home
Legenda o vášni

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
90 %

Romantické filmy nie sú môj štýl, ale tento patrí k tým niekoľkým výnimkám, ktoré si ma získali. Schopné herecké výkony a príbeh, ktorý vie upútať.

1. června 2012
avatar uživatele
90 %

Překvapení

o tomto filmu jsem nikdy moc neslyšela, a tak mě docela příjemně překvapilo, když jsem zjistila, že vůbec existuje. Skvělé herecké obsazení, úžasný děj, ale moc americké střídání lásky ke všem bratrům. Herecké výkony byly skvělé a konec velmi překvapivý. Určitě doporučuji, stojí to za zhlédnutí ;)

19. července 2010
avatar uživatele
100 %

:-)

Tohle je nejlepší film, jaký jsem kdy viděla. Nádherná hudba, skvělí herci, a úžasný děj. Není co víc dodat.

10. února 2009
avatar uživatele
100 %

Film si mě naprosto získal svou fantastickou hudbou, která v sobě spojuje neklidnou vášnivou mysl s vyrovnanou. Není to žádná bezduchá lovestory, příběh je často velmi drsný - stejně jako byl drsný život v této nádherné krajině. Nespoutaná příroda a vášniví lidé - co víc k tomu dodat?

16. července 2008
avatar uživatele
100 %

Prvně

Možná pro někoho byl tahákem Brad Pitt. Já bych ten film neviděla, nebýt mé dcery. Je to skvělý film. Nezamýšlím se, do jaké míry je pravdivý ohledně historie - o tom ten film neni. Je to o vášni, to je cit, který spozná a zažije ne mnoho lidí. Je to o nespoutanosti, prostě vášeň stěží vyjádřit slovy, ta se musí prožít. Já toho "divocha - medvěda" v sobě cítím a ve filmu ožil... A proto je tento film úžasný. A opět skvělý A. H.
P. S.: Podruhé jsem se na ten film těšila a vychutnala jsem si ho na "kanálu" bez reklam.

8. dubna 2008
avatar uživatele
60 %

Tento film je tak trošku mimo realitu. Spája nespojiteľné, proste zasa jeden film poukázal, že Američania nemajú ani šajnu o vývoji histórie.

22. února 2008
avatar uživatele
80 %

Tak v tomhle filmu opet Brad Pitt potvrdil, ze opravdu hrat umi. Dej byl zajimavy a plny neocekavanych zvratu. U tohohle filmu jsem se urcite nenudil a stroprocentne stoji za zhlednuti.

4. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Brad Pitt

Tento romantický film nenaplní vysoká očekávání. Příběh nijak zvlášť neoslní a kdyby ve filmu nehrál Brad Pitt, tak by tato sága zaujala ještě méně.

2. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Tak tenhle film mě zklamal. Krajina, herci a hudba to bylo dobrý, ale ten příběh byl strašnej. Vážně zklamání.

30. září 2007
avatar uživatele
70 %

Docela příjemný snímek. Pořádně jsem si u něj pobrečela, i když někdy je to až směšné. (Anthony Hopkins s tabulkou v ruce, slzami v očích a nápisem I am happy? Trochu klišé podle mě.) Řekla bych, že je to lehce nadprůměrný film. 70%

29. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Strašně mutný, ale strašně hezký!!!

O tomhle filmu se dá řict, že je tam vlastně všechno špatně... Tak teda pořádně jsem si u tohodle filmu pobrečela!! Mám ráda takovýhle filmy... A herecký filmy se mi taky moc líbily...
A HUDBA byla naprosto skvělá ta se mi moc líbila... A celkovej dojem: film s hudbou, hercema a krajinou kolem se mi opravdu strašně moc moc líbil... :)))))

27. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Mne to pripadalo trápne, že ona si ho vyberie a povie mu, že ho ľúbi a on sa zbalí a odíde už neviem na koľko rokov... Trápne, a že tam dotiahli Brada, to sa čudujem...

4. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Všeho moc škodí

Nemůžu říct, že by mě film nezaujal. Skvělé herecké výkony, nádherné prostředí, zajímavý námět. Mám ráda romantické a dojemné filmy, ale co je moc to je moc. Tento film byl podle mě "přeemotizovaný", přehnaně dramatický a dojemný. Asi v polovině filmu jsem už ani neměla sílu brečet :-) Tolik lidské tragédie v jednom filmu jsem snad ještě neviděla

19. září 2006
avatar uživatele
90 %

Film jsem viděla jen jednou a v polském znění, ale moc se mi líbil. Je to smínek, který je postavený na skvělých výkonech herců, hlavně Barda Pitta, ten se mi líbil ze všech nejvic. I když jsem zvrvu myslela, že to nebude moc zajímavé, nedokázala jsem se od filmu odtrhnout. Je natočený vážně skvěle.

13. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Slzy dojetí

Je to opravdu dojemný snímek, při kterém snad každé ženě ukápne slzička. Tím netvrdím, že muži nejsou romantici, ale tento příběh je asi moc neosloví. Brad Pitt je opravdu přesvědčivý. Zážitek z filmu je ještě umocňován krásnou přírodou a koňmi. Zkrátka romantika, jak má být. Už jsou to dva roky, co jsem film viděla, a stále v sobě cítím pocit, jako bych ho právě dokoukala, opravdu silný zážitek. Takže milé dámy, až se budete chystat shlédnout tento film, vemte si kapesník. PS: Dnes jsem film viděla podruhé... jeden kapesník nestačí.

28. května 2006
avatar uživatele
80 %

hezký film

Velmi zajímavý příběh o bratrském poutu, lásce a zradě. Nádherné přírodní scenerie a Anthony Hopkins a Brad Pitt opět nezklamali.

28. května 2006