home
Looney Tunes: Zpět v akci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Jenna Elfman

Tento film má humor ve stylu animovaných příběhů Warner Bros, ale už nemá jejich kouzlo i když tu hrají jejich nejpopulárnější animáci.

28. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

tenhle filmec nema chybu :) videla sem ho už hodněkrát a moc se mi líbí :) ...skvělí herci a super jsou tam i ty postavičky WB :) super nemam co vytknout

26. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Takové volné pokračování Space Jamu. Avšak připadá mi vtipnější, některé hlášky vysloveně žeru. Příběh byl obecně lepší ve Space Jamu. Tam si stačil sám o sobě. Tady to byla zdařilá parodie na všechny filmy, kdy se snaží někdo něčím ovládnout svět. Nebudu říkat, že je tenhle film nějak světoborný, ba co víc, občas je fakt kýčovitý, ale je to dobrá podívaná.

22. prosince 2008
avatar uživatele
30 %

No tak tohle je něco. 10 % za Brendana Frasera, 10 % za to, že si Bill Goldberg nesthnul triko a 10 % za Willy Coyota, kterej byl z bandy animáků vždycky ten nejlepší. Jinak bych celou tuhle absurdní frašku nejradši vymazal z povrchu zemského.

1. ledna 2008

TAK TO JE NÁŘEZ

No prostě super film u kterýho se skvěle pobavíte. Jsou tam takový voloviny u kterých budete umírat smíchy. No prostě nepopsatelný. To všichni musíte vidět, kam se na to hrabou různé komedie :o)))

1. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Bugs Bunny

Opět v akci:-) Moc moc krásný zpracování.Po dlouhé době se warner brothers postavičky vrátily zpět:-) .Nejlepší je stejně Bugs Bunny:-) a kačer Doofy:-)

20. června 2007
avatar uživatele
100 %

Vždyť je to skvělé nechápu proč se vám to nelíbí.Já vím že kačera a králíka už známe,ale tohle je super,to si myslím já,mprotože mě se to moc líbilo

8. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Co je s váma, lidi?

Vždyť je to hustej film - sice nemám pohádky nemám moc rád, ale na tohle jsem se podíval už dvanáctkrát a stejně mám zaručená místa, kde vyprsknu smíchy. Taky že na jedničku to nemá - pche, Space Jam se mi teda nelíbil - nuda... ale tohle - na to bych se moh' dívat furt. Doufám, že brzo udělají Looney Tunes 3. Jak říká dost lidí - Brandon Fraser byl zase jednou 'hustej týpek', můj oblíbenec kačer Daffy byl důležitější postava, než v jedničce a ty vtípky a kameňáky - tomu se nic nevyrovná - já, i když to moc často nedělám - dám 100% za výborný herecký výkon, výborné téma, výborné hrdiny, výborné prostředí, výborného Daffyho ;-), výborná auta, výborného záporňáka a... no prostě moc a moc VÝBORNÝCH věcí. A že příběh byl o ničem - co to je za b----t??! V takovémhle filmu lepší být nemohl, aby to zůstalo tak závané, jak to je. I když se říká, že se má ctít názor ostatních, takovýhle kecy nemůžu snést - takže hodnocení: za jeden z fimů v mé 'Elitní trojce' nejoblíbenějších filmů - zasloužených 100% Čau.

23. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

To, že spojili kreslené postavičky a živé herce, není sice nic nového pod sluncem, ale co je proboha tohle? Takový králík Roger je klasická, která nestárne, ale tohle byl blíbol nad blíbol. Žádný děj, žádné výkony, připadalo mi to, jako pitomá slátanina bez hlavy a paty. Radši jsem to v půlce vypla!

18. listopadu 2006
avatar uživatele
10 %

Spojení herců a kreslených postaviček není nic nového (viz. třeba dodnes, dle mého názoru nepřekonaná „Falešná hra s králíkem Rogerem“ ). Film je určen hlavně pro nejmenší, protože je dějově naprosto nenáročný, zato je plný nejroztodivnějších známých i méně známých kreslených postaviček Made in USA. Je jich však pro jeden film zbytečně mnoho. Je to v podstatě jeden velký slepenec odkazů na různé kreslené grotesky, ale na tom se film postavit nedá. Některé z nich jsou však pro rozum dítěte, natož pak dospělého diváka neznámé, protože prostě nebyly v Česku uvedeny. Ztřeštěnost a chaotický obsah brzy unudí i nejotrlejšího diváka. Mě samozřejmě též :).

18. října 2006
avatar uživatele
30 %

Chce se mi zvracet!

