home
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Film se mi líbil. Je to originální počin, převést animaci do reálu. Původně jsem sice čekal samotný seriál převedený do reálu, ale ještě originálnější je samotný seriál, který "přijde" do reálu. Uznávám, že více zde měly hrát ony děti, než ostatní, ale celkově je to dle mně kvalitní práce. Hlavně Šebestová (K. Květová) a Jonatán (J. Lábus) jsou nejlepší, ostatní jen za nimi kulhají.

28. března 2011

Blbost

No,teda tento film mně upřímně zklamal.V hodně scénách chyběla úplná logika.Dost mně nas...štvalo to,že zase v nějakém filmu vidím Číňany.Horáček a Pažout byli nalíčení do oblečení z moderní doby-dokonce měli moderní kšiltovku,což je vrchol.Taky mně tam dost rozčiloval ten nahatej neandrtálec.Jinak docela ušly soundtracky,některé vtipy stály za to,ale to ostatní-hrůza.Dávam 20% za slabou snahu

10. září 2009
avatar uživatele
100 %

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátk

Tento film sa mi veľmi páčil. Mal skvelý dej a zaujímavé postavy. myslím si, že originálnejší film som ešte nevidela. Odporúčam každému, aby si ho pozrel.

17. srpna 2008

Na tomhle filmu jsme byli se školou a hrozně se mi líbil. Postavy jsou opravdu věrohodné. V té době mi film přišel až příliš akční, ale teď je naprosto skvělý :)

27. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Já nevím, že to všichni kritizují. Mě se to náhodou moc líbilo. A když si vzal tento film pod svá křídla režisér, jako je Václav Vorlíček, tak nebylo sebemenších pochyb. Pro mě gud film.

23. března 2008
avatar uživatele
40 %

Neřekla bych, že je to film pro celou rodinu, ale spíše jen pro děti. Nevím, ale Macha a Šebestovou bych nechala kreslené a nesnažila bych se je cpát na filmové plátno. Myslím, že to nebylo třeba, ale stalo se, takže co. Takže 40 %

6. března 2008
avatar uživatele
50 %

Těšila jsem se a byla jsem pak zklamaná. Děj mě vůbec nezaujal, bylo to jedno klišé za druhým. Mohla jsem klidně předpovídat děj:-). ale dávám 50%, protože málokteré hovadině se mě podaří udržet až do konce u televize.

16. září 2007
avatar uživatele
10 %

Tak to vidím já...

Vrchol trapnosti. Film nemá originální příběh, zápletku a ani děj. U desetiminutového kresleného seriálu se s tím počítá. U filmu by ale měli přidat. Navíc dva naprosto nesympatičtí hrdinové, kteří hrát neumí (a ani se o to nesnaží) táhnou tenhle pokus o film dolů.

5. července 2007
avatar uživatele
0 %

ÁÁÁÁÁÁ ruce pryč!! Mach a Šebestová jsou fajn, ale ve večerníčku ne tady. Všechno mě to přišlo moc umělý a nescelený.

4. června 2007
avatar uživatele
0 %

Hnuj nebo hnus? Obojí!!!!

Tenhle film sem musel pustit sestřenici protože to neumí. Říkám si, no co, tak se na to podívám taky. Kravina, strašná kravina. Hroznej děj, vůbec to nebylo vtipný a to se to tvářilo jako komedie, až na Lábuse hrozně zahraný (i když on byl chvílema taky trapnej), strašný hlášky a...moh bych pokračovat donekonečna...fakt strašná pí.ovina!! Kreslenej film je docela dobrej ale tohle...! Jestli vám můžu poradit, tak se na tohle nikdy v životě nekoukejte, nejen že budete hrozně znechucený takovouhle blbostí ale je to naprostá ztráta času! V klidu můžu říct že je to "Největší kravina co sem v životě viděl!!!"

24. dubna 2007
avatar uživatele
0 %

Co je jednou zažitého by se nemělo měnit. Asi jsem byla až moc naušená na kreslenou verzi, tudíž jsem u tohoto nebyla spokojena ani trochu. Nevím, ale nedoporučovala bych.

22. dubna 2007
avatar uživatele
40 %

Hmm

Tak film jsem si představovala ouplně jinak... nedávalo to smysl, nemělo to moc hlavu a patu... ale pro děti možná dobrý film... mě to ovšem nezaujalo... čekala jsem spíš že to budou ty tradiční příběhy macha a šebestové, ale tahle slátanina mě vážně nechytla... ale některé momenty se mi dokonce líbili... no já nevim, ňáký to procento si to určitě zaslouží :)

18. dubna 2007
avatar uživatele
10 %

Jako kreslený večerník a jako kreslený celovečerní film je to super, ale tohle je naprosto otřesné. Postrádá to jakoukoliv logiku, to jak se dostanou do Číny...hrůza a děs. Všechny triky, postavy...no je to hrůza. Podívala jsem se na to jenom jednou, a víckrát už to teda vidět nemusím!

27. března 2007
avatar uživatele
0 %

MACH A ŠEBESTOVÁ BY 2MIG1

musim říct, že macha a šebestovou jsem vždycky ve večrníčku hrozně žral.. a žeru furt.. tudíž jsme se na hranou verzi i celkem těšil, řikal jsem si - vorlíček je profík, to bude v pohodě.. ale když jsem si tenhle film pusitl, zůstal jsem jak opařenej... co to jako mělo bejt, pane vorlíček? jeslti takhle nějak mám vyapdat pokračování saxany, tak se na to radši vybodněte!! .hranej mach se šebestovou jsou naprosto nepovednej film, kterje jsme se snažil překousnout, ale po tom, co číňánek vytasil se svym bojovym uměním a kamera se začala nesmyslně kymácet sem a tam, jsem tu ptákovinu musel vypnout... takže příště líp, nebo vůbec!! děkuju

25. února 2007
avatar uživatele
70 %

V pohodě podívaná hlavně tedy pro ty menší. V kině jsem na něm byl a zase jednou díki škole. Musim poděkovat řediteli za skvělej výběr. Ne jako, nic proti tomu filmu ale když už mám za něco platit tak ať to alespoň stojí za to. No nic....... ale musim říct že humor je tam slušnej - zasmál jsem se (někdy). Líbila jse mi postava policisty kterou stvárnil skvělej Jan Kraus. Takže asi tak na 70%

22. února 2007
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

No Macha a Šebestovou sem jako malej měl rád ( mylím ty kreslené). Když sem pak zjistil že to zfilmovali, tak sem byl celkem zvědavej jak to dopadlo. Nebylo to špatné, něco málo srandy a dějově se to taky povedlo.

22. února 2007