home
Lucie, postrach ulice

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Velmi výtečná pohádka, německé prostředí v českém hávu, a báječná podívaná, ne na nudu, ale pobavení.

16. června 2013

Další z tragické série filmů nočených pro Němce. Tohle si snad ani oni nezasloužili. Celá série filmů "Lucie" je paskvil.

20. října 2010
avatar uživatele
0 %

Není to nic moc. Prostě nepovedený pokus o pohádku, hrozná nuda. A ještě tragický výkon Žanety Fuchsové.

18. května 2010

Hrozně ráda se na tenhle film koukám.... Vždycky se do něj tak zakoukám fakt dobrý no....už od mala sem si tenhle film oblíbila...=)

31. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Dectvo

Tak na tomto sem vyrostla ! Túto pohádku sem od malička milovala. A však vždy budem :) A pustím ju určite aj mojim deťom. Vím, že sa filmový štáb tohoto filmu velmi nadrel s formelákama a Žaneta to výborne zahrála jako Lucie :) Já dávam 100!!!!

12. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

noo nic moc...taková rádobymoderní pohádka...ty jejich postavičky mě nenadchly...průměrný dílko,nic víc nic míň...

6. září 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film jsem jako malá milovala. líbil se mi Lucčin svět, to, jak se snažila skamarádit s okolím a s úžasnými formeláky. Po takových plastelínových kamarádech jsem toužila. Dnes už mě to ovšem přešlo, a film jsem viděla tolikrát, že už se mi tolik nelíbí.

6. července 2007
avatar uživatele
100 %

:-) oblíbený film mého malého brách

:-) Kdo by neměl rád Lucii a formeláky:-)Ani se mýmu bráchovy nedivím ,že je zbožňuje:-) Jo jo ,akorát druhý díl bychnatočila jinak :-)

20. června 2007
avatar uživatele
80 %

Kdo může tvrdit, že to nikdy neviděl. Snad jako každý i já jsem se nechala pohltit světem oplacaným forlenou. Taky jsou po nich toužila. Taky jsem se smála jejich proměnám. Je zde vidět spousta skvělý herců, kteří se jednou dostali mezi hvězdnou elitu, a jak jim to slušelo, když byly děti ;o))))

22. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Roztomilá komedie s nesmrtelnými hláškami. Žaneta Fuchsová, Mahulena Bočanová a další trumfli dospěláky a je to klasika pro všechny věkové skupiny.

12. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Jen tak...

Tohle je jeden z filmů, který mě připomíná Vánoce. No, taková rodinná komedie ze života na sídlišti. Co víc k tomu říct...

11. října 2006
avatar uživatele
100 %

Jednoznačně film pro děti i když dospělí by se klidně mohli dívat s nimi také a myslím, že by se nenudili. Oddechový film a hlavní plus je to, že je český a dobře vynikne mezi trochu "načančanými" hollywoodskými pohádkami. A také skvělá Žaneta Fuchsová.

8. října 2006
avatar uživatele
90 %

Žaneta Fuchsová

Je to úžasný film pro děti. Formeláci byli hodně "populární"...být to v dnešní době, tak by předměty s nimi úplně zaplavily náš komerční trh! A trošku mě překvapila spolupráce Československo/Západní Německo.

20. září 2006
avatar uživatele
80 %

Jo, tak tohle jsem za mého dětství mohl. Skvělá odlehčená komedie plná super herců a parádních triků. Jedním slovem: doporučuji pro všechny smutné lidi, tohle určitě náladu zvedne

10. července 2006
avatar uživatele
80 %

Tohle je jeden z prvních českých filmů, na které jsem se dívala už jako malá a pořád se mi líbí. Dívám se na něj hrozně ráda.

4. července 2006