home
Líbánky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

FIlm ktorý veru nie je bohvieako vtipný, a bez nejakej značnej pointy, pri ktorej by som si povedala - toto tu ešte nebolo!

6. června 2013
avatar uživatele
70 %

A. Kutcher mi moc jako herec nesedí, vlastně skoro žádní herci z tohoto filmu, ale film mě pobavil. Nasmála jsem se, děj se mi taky docela líbil.

4. prosince 2011
avatar uživatele
20 %

Čekala jsem zábavu, ale postupem času jsem zjistila, že se na to dívám jenom kvůli Ashtonovi Kutchrovi, ale i tak - do konce jsem prostě nevydržela. Nevýrazné, trapné a štvala mě ta Brittany, herečka o ničem.

13. září 2008

Mně se film líbil. Možná to je tím, že jsem člověk s nízkými nároky, ale některé scény byly vážně skvělé. :)

20. července 2008

taková správná oddychovka.. Chvílema to bylo celkem nudný, ale jindy to parádně jiskřilo, ústřední dvojice mi sice moc neseděla, ale co se dá dělat.. určo skouknu ješště jednou.. Ale popelník je the best :oD

18. července 2008
avatar uživatele
50 %

Líbánky mám nahraný už strašně dlouho, ale až dneska jsem se odhodlala k tomu, se na ně podívat. Ale nic výjimečnýho to nebylo, chvílema jsem se i docela nudila. Některé scény byly sice i vtipné, ale ten zbytek to naprosto pohřbil. Tahle herecká dvojka mi nějak nesedí...A samozřejmě, pravda a láska vždy zvítězí. Tenhle konec se dal čekat. Ale na zabití trochy volného času to nebylo nejhorší. Asi 45 %...

1. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrý film. Hodně mě pobavil, hlavně začátek a nikdy nezapomenu na scénu se žvýkačkou. Zdálo se mi, že se k sobě dvojce hlavních představitelů hodí a rozumí si.

15. července 2007
avatar uživatele
40 %

Některé scény byly opravdu vtipné, od srdce jsem se jim zasmála, ale celkově byl film spíše průměrná až lehce podprůměrná typická americká komedie.

25. června 2007
avatar uživatele
40 %

Některý scény byly narosto skvělý, to nic ale nemění na tom, že se mi ten film zdál uhozenej. Herci byli fajn, ale děj mi nějak nesedl.

25. června 2007
avatar uživatele
kin
...
40 %

Úplně normální, tuctová, romantická komedie. Ostatně, nic jiného jsem ani nečekala. Místy to vtipné bylo, místy ale taky (dost) trapné... Víckrát už Asthona Kutchera, běžícího na recepci v hotelu s pohrabáčem, vidět nemusím....

24. června 2007
avatar uživatele
20 %

No.. asi takhle. Od tohohle filmu jsem vážně nic neočekávala.Jak se ukázalo, udělala jsem dobře.Něco tak hroznýho, slaboduchýho jsem vážně dlouho neviděla..zápletka se dala odhadnout už z prvních 15 minut filmu,aniž bych ho někdy viděla. Nikomu nedoporučuju, jestliže těmto typům filmů neholdují.Děs běs.23% ..a to jsem byla hodná.

24. června 2007
avatar uživatele
Elik
...
80 %

Moc americké, trošku hloupé, ale zato vtipné, vcelku průměrný film, který stejně nezvihal větší očekávání.

23. června 2007
avatar uživatele
10 %

Taká howadinka

Raz som so sesternicou zabludil do požičovne a ona hneď zhrabla toto, ale ak wám mám powedať prawdu škoda peňazí taká nesmiešna komédia pre blbcov......

14. června 2007
avatar uživatele
40 %

Tak tohle je pořád hovadina, sem čekala neco lepšího od Brittany Murphy. Tohle byla nuda od samého začátku, a dej stagnoval a stagnoval.

13. června 2007
avatar uživatele
70 %

No, co by se dalo od této dvojice čekat.Samozřejmě pouze zábavu.Zábavu tu sice najdete, ale děj je takový nijaký a rozhodně vydedukujete konec.Ale na druhou stranu vás film provede krásou evropské kulutury takže ve vás zanechá dojem.A když vás nezaujme děj tak se aspoň parkrát zasmějete.

13. června 2007
avatar uživatele
50 %

Tak trochu navážkách...

Z tohoto filmu mám hodně smíšený pocity. Nemůžu říct, že by se mi líbil, ale taky nemůžu říct, že by se mi nelíbil. Herci mě moc svými výkony nepřesvědčili - kdyby bylo jiné obsazení, tak bych asi měla svůj názor ujasněnější.

25. května 2007
avatar uživatele
60 %

Shawn Levy není zrovna filmařskej génius, který by přicházel stále s nějakými novými nápady. Vizuálně je to spíš průměrný a herci jsou prkna toporný, ale minimálně napoprvé to pro mě mělo jakés takés kouzlo a bavil jsem se. Kutcher a Murphyová mi k sobě dokonale pásli a herecky si nepřekáželi. Pár gagů bylo opravdu výtečných, například babka, která jim schodila auto z útesu. Konec mě celkem dojal a Kutcher ukázal nějaký ten hodně vzadu skrytý herecký potenciál. Podruhé už to bylo horší a potřetí už to riskovat nebudu.

20. května 2007
avatar uživatele
70 %

uuuu

film docela usel,libilo se mi hlavne herecke obsazeni a nektere sceny...libilo se mi i prostredi ve kterem to bylo natocene,bylo to vtipne..ale dej me moc nezaujal!

3. února 2007
avatar uživatele
40 %

Just once

Nijak zvláštní, nijak, oslňující ani nijak špatná komedie. Příběh je docela neobehraný, avšak až na pár momentů je nudný, ciž je škoda, měl velký potenciál. Ashton Kutcher prostě není herec, šklebení si může nechat do Punk´d na MTV, Brittany je alespoň okouzlující, zbytek nestojí ani za zmínku. Stačí vidět jednou.

25. prosince 2006

:)

tato komedie se jim moc povedla je to fakt super i když astona kutchera moc nemusím tohle bylo celkem dobrý

16. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Další průměrná americká komedie. Vlastně už od nich ani nic jiného nečekám :) Navíc mi poslední dobou přijdou všechny filmy s Ashtonem Kutcherem úplně stejné - on prostě neumí hrát nic než přihlouplé hošíky. Tenhle film víckrát vidět nemusím, protože podobných jsou tisíce. 55%

6. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Konečně se mi podařilo půjčit si komedii, která opravdu za něco stála. A dokonce jsem nečekala, že z toho vyleze takový pohodový filmeček, je na tom fajn, že to není zbytečně zapráskané romantikou...i když se na konci stejně najde :D

10. září 2006
avatar uživatele
50 %

...

A je tu další ujetá americká komedie, o americké lásce, a takovejch těch ostatních věcech, co jsou běžně v amerických filmech, moc sem mi ten film nelíbil, a dost jsem se u něj nudil, takže dávám 50%...

9. září 2006
avatar uživatele
80 %

Náhodou:-)

Já se u takových filmů nikdy moc nenasměju ale tentokrát jsem se nevim proč smála jak divá (možná proto že sem byla s kamoškou a s tou se dokážeme smát každé kravině-zhulením to fakt nebylo :D ) a pro mě je u komedií důležitý smích... :) i když žádné mistrovské dílo to určitě nebylo ale pro mě faajn!

29. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Ani náhodou

Tak tady mě uchvátila jen B. Murphy. Asthon Kutcher byl celkem fajn, ale ať se radši věnuje pořadu Punk'd na MTV. Nejsilnější chvíle byla z úst domovníka když řekl "Tom bum brána", ale to je všechno.

9. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

...

tak na první pohled si člověk řekne, že to bude obyčejná teen komedie.. ale neni to tak.. .ovšem i takový ashton kutcher to asi nepochopil a v mnoha případech se pitvoří jako kdyby natáčel druhej díl hele vole... .což kazí dost dojem, kterej by jinak byl ucházející... .film totiž sice nic moc nenabízí, ale zas to neni úplná konina.. .srandy tu moc neni (až na tu křečovitou) a na konci zjistíte, že děje taky moc nepobral.. .na druhou stranu ale menší množství novomanželskejch peripetíí dodává na uvěřitelnosti... .celkově film nejvíc utlučeně nechutně sentimentální závěr a nejvíc na něm potěší to, že se na brittany murphy a již zmíněního kutchera dobře dívá :)

23. května 2006
avatar uživatele
60 %

No prostě taková průměrná komedie, která sice není moc originální, ale jednou nebo dvakrát se na to podívat dá... Ani herecké obsazení není nějak úžasné, ale na druhou stranu se k sobě celkem hodí, a taky se jim občas podařila nějaká ta vtipná scéna. Takže celkově je to průměr, ale čekala jsem něco horšího...

8. května 2006
avatar uživatele
50 %

Miestami super a miestami o ničom. Ale hrá tam super herečka Brittany Murphy, ktorá ma ešte nesklamala takže aspon niečo.

15. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Komedia

Celkom pekna komedia o dvoch mladomanzeloch ktory maju len problemy a nic sa im nedari.No taka je asi aj laska

20. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Paráda!

Naprosto bezchybná komedie. Chvíli se chechtáte a nemůžete přestat, chvíli jste dojatí k slzám... nemá to chybu. Mám ten film moc ráda.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Další obyč film

Komedie založená na naschválech, nesnázích, smůle, trampotách to byly již několikrát. Bohužel mnoho krát však byly více vtipnější než tento film, který se snaží nalákat diváky na sladkou "Britanny" a sladkého "Ashtona". Pokud mate je Vám více než sympatický jeden z nich tak právě pro Vás je tato komedie určena. Ostatním ani nic neřekne...

Kdysi dávno
avatar uživatele
pepe
...
80 %

docela

Docela prdel. Nejlepší je až u konce " Zavoláme na vás policii " nebo " můj manžel má v konečníku 3g hašiše " hustý ale jsou lepší.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

ani ne..

Zcela průměrný nezajímavý film, který vás k sobě zrovna moc nepřipoutá.. Sice se jednou, možná dvakrát zasmějete.. ale takovým tím slušným smíchem..

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

ucházející

Celkem dobrá romantická komedie. Trošku i bláznivá. Takové líbánky bych nechtěla prožít ani ve snu.

Kdysi dávno