home
Likvidátor

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Eraser

Jeden z poslední fáze filmů kde už Arnie ani tak neukazuje telo jako je spíš zapojenej politicky nebo stínově... stále mu ale zůstavá punc samostatného bojobníka, nadevše TED
i s krásnou Vanessou :-D ... zbrani tady jako u Arnieho vždy nebude málo, dokonce něco co snad anio není zbraň, ale likvidátor ...

15. prosince 2010
avatar uživatele
50 %

Typický film s Arnoldom Schwarzennegerom. Dej je absolútne nezaujímavý, ide len o čo najväčšie množstvo obetí. Absolútna hlúposť.

22. února 2008
avatar uživatele
60 %

Blbosť

Trapné a nereálne ako väčšina Arniho filmov. Proste blbosť. Keby aspoň vymysleli niečo nové ale stále dookola tie isté ťahy, efekty a situácie až je to nudné. Čo sa mi ako tak páčilo bolo zopár humorných scénok a hlášok. Konkrétne mám na mysli tú scénku v nemocnici s elektrošokmi. Na tom som sa nasmial. Ale to bol len zlomok filmu a podľa toho sa film nehodnotí. Takže celková známka je 60% a ani o trošku viac.

13. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Celkem ok

Jeden z těch lepších Švarcíkových filmů, opět akčňák bez čehokoli jiného. Ale příběh je slušný a nemůžu říct, že bych se u toho nudil. Zaslouží si odmdesátku.

25. října 2007
avatar uživatele
100 %

v súlade s týmto filmom som to pokazil, lebo som si jeho sledovanie odkladal zo dňa na deň, ale keď som si ho už konečne pozrel pochopil som, že som urobil veľkú blbosť, lebo je to jeden z najlepších Schwarzeneggerových filmov...super akcia, zábery a výkony hercov. prosto super film...jednoznačne odporúčam...

5. března 2007
avatar uživatele
80 %

Což o to film je to akční, napínavý a plný překvapivých a divácky vdečných situací. Ale musel jsem se smát, když hlavní hrdina vypadne z letadla bez padáku a přesto tuto situaci přežije. Jak to dokázal, nebudu tady prozrazovat. Kdo film viděl, ví o čem mluvím. A takových situací je tam více. Prostě nesmrtelný Arnold si vždy poradí a i když je zraněn tak, že by normální člověk byl 3 týdny na nemocenskou, on se z toho vylíže za 5 minut (narážím na probodení ruky skrz naskrz dost nepříjemným železem ve tvaru vrtáku). Filmy s Arnoldem se musí brát s velkou rezervou, ale přesto, že ho řadím mezi 5 nejhorších herců na světě, vždy se pobavím a o to přece jde.

8. prosince 2006
avatar uživatele
40 %

Jeden z mnoha akčních, kterou jsou pro Arnolda asi jediné, ve kterých může hrát. Ač je většina jeho filmů dobrých, tehle se mi zdál docela průměrný. Ze začátku s emi to zdálo docela dobré a některé scény mě i bavily, ale většinu filmu jsem si připadala, že se dívám na jeden z miliónu akčních filmů, které Američani natočily.

11. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

Podprůměrný návrat Arnolda, i když dělal maximum on prostě herec není (podle mě)!Nijak zvláštní akčník kousek - na to jak byl nákladný.Pravdou ale je, že akční scěny jsou poměrně slušně propracované a efekty dobře myšlené.Drhne to u zápletky filmu...velmi laciné.Takže, před puštěním ERASERa totálně vypněte mozky, jen se dívejte na krásnou VANESSU WILLIAMS a akci... :@)

16. září 2006
avatar uživatele
100 %

další skvělý film s Arnoldem Schwarzeneggerem,Likvidátor byl asi ten nejlepší film s Arnoldem jaký sem kdy viděl,bylo fakt super,všem to doporučuju je to prostě bezva.

12. září 2006
avatar uživatele
60 %

Prostě další film s Arnoldem. Spousta akce, trochu herectví a pár fórků. Je podivné jak dobře to ale funguje a jak se budete v ramci žánru bavit.

13. července 2006
avatar uživatele
40 %

Je pravda, že kromě Terminátora nenatočil Schwarzenegger dobrý film, a tento snímek to jen a jen potvrzuje. Nesmrtelnost Schwarzeneggera je tu více než do očí bijící, až se mi chtělo smát, co všechno tento chlap prostě ještě nezvládne. Jeho krásná ženská kolegyně je sice ozdobou tohoto filmu, ale jen co se vzhledu týče, jinak je její "herecký" výkon příšerný. Jediný, kdo se mi tu líbil, byl Pastorelli v roli Johnnyho C, když už nic, tak s ním byla aspoň sranda. No nebudu to protahovat, jedná se o čistě akční béčko jako prase a pokud čekáte od filmu nějakou kvalitu, pointu apod., tak u tohoto se toho prostě nedočkáte ničeho, maximálně trapného pocitu po jeho skončení. Jedním slovem: tohle snad někdo nemohl myslet vážně, fuuuuuuuj

23. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Skvely Arnie

Jedine Arnie mohol hrat v tomto filme on tomuto filmu dodava taku iskru.Perfektna akcia,efekty a skvely dej plus Arnie to je proste klasa

20. listopadu 2005

Arnie

Tenhle film mám rád pouze z jednoho důvodu, a sice že tam hraje Arnold Schwarzenger. Jednoduše řečeno, mám rád, jak tam hraje on, ovšem film sám o sobě stojí za nic. Nebýt obsazení hlavní role Arnim, je to o ničem. Jinak jsem ho viděl asi 3x a líbí se mi tak prvních 15 minut. Zbytek je nuda. Nemá to "šťávu". No prostě žádnej vtip, akčnost skoro nulová a ten děj, jak už jsem řikal: pouze prvních 15 minut. Mě osobně se nelíbil.

25. října 2005