home
Arsene Lupin - zloděj gentleman

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Ouvej!!

Na film jsem se dívala, protože mě kdysi okouzlila starší německá verze, ale to se s tím to nedá srovnat. Děj byl dramatičtější a celé to bylo víc naturalističtější, což jsem vůbec nečekala. Ve starém filmu je šaramantní zloděj, který s udivující lehkostí a logickým myšlením okrádá mimo jiné francouzskou smetánku a dokonce Pruského krále. Celé to působilo tak trochu nehotově a zmatečně a když to konečně začalo být zajímavé, byl už konec.

22. září 2009
avatar uživatele
70 %

Eva Green

Je to uvolněný příběh s příjemnou náladou a komickými prvky. Trochu mi to připomínalo Maverick a další takové filmy, ale to zlodějské dobrodružství nebylo špatné.

20. září 2009
avatar uživatele
90 %

Ten film mě nadchl. Zpracováním i choreografií a ponejvíc samotným scénářem. Dobrodružnost a napínavost prostupují celým filmem od začátku do konce, takže nudit se zde nedá. Navíc neustálá změna diváka ještě více upoutá. Film si jistě zaslouží vysoký hodnocení.

19. září 2009
avatar uživatele
100 %

Arsene Lupin - zloděj gentleman

Eva Green jako Clarisse de Dreux-Soubise byla nádhrná.Eva byla něco jako sladká třešnička na dortu.Kristin Scott Thomas jako zákeřná Josephine byla skvělá.Romain Duris jako Arséne Lupin byl skvělý.Další obsazení bylo taky docela dobré.Děj filmu byl skvělý a scénář taky.

5. července 2009
avatar uživatele
100 %

Tento film byl naprosto skvělý až do prvního konce (tím myslím scénu, kdy našel poklad) a tam už bych to utla. Doteď to bylo nádherné dobrodružství - honba za pokladem. Potom už se mi zdál oproti první polovině protahanější. Jinak celkově se podle mě jedná o skvělé dílo plné překvapení, humoru, napětí, akce a dokonalých krádeží šperků. Rozhodně stojí za zhlédnutí.

9. března 2009
avatar uživatele
70 %

Taký priemerný film. Bol síce vtipný aj akčný, ale nejako výnimočne nevynikol. Aj keď mal zaujímavú tematiku.

24. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Jenom těžko můžu uvěřit, že by zloděj mohl být takovej gentleman. myslím, že tenhle film to zachytil docela přesně. dokonce mi i ukápla slzičk,a když zabili jeho lásku. Jenom ten konec mi přišel trochu divnej, jakoby useknutej.

12. dubna 2007
avatar uživatele
TJ
...
40 %

Arsene Lupin se tváří jako drama, přitom je to spíš k popukání nad jeho občasnou nesmyslnosti a vážnosti. Kdyby tvůrci z filmu chtěli vyrobit holywoodskou zábavu, museli by trochu ubrat a něco jiného zas přidat. Snímek se ze své počáteční lehkosti a nadnesenosti ztrácí v komplikovanosti, která s sebou přináší nudu a patos, zabředává do nesmyslů a už si říkáte, kde je ksakru ten konec, který přijde stejně nečekaně a rychle, jako nečekaně a rychle z vás povídání o Arsenovi Lupinovi vyprchá. K hercům - Romain Duris neuvěřitelně přehrává (až je to občas k nesnesení), naopak Kristin Scott Thomas stejně jako Eva Green jsou ve svých rolích skvělé, ať už jde o krutou Joséphine, nebo nevinnou Clarisse. Vizuální stránka filmu je na vysoké úrovní, ale ve většině případů na úkor děje. Krátce řečeno, je to zábavný snímek tak do poloviny, druhou půlku je možno odpustit.

25. března 2007
avatar uživatele
40 %

snaha

o nakrutenie dobre filmu sice bola, ale akosi sa to podla ma nepodarilo. velmi rozpacito natoceny film, nedotiahnuty, s obrovskymi dierami v deji, logike pripadne objasneni postav....pozriet sa to dalo, ale len s jednym okom zavretym a mozgom prepnutym na polovicny, az tretinovy vykon...

ked tento film neuvidte, nic sa nestane..

11. května 2006
avatar uživatele
100 %

70%

Jo jo zcela s tebou soulasim zuzko....myslim, že by to mohlo být vymakanější...ale určitě se to netočilo jako velkofilm...jakž takž to ujde

23. prosince 2005