home
Něco jako láska

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Musím přiznat, že první půlka filmu mě moc nedostala. Jak už jsem psala v jiných komentářích, ve filmech moc nemám ráda časové skoky, které vždy naruší atmosféru daných momentů a vše se musí začít budovat od začátku a tento film na nich stojí, tudíž pro mě byl celkem problém zvyknout si. Navíc jsem měla pocit, že mezi hlavními hrdiny nefunguje ta správná chemie - jakmile přišel nějaký romantický okamžik, necítila jsem žádné mravenčení v bříšku či bušení srdce a to jsou přesně ty věci, kvůli kterým se na romantické filmy vlastně dívám. Každopáádně, v druhé půlce se můj postoj otočil o 180°... Na časové skoky jsem si zvykla, příběh mi najednou přišel uvěřitelnější, hrdinové sympatičtější a i toho tlukotu srdce jsem se dočkala :) Sice ne v bůhví jaké míře, každopádně díky druhé půlce jsem dost změnila postoj k celému filmu a je dost možný, že si dám někdy opáčko :)

22. března 2011
avatar uživatele
100 %

Nejskvělejší filmík

Tak tohle je opravdu super filmík, romantická komedie - neřekla bych spíše tam je i kousek drama ... opravdu hezkej film s hezkým obsazením a hezkou hudbou, tenhle film jsem viděla asi čtyřikrát a mohla bych se na něj dívat znova a znova...

2. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Asi začnu mít i toho blbečka Ashtona Kutchera ráda. Nemám moc ráda romantický slátaniny, ale tohle fakt stojí za shlídnutí! Něco jako láska je totiž o něco malinko víc, než jen obyčejná romantická komedie

7. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Jo tak tahle romantika se mi líbila :). Jak se po letech potkávali a zase rozcházeli.... A celý film byl doprovázen hodně pěknou hudbou. Opravdu super filmík :). Určitě někdy juknu znova.

31. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Sice to byla typická romantická komedie, ale zajímavější, už proto, že hlavní hrdinové se potkávají po letech a taky se mění a postupně se sobě vzdalují a za chvilku zas přibližují... Bylo tam pár hodně romantických scén, ale celkově mi to moc přeslazený nepřišlo...

5. března 2006
avatar uživatele
70 %

hmm

Byly tam zábavné, romantické scény..myslím, že je to film na pohodu...obsazení taky dobrý..řekla bych klasickej film

13. února 2006
avatar uživatele
100 %

A lot like love

Normální americká romantická komedie.Konec byl hodně předvídatelný.I přesto se mi ten film moc líbil..Hlavně teda Ashton kutcher.Prostě je to kus:o)

5. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Milý=)..

Já nevím..neříkám, že je to nějak extra originální(tohle téma tady už bylo mockrát) ale stejně se mi tenhle film líbil..byl takovej..nenásilnej, milej=)...Znova bych ho sice vidět nemusela, ale na druhou stranu nelituju času, který jsem nad ním strávila..

24. října 2005
avatar uživatele
70 %

Ohrané, ale...

Nevím, jak začít. Tenhle film má hodně pro i proti. A že jich není málo! První důležitej fakt je asi ten, že film spadá do žánru romantická komedie. U těch asi nejvíce záleží na ústřední dvojici. Amanda Peet a Ashton Kutcher, kteří tvoří hlavní pár právě v Něco jako láska, byli podle mě dobrou volbou. Jsou sehraní, hodí se k sobě a je mezi nimi cítit to potřebné "jiskření"...:-) Amanda Peet ve filmu opravdu vyniká. Dodává mu takovou vnitřní energii!:)) Ashton Kutcher (který mě svými předchozími filmovými výkony nijak zvlášť neoslovil - ale koho taky jo?!) mě potěšil. Ne, nemůžu říct potěšil...on se do tohoto filmu zkrátka hodil! Ve snímku bylo pár scén, který se mi z paměti asi nevytratí, ale jinak stále se opakující klasika - setkání, odloučení...pořád dokola. A samozřejmě nesmím opomenout patřičný happyend:-) Mám ráda komedie (a to i ty romantický), tudíž film možná hodnotím s trochou nadsázky. Ale dávám 75%! Na filmy si každý musí udělat svůj názor (a u tohohle to platí dvojnásob! :)

Kdysi dávno