home
Má mě rád, nemá mě rád

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Rozhodně film, který zanechá dojem. Myslíte si, že je to nějak, ale ve skutečnosti to tak vůbec není. I když už je to nějaký ten rok, co jsem ho viděla, pořád ve mně zůstává ten silný pocit. Vřele doporučuji :-)

3. května 2012
avatar uživatele
100 %

Film jsme dneska shlédli ve škole v hodině zsv, bereme psyhologii. Máme super učitele, který nás neučí jen se biflovat, a tak nám pustil tento film. V první půlce jsem si říkala, že je ten doktor všivák!!A v druhé jsem litovala obou- že ona je těžce nemocná a on...no být na jeho místě asi bych to dlouho nevydržela. Takových filmů by mohlo být více.
4. března 2009
avatar uživatele
90 %

Tenhle film je vážně hodně zajímavý, nikdy by mě nenapadlo, jak to skončí. Audrey hraje perfektně, tahle role jí skvěle sedla. Takže 90%

14. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Docela zajímavý film ze senzačním nápadem. Dost mě to zaujalo. Není mnoho podobných filmů s takovou tématikou. Prostě super film.

14. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Je to výborný film. Skvěle ukazuje, že všechno má svůj rub a líc a že nemůžeme nikoho odsuzovat dokud se na to nekouknem i z jiného úhlu.

9. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Zajímavý film, který mě zaujal, ikdyž jsem na něj koukala o půlnoci a k smrti unavená z celého dne. Překvapivý děj, který nabídl psychologicky velmi zajímavou osobnost, je podle mě velmi originální a povedený. Herecký výkon Audrey Tautou byl skutečně přesvědčivý.

7. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Má mě rád, nemá mě rád

Super nic bych neupravovala Audrey byla úžasná a všechno to vypovídá o nešťasné lásce, která ale špatně skončí no možná i dobře je tam i hezká hudba.

2. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

TEnhle film je opravdu skvěle zpracovanej. Hrozně se mi líbí jak se vám filmaři snaží vnutit špatný názor, kterému uvěříte natolik, že si myslíte, že je dobrej a tak v půce si řeknete "Jak je možný, že jsem jí na to skočil?".
Je to proto, že Audrey je skvělá herečka....

17. března 2007
avatar uživatele
100 %

Krásně propracovaný. Do půlky filmu jednu postavu milujete, druhou nenávidíte, pak najednou hop a úplně se vám to obrátí. Je to vlastně taková detektivka. První část vnímáte jako oběť, druhou chladnokrevnej zabiják. Super.

16. března 2007
avatar uživatele
80 %

skvělému a elegantnímu psychlogickému dramatu, mající prvky romantiky, dodává šarm výborná audrey tautou..

6. března 2006

Myslím, že to byl vážně zajímavý film. Moc se mi líbil. Jen ten konec byl trochu DODO (domysli doma) :-)

15. února 2006
avatar uživatele
100 %

Audrey Tautou

Jednotlivé scény filmu jsou poskládány zajímavým způsobem a divák si celý obraz poskládá opravdu až na konci. Je super.

8. února 2006