home
Ledové ostří

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
60 %

65 %

Bol zaujímavejší, než som čakal, len škoda, že sa hlbšie nešlo do týchto častí. Napr. sa nerozobral viac vzťah Kate ku krasokorčuľovaniu, aj koniec bol akýsi urýchlený. No film na svoju dobu dobrý. Človeku tiež pripomenie, koľko sa v tvorbe zmenilo.

23. května 2021
avatar uživatele
80 %

Filmů o krasobruslení tak moc nebylo. Je to už dlouho co jsem tento film viděla a poté ještě mnohokrát, a jak jsem byla starší, chápala jsem tam víc věcí a film se mi líbil stále více. Příběh je to sice klasický, ale tím, že se odehrává v krasobruslařském prostředí je to zase změna, a k lepšímu. Navíc to pro mě není jenom hloupá romantická komedie, ale myslím, že se tam objeví i dost chvil, kdy probíhají chytré dialogy, které se něčeho týkají, a nejsou to jen ty bezduché řečičky. Hlavní představitelé si myslím perfektně sedli. Frajírek Doug a věčně naštvaná tvrdohlavá Kate, která hrála tak dobře, že jsem jí měla někdy chuť nafackovat. Navíc je ve filmu použita dobrá hudba.

2. ledna 2012
avatar uživatele
80 %

Je to slušný film krasobruslení v tomto filmu je opravdu skvělé a pěkné,sice nemusím tolik romntické příběhy jelikož mě takové druhy filmů nic moc neříkájí a moc se ani na ně nekoukám ale tento film má něco do sebe.
Je tam sranda napětí a co nesmí chybět je tam láska.
Doporučuji aby se na tento film každy podíval je docela dobrý.

7. října 2008
avatar uživatele
100 %

Krasobruslení mám strašně ráda, tak jsem moc ráda za tenhle film. Ve filmu nechybí láska, krasobruslení a humor. Je prostě super.

23. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Další parádní sportovní film. Skvělá poslední jízda, hlášky, vtipný momenty a láska. Bruslení je fakt nádhera.

12. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Klasicky postavený príbeh, bez nejakých dramatických zvratov. Celkom dobrý oddychový film, na ktorý sa dá pozrieť aj viac ako jedenkrát.

8. března 2008
avatar uživatele
60 %

Průměrná domácí rodinná oddechovka. