ta je uplne, že super. Sem ho videla asi 50krát. Nicol a Sandra byly okuzlujíci.

26. října 2008
avatar uživatele
100 %

Hmm...

No, já mám k tomuhle filmu takový citový vztah. Moc se mi líbil už když jsem byla mladší. Není to dokonalý film, který by zásoboval pokladny kin, ale mám ho pořád moc ráda... Proto dávám 100%!!

18. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Nějaký kritik o tomhle filmu napsal něco ve smyslu, že je moc děsivý pro děti a moc naivní pro dospělé a s tím se naprosto ztotožňuji. Nebylo to špatný, herecký výkony byly podle mě dobrý a ten zbytek taky, jen ten příběh mi moc neseděl, u mě 60 %.

7. října 2007
avatar uživatele
80 %

Mne sa tento film celkom ľúúbil, hoci bolo to občas doosť naivné, strašidelné ani moc nem, ale aj tak v pohode...

3. září 2007
avatar uživatele
90 %

opravdu zajímavej filmik...Nicole Kidman a Sandra Bullock jsou skvělý herečky...tenhle filmik je fajn a téma čarodějnictví mě docela zajmá:)

24. července 2007

Tak ja som tento film videla prvykrat v telke a dost som sa bala-co nepriamo poukazuje na to ze som este bola take male stena-bolo to super,velmi sa mi paci Sandra Bullock je moja oblubena herecka,aj Nicol.Ten film je fakt super-tak milo blaznivy...

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Tenhle filmek jsem viděla asi už 10x. Je hodně podařený a je tam smíchána romantika s tajemnem. Když jsem to viděla poprvé jen jsem valila očka. Navíc některé písničky co jsou ve filmu jsou opravdu dobré.

5. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Kdysi dávno...

Tak film jsem opravdu viděla hodně dávno, takže si ho už tak jasně nepamatuju, ale pořád vím, o čem to bylo, sice ne detaily, ale kostru zhruba znám pořád... To je dobrá známka, pamatovat si u filmu po tak dlouhé době, o čem byl. Nicole mám jako herečku docela ráda, Sandra zase není moje úplná oblíbenkyně, je u mě zařazena v kategorii neutrální. Celé herecké obsazení vyznívá ale jako dobré. Film celkově nebyl špatný, nenudíte se, docela se mi to líbilo.

22. září 2006
avatar uživatele
90 %

Já se ráda kouknu na filmy o magii a čarodějnicí a to sem teď také udělala. A nelituju toho. Tenhle film prostě super. Strašně dobře natočený, skvělé herecké obsazení. Prostě......magické!
P.S. Nicole Kidman ještě zkombinovaná se Sandrou Bullock....to nemohlo špatně dopadnout.

15. září 2006
avatar uživatele
70 %

Pěkný film.Nicol a Sandra to moc pěkně zahrály.Taky by se mi líbilo být takovou čarodějkou jako oni.Pokud máte rádi kouzla a magii tak určitě doporučuji.

30. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Sandra Bulock patří mezi mé oblíbené herečky, proto se mi film taky takl moc líbil.. Z filmu vyzařuje magie a to se mi taky líbí.. Jinak byla dobrá hudba a obsazení též..

22. května 2006
avatar uživatele
90 %

magie

Tenhle film v sobě spojuje všechno co je mi nějakým způsobem blízké-magii a lásku.A tím ve mě vzbuzuje nadšení kdykoliv je možnost ho vzhlédnout...tenhle film je vážně dobrý...

10. května 2006
avatar uživatele
90 %

Film se mi moc líbil. I když má v názvu magii, spíš se mi zdá, že je o vztazích. Jak rodinných, tak milostných. Sandra a Nicol filmu dodávají ten správný magický nádech. Na filmu se mi moc líbil takový magický humor a efekty, které jsou ve filmu použité se taky povedly.

17. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Na tomhle filmu se mi líbí, že v něm ta magie není přehnaná a je jí tam tak akorát. Je opravdu dobře natočený.

5. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Magie

Na filmu se líbí, že se zde snoubí láska a magii a je to pojato velice pěkně. Nicole a Sarah se zde předvedli, že umí dobře hrát. Na hlavním postavách se mi líbí bezprostřednost a schopnost si v potížích poradit, i když nškdy dost zvláštním způsobem.

3. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

no...

Musím říct, že tento film je moc dobrej , ikdyž má nějaký svoje chybičky.Obsazené herečky mám moc ráda, děj se mi líbil a právě proto dávám 70%

15. března 2006
avatar uživatele
90 %

No, kdyby tam nebyla magie, tak by to byla krásná romantika... Ale ta magie tam tak nějak sedla, sice bych měla pár výhrad, ale Kidman a Bullock mám docela v lásce, tak to nechám být=)

10. března 2006

magie

Moc se mi líbí takovéhle filmy. Moc se mi líbily kouzla aúplně fascinující bylo vymítání... Tenhle film mě opravdu dostal, taky by se mi líbilo mít nějaké schopnosti.

28. února 2006
avatar uživatele
60 %

Připadá mi, že je to docela zajímavý děj, ale natočený je to dost nudně. Takový ticho je tam pořád... Ale Nicole Kidman a Sandra Bullock byly skvělé.

23. února 2006
avatar uživatele
100 %

Zaujimave

Celkom podarená čarodejnická komédia s prvkamy obav ako sa film skončí.Inak celkom zábavne bolo aj výber hlavných úloh sa podaril

23. února 2006