home
Loudilové

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Sarah Roemer

Trocha romantiky, moře roztleskávaček a smršť vtípků v této nevšední a až překvapivě vydařené komedii o nahánění kočiček, poskládá velkou zábavu s dějem který má spád.

17. září 2010
avatar uživatele
80 %

Fired Up

První myšlenka, která mě napadla bylo, že to bude stupidní jako všechny filmy tohoto filmu. Ale byla jsem hodně překvapená, neboť některé části z toho filmu byly dosti legrační. A užívala jsem si tu dobu, co jsem se na to koukala. Vůbec by mi nevadilo to vidět ještě jednou.

24. října 2009
avatar uživatele
80 %

Další komedie pro teenagery, která se točí téměř výhradně kolem sexu, ale která díkybohu nezklouzává k zbytečným fekalitám. Herecké výkony nejsou nijak úžasné, ale pro tento film úplně stačí, navíc velká část vtipů je vydařená a docela jsem se zasmál, i když o originalitě bych snad ani nemluvil - tvůrci se drží osvědčených receptů, viz. teplý spolubydlící nebo afektovaný vedoucí tábora. Pokud se chcete odreagovat, můžu Loudily vřele doporučit (kde zase proboha sehnali tento český název?), zaručeně je na co koukat!

25. srpna 2009
avatar uživatele
Sech
...
90 %

Dějově nečekejte nic novýho... Už od začátku je jasný každý zvrat. Ale i tak stojí za to se na to podívat... Hodně jsem se u toho nasmála - a hodně nahlas

23. srpna 2009