Hvězdné obsazení, kačer Duffy, Bugs Bunny a spol. - to jsou hlavní lákadla tohoto poněkud splácaného filmu. I když zpočátku to docela jde, sice vás při prvním pohledu praští do očí hodně špatně zasazení animáci do reálného světa, kteří jsou prostě vzhledem k době, kdy poprvé spatřili světlo světa, poněkud zastaralí a graficky nenároční. Ovšem to se dá odpustit, jinak by to asi ani příliš nešlo (možná nejlépe film netočit vůbec). A tak se zezačátku bavíte, vzpomínáte na staré známé i méně známé a snažíte si vzpomenout na příběhy s nimi, zkrátka nostalgie. Jenomže po takových 15, 20 minutách se proberete, uvědomíte si, že Brendan Fraser je strašný, scénář taky, a že to vlastně není ani moc vtipné. Jasně, občas se ušklíbnete, ale to u Kameňáku taky. Prostě tohle nefunguje. Asi nejlepší ze všech herců je Ron Perlman, který řekne asi jednu větu a pak se důstojně odebere na věčnost, jinak Steve Martin (tradičně nudný a trapný), Timothy Dalton (Bože, jak hluboko lze klesnout) - trapáci. Tohle si Looney Tunes vážně nezasloužili, ani James Bond, kterého film paroduje (snaží se, ale moc mu to nejde), i když ho, zřejmě k vůli právům, nazývají jinak. Pozitivní je, že si tvůrci dokázali udělat i srandu ze sebe, asi věděli, že točí hrůzu. A Brendane: Tvoje ksichtíky jsou ubohé, tohle není Král džungle.

7. října 2006
avatar uživatele
100 %

Ano, ano, ano. Tyhle zvířátka miluju a to, že navštívili náš svět je super!!:-) a teď vážně: super efekty( pěkně se jim podařilo spojit realitu s animovanými postavami), napínavý příběh (ke konci možná trochu protahovaný, ale což) a už zmíněná zvířátka. Ještě jednou: ano, ano, ano. Prostě se podívejte, stojí to za to.

28. srpna 2006

jednička byla lepší, ale dvojka celkem ujde. Opět nezklamal výkon Brendana Frasera, ale s jedničkou se to nemůže srovnávat. Je fakt, že herecký výkon Michaela Jordana byl celkem ubohý....ale to patří k jedničce a ne sem.

27. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Super...

jo, jo, jo. Je to moc pěknej film, moc takových neni, a to je škoda, protože zkombinovat kreslené a hrané to musí být určitě velice těžké.

21. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Vtipné, milé, ale přeci jen... Můj oblíbený Space Jam to neí, přesto milá podívaná, která nikoho neurazí.

13. června 2006
avatar uživatele
90 %

Je to skvělý a Brandon Fraser je do takových rilí jako vyšitej, ale mohlo to být i lepší. Ale i tak jsem se nenudila.

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Slabsia

Aj ked toto pokracovanie bolo o nieco slabsie ako bola jednotka ale to sa je vo vacsinu pripadou tak.Aspon ze hlasky boli velmi dobre

28. ledna 2006

Kombinace

kresleňáků a lidí nejde moc k sobě. Je pravda, že některé scény byly dokonalé, ale to nevytáhne film na popředí. Nejlepší scéna byla ve sprše jak Bugs Bunny předváděl Psycho. To nemělo chybu.

20. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

SUPR:o)

Je to sqělý, taková hovadinka na pobavení :oD Takový postavičky se mi líbí a když se daj dohromady s lidmi,no je to super...

20. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Opakovačka

docela dobré oproti jedničce povedenější triky a animace ale to je asi vše.Pro děti moc rychlé scény a tak kleslo moje hodnocení o celých deset procent dolu.Jinak dobrá podívaná pro všechny jež mají tento druh filmů rádi.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

Asi jsem od toho filmu čekala víc, ale lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem se nepobavila.. Je to film na který se podívejte a určitě si udělejte vlastní názor...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Hraná akce s animací

Možná název vypovída jako pokračovaní Space Jam. Ale není tomu tak. Jde o naprosto jiný příběh, než měli za úkol hráči basketbalu. Hlavními hrdiny je Bugs Bunny Duffy Duck z říše animovaných postaviček. Film spojuje hranou část s animovanou což mě nadchlo nejvíce. Celý postup byl prováděn celý počítači, tak tvůrci neměli takovou práci jako například při tvorbě filmu Falešná hra s králíkem Rogerem., kdy museli vše kresli ručne obrázek po obrázku. Film je však zábavný,pobaví a to je důležite. Je to možná jeden z posledních animovaných filmu v 2d, kdy začiná dominovat třetí rozměr.

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
30 %

Stálo to za tu námahu?

Umístit celosvětově proslulé a populární Warner postavičky do živého prostředí se sice zdálo být vynikající nápad ale bohužel...... Já si ještě pořád radši pustím ty kratičká a nepřekonatelné animáče.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Jsem nadšen

Naprosto úžasně vtipné. Je to kombinace animace a hraného filmu, což umožňuje groteskním postavám se rozplácávat, rozřezávat. Myslím, že se to může líbit nejen dětem.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Good

Dějově je to pěkná hovadina. Kdyby tam nebyli moje oblíbené kreslené postavičky. Asi by mě to nebavilo.

Kdysi dávno