home
Loutka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Skvělý Adrien

Tenhle film mi ležel přes rok doma, nahraný na kazetě. Nedávno jsem si na něj konečně udělala čas a byla jsem mile překvapena tím, že tam hraje můj oblíbenec Adrien Brody. Celý film na mě působil laskavě, ikdyž trochu nejistě a roztřeseně, ale přesto naprosto kouzelně. Čili úplně stejně jako jeho hlavní hrdina. Jednou, až budu mít náladu a budu se chtít podívat na něco klidného a hezkého, určitě si znova pustím Loutku.

30. června 2007
avatar uživatele
pier
...
100 %

Loutka

Tenhle film jsem viděl úplnou náhodou,koukal jsem do novin a viděl jsem Adrien Brody,tak sem si řekl do toho jdu.Mno a zklamanej jsem nebyl naopak velmi mě to potěšilo hodně dobře hrál jak Brody tak Vera Farmiga kterou jsme mohli vidět ve Skryté identitě.Zajímavý a velmi dojemný příběh který se podle mě určitě může stát.

30. března 2007
avatar uživatele
90 %

Milla Jovovich

Film je vynikající hlavně díky hercům. Hodně pobaví Adrien Brody i Milla Jovovich a skvěle je doplňuje roztomilá Vera Farmiga.

11. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Je to skvělý

Milla měla dost dobrou roli, byla sympatická a ztřeštěná a vůbec celkově ta její postava měla šťávu. Ale hlavně mě naprosto dostal Adrien Brody. Byl tak milý a roztomile rozpačitý a plný emocí. Prostě mě odzbrojil. Nečekala jsem, žë to bude tak dobrý.

11. ledna 2007