home
Holky to chtěj taky 2

NÁZORY K FILMU

Jak už sem říkala u prvního dílu moc mě to nezaujalo... A tenhle díl to už je vážně síla... Nebyl vůbec smyšlený... Vůbec nevim jak tohle mohli vysílat v televizi...Tohle byl propadák... Ani k tomuhle nemám žádnej pořádnej komentář...

1. února 2009

no...

tak tohle je fakt trapný...nelíbila se mi ani jednička a tohle je asi tak srovnatelně hnusný...můj ortel:už nikdy více:)

25. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Karoline Herfurth

Úroveň filmu oproti prvnímu dílu přeci jen stoupla a bylo tam pár vtipných scén, jako třeba ta s radarem. Ale stále to byla průměrně vydařená teenage komedie.

22. dubna 2008
avatar uživatele
0 %

Němci by se měli držet kriminálek (ty alespoň trochu zvládaj). Komedie pro mládež, fakt katastrofa. Dvojku jsem ani nedokoukal.

20. dubna 2008
avatar uživatele
10 %

Dvojka

Jednička byla o hodně lepší, ale taky to nebyl žádnej zázrak... Tenhle film by mě tak před 6-7 lety nadchl, ale teď? Nedělá mi problém nad ním ohrnout nos a říct si: "Už nikdy více...!"

28. února 2008
avatar uživatele
40 %

Měla jsem těžké dilema, jak tohle hodnotit. Jelikož je to komedie, tak hodnotím podle počtu zasmání, jednou jsem (už nevím proč), zaznamenala na svých rtech jakýsi tik, což jsem ohodnotila jako zřejmou polovinu úsměvu. Stejně jako s hodnocením to není snadné ani s žánrovým tařazením snímku. Je to komedie? Nebo je to nějaké děsivé adolescentní drama? Zpočátku jsem to odhadovala i na hrůzný dentistický horor. Mé obavy se naštěstí nesplnily. A naštěstí to nebyly ani tradiční německé teenage fekal humor orgie...

22. října 2007
avatar uživatele
10 %

Stejné jako 1

Stejná kravina jako jednička. Stejná nuda, stejná trapárna... Nu což, dobrého německého filmu se už asi nedočkám. Dám 10% stejně jako u předchozího dílu.

19. října 2007
avatar uživatele
10 %

Viděl jsem oba díly, ale ani na jeden bych se nechtěl dívat vícekrát. Všechno jak v jedničce, teda až na ten příběh, který se malinko liší...

30. srpna 2007
avatar uživatele
0 %

Blbost

I když jednička mě nenadchla, tak jsem se podívala i na dvojku. No, nic moc. Sem si myslela, že když jednička byla propadák, tak dvojka bude o něco lepší, ale není. Vůbec se mi to nelíbilo. Je to větší blbost než první díl. Dávám mu tudíž 0%.

12. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Tento díl je nejlepší z celé série.. je lepší než kluci to chtěj taky a lepší než jednička.. mně se tedy líbil víc.. sem tam je to trapné, nebo zbytečně přehnané, ale celkově se mi tento film líbí.. není to na 100%. ale je slušný..:)

27. července 2007
avatar uživatele
30 %

hmm

Dvojky bývaj všeobecně skoro vždy horší, než jedničky. A tak to podle mě bylo i u tohodle filmu. Párkrát jsem se tam zasmála, ale to je asi vše. Docela nudné a nezáživné.

23. července 2007

Tak tohle je teda nuda! První díl byl teda o hooooooooooooooooodně lepšejší! Tohle postrádalo takovou tu šťávu, kterou v sobě jednička měla! BYla to hrozná nuda! Rozhodně mě to nevtáhlo do děje jako jiné filmy! Nevím, možná jsem si od toho moc slibovala, ale mě tenhle film prostě nezaujal! :(

20. července 2007

Ještě větší kravina než první díl. Přijde mi, že ve dvojce už nejde o nic víc než o sex a ty scény jsou jedna trapnější než druhá. Nechápu, jak může mít režisér odvahu tohle natočit!

8. července 2007
avatar uživatele
0 %

První díl

propadák druhý jěště večí opravdu odvážní režiser že si trufl i na druhý díl kterým to jěště více pohnojil tento film račí neměl vzinknout. Jěště 3 díl a Německá kinografie to může zabalit.

18. března 2007
avatar uživatele
60 %

Bohuzel, jednicku si moc nepamatuju, takze moc nemuzu srovnavat. Tak ale me osobne se docela komedie libila. U nekterych pasazi jsem se doopravdy zasmala..ale urcite to pro me neni the best komedie ;)

10. prosince 2006
avatar uživatele
0 %

Jen tak...

No po pravdě řečeno na tenhle film sem se podívala jen s čisté zvědvosti, jestli němci (po vytvoření prvního dílu téhle stupidity) přišli na to, jak se vyrábí divákům usměv. Ne nepřišli. Škoda.

7. října 2006
avatar uživatele
30 %

Hodnocení: 2 z 5 (**)

Úspěch prvního dílu na sebe nenechal dlouho čekat a holky se nám zase vrátily. Na jedničku se s notnou dávkou rezervy dívat ještě dalo, oproti o úroveň horší dvojce. Problémy s orgasmem mají ty tři jakž takž za sebou, ale teď si ještě musí sehnat nějaké to bydlení. Tak slaboučký příběh by se hodil spíše do nějaké seriálové epizody než do filmu distribuovaného do kin, ale co naplat. Vtipu podle očekávání výrazně ubylo a dokonce i došlo k výměně jedné ze tří hlavních hereček. To byla však na filmu paradoxně jedna z mála pozitivních věcí, protože Jasmin Gerat v roli Lucy z nich jako jediná dokázala zaujmout. Komu se líbila jednička, dvojku ještě překousne. Kdo u prvního dílu trpěl, ať to tentokrát už raději nezkouší.

5. října 2006
avatar uživatele
80 %

Tohle pokračování je podle mě lepší než jednička, když ale uvážím, že když se točila jednička, tak neměli takový prostřetky, tak je to tak na stejno ... film je dobrej a je jeden z mála, kdy jsou hlavními hrdinkami dívky ....

1. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Chci byt. Zn.:ZA COKOLIV

Tak a máme tu duhé pokračování... Dychtivě jsem se na něj vydala do kina a musím říct, že vůbec není špatné! Narozdíl od prvního dílu nám slečny trochu dospěly a už nehledají pouze skvělý orgasmus (ach to kolo), ale taky pořádného CHLAPA (nedostatkové zboží?). Spousta vtipných okamžiků při honbě za bytem vám vyloudí úsměv na tváři a rohodně se nebudete nudit ani při honbě za mužským. O originální nápady tady nebyla nouze a i když byla jednička o něco málo lepší, Holky své kouzlo stále neztratily.

1. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

....

Jelikož jsem jedničku neviděla tak ji nemůžu srovnat. Ale dvojka se mi líbila.Možná některý scény bych vynechala ale jinak to bylo super!

10. července 2006

Moc nic

S jedničkou tak na stejné úrovni. Bylo to taky skoro o ničem. A v tomhle případě bych řekla, že i americká omedie je lepší...

24. června 2006
avatar uživatele
60 %

Dvojka se mi zdá jen krapek lepší než jednička. Sice tady jde pořád vidět ta podobnost amerických filmů, ale přesto se asi tvůrci snažili dát tam vlastní myšlenky a vtipy. Z části se jim to povedlo a ze začátku se mi to docela líbilo, ale dívat se na to pořád? To taky ne.

19. května 2006
avatar uživatele
70 %

No..

Na tenhle filmík jsem se hooodně těšila kvůli jedničce, ale celkem mě zklamal..Tvůrci se snažili vydělat na úspěchu jedničky, ale to se jim moc nepovedlo...Copak můžou trhnout úspěch s kopií výbornýho filmu?=/...

17. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Tenhle díl je mnohem lepší než jednička. Holky byly starší a děj byl mnohem zajímavější. Sice by se spoustu věcí dalo vylepšit, ale i tak se na to dá dívat.

12. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

Vtipnej film, zábavný situace, ale zase tak moc mě nechytl, protože sem šla radši umývat nádobí, a to vážně nemusim =)

12. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

I když mi i jednička připadalo jako blbost, dodívala jsem se do konce a musím uznat, že jsem se i zasmála.

7. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Jako druhý díl dobré komedie to ujde. Je to o něčem úplně jiném a to se mi líbí. Některé filmy pokračují v tom samém v bledě modré, ale tento film ne. To je opravdu pozitivní.

6. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Nástupce?

Tohle není moc dobře odvedená práce. Snaží se navázat na jedničku, ale vůbec se jí to nedaří, protože splňuje to, že s rostoucím číslem filmu klesá jeho kvalita. Ani jednička nebyla dobrá, ale tohle bylo ještě horší. Připitomělá komedie s pár hláškami a nějakými dobrými scénami. Nic víc a nic míň.

25. února 2006
avatar uživatele
70 %

:-)

Dvojka bych řekl, že je rozhodně lepší než první díl. I když v podstatě je to stejný styl jako v jedničce, jen jsou holky trochu starší

7. února 2006
avatar uživatele
60 %

Lepsi trapas

Urcite povedenejsi nez jednicka, ale stejne me film jako takový prilis nezaujal.. Prcicky jsou holt Prcicky..

20. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

no tak má to určitě lepší děj než jednička a je to celkově i lepši, už to neni tak uhozený a napodobujíci american pie

14. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

Holky 2

Nevím jestli je to lepší než jednička, ale ani tak mě to moc nezaujalo. Chyběl tomu takový ten šmrnc, jako mají Prcičky. Ale zase na druhou stranu musím uznat, že některý trapásky se jim docela povedli:)))

12. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Holky to chtěj taky 2

Po tom, co jsem viděla jedničku, jsem si myslela, že dvojka bude už kravina úplná, ale když jsem na to koukala, tak jsem se chvílema nemohla udržet smíchy. Podle mě se jim druhý díl povedl daleko víc, než první. A nejvíc mě dostala scéna se záchrannou vestou:))

7. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

na entou..

určitě lepší než jednička!!! ale stejně to neznamená, že bych tohle ještě někdy chtěla vidět:-/ zápletka byla o něco lepší než v jedničce, ale množství hloupých scén s hloupými dialogy....blee

7. prosince 2005

No jo no co se dá dělat jednička nebyla nic moc ale tohle je opravdu ubohý. Tohle mě teda vůbec nebavilo hrůza.

28. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Hm

Tak na to, že to bol nemecký film, to nebolo až také zlé, dalo sa myslím na to pozerať :o) samozrejme, že to nebolo úpne dobré, ale ani úplné zlé, niektoré scény, sú fakt super :o)

14. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Holky 2

Nijak mne nezaujal, dívčí život, tak jak si představují se jim sice částečně daří, role herečky zvládly dobře, ale využívají jen svého šarmu, myslím, že tu platí, co se říká o hezkých dívkách.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Holky mile překvapily

Musím říct,že mě film docela mile překvapil. Oproti jedničně se na to dá v pohodě koukat. Holky už jsou rozumnější a vtipné scénky už nejsou tak trapné.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

bez překvapení..

sice to není jako jednička,ale vlastně dost podobný...holky a kluci.....jako všude.Nedá se od toho nic očekávat,ke konci už mě ani nezajímalo jak to dopadne.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

No

některé gegy nejsou špatné, ale celkově je to docela úpadek, ale to byla jednička taky. To už jsou snowborďáci mnohem lepší!! Německý zmařený pokus o americkou teenagerovskou komedii, řekl bych.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Skvělí.

Skvělá komedie. V něčem horší, než jednička, ale v néčem lepší. Takže součtem tak na stejno. Je to skvělí na pobavení a odreagování. Vřele doporučuju všem, kdo se chtějí dobře pobavit

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Průměr

První díl byl fakt nářez ale druhý díl patří k tradičním filmům:1a dost. Spíše natahovaná nuda s nedotaženými gagy. Tak na sobotní odpoledne- nic víc, nic míň

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

a já to chci taky!:-)

přesně tak-jednička a dost...dá se na to koukat,ale tak jednou do roka...ale jak řikam-já to chci taky :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Uplná blbosť

Ani neviem čo napísať!!Väčšiu kravinu som ešte nevidel.Nemeckú kinematografiu moc v láske nemám (česť výnimkám) ale toto je vrchol...

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Propadák

Tak tohle se jim fakt nepovedlo.Propadák jak něco. Jednička byla daleko, daleko lepší.Ve všech směrech.Myslel jsem, že to bude teda větší sranda.Ale zklamání největší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
D-zo
...
80 %

Nic moc

nensplnilo to co sem čekala v ppodstatě to samý jako1.nemá to moc pointu a zchází tomu něaká štáva,inken je nejlepší a celý je to v podstatě o tom jak má další kluky a sex! stejně ale skončí jako v jedničce u toho mladšího kluka,kterej je mimochoddem hezkej,jinak to neni nic extra prostě nemecké teenargovská komedie.ale místy se zasmějete

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

nic moc

Jedniča nebo dvojka....Ja si myslím,že je to hodně podobný!Film nepřekvapil ani nezklamal.Některý hlášky jsou tam good,ale to je asi vše.Viděla jsem to jednou a stačilo!

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Děs......

...to určitě byl a rpo mě hroznej zážitek! Prostě blbost...kdyby to mělo alespoň nějakej děj ale vůbec nic! Jednička byla o něco málo lepší ale stejně nic moc! Ale myslim že to bylo napodobování Prci, prci prcičky!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Kde je dej?

Film je to celkom dobrý i keď veľmi odobný prvému dielu. Dá sa zasmiať ale inak chýba tomu nejaký poriadny dej, ale to je u nemeckých komédii skoro vždy rovnaké. Ale dá sa to pozrieť.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Paródia

Prvý aj druhý diel stáli za hovno. Nemá to dej. Človek sa zasmeje možno dvakrát za film. Nuda, nuda a nuda. Kedy už tým režisérom dôjde, že parodovaním Prci, prci prcičiek peniaze nezískajú. Ďalšia trápna teenegerská komédia, ktorú už nepozerajú ani teenagery. Fuj

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Nebolo to zle

Ale mohly sa posnazit trosku viac.Skoro to vyzera ze kopiruju Kluci to chteji taky.Ale aspon som sa obcas zasmial

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Už zase...

další blbost...někoho to třeba zaujalo a líbilo se mu to, ale stejně nechápu proč takovýhle filmy vůbec točej...njn...to je pro ty praštěný t.......y :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
Slay
...
10 %

fuj!!!!!

věčí kravinu sem ještě neviděl film jen o sexu je fakt na nic i ta odporná jednička byla lepší boužel ale todle je fakt propadák

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

nic moc

Německý filmy nejsou to pravé ořechové, takže ani tenhle snímek se mi moc nelíbil. Možná je to lepší než jednička, ale stejně....

Kdysi dávno