NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Van Damme

Jen kvůli Van Dammovi jsem se na tento nudný film dívala. Rozhodně to není film, na který jsme s ním zvyklí. Nebavilo mě to a tak tak jsem to dokoukala. Již nikdy více. 20 % za jeho pěknou prdelku ve sprchách.

18. července 2012
avatar uživatele
60 %

Myslím, že bez Jeana by to nakonec byl film o ničem - nebo alespoň plný nudy. Je to sice hezký příběh, ale prostě nezaujme. Pocitové výlevy, které Jean má v celém filmu a které, vypadají spíše směšně než realisticky jsou tak trochu promarněny. Nemůžete prostě nacpat do hodiny a půl srdceryvný příběh, který vás zaujme natolik, že mu všechno věříte. Možná, že ukázalo něco málo z historie, ale asi ne tím nejlepším způsobem.

28. října 2007
avatar uživatele
50 %

Celkem fajn nevandammeovský film. Když nemetal jednu otočku za druhou, tak ze sebe občas dostal i lehčí formu hereckého projevu. Legionář nemá zrovna světoborný příběh a má naprosto infantilně debilní konec, ale jinak to jde. Akční scény se mi celkem líbily a kostýmy i obsazení mi sedělo. Hodinu a půl jsem se nenudil.

27. července 2007
avatar uživatele
20 %

Film jsem viděl už dávno, ale i tak si pamatuju, že co se týče děje, bylo to, abych tak řekl "typicky Vandammovské". Kdyby se tam nestřílelo, nebylo to ve dvacátých letech, tak se na to ani nedodívám. Teď lituju, že jsem se dodíval. Všichni z cizinecké legie zemřou a samozřejmě nečekaně, jenom Van Damme přežije. Jako, jeho fanoušci mohou být nadšeni, ale mě se tento film opravdu nelíbil.

27. ledna 2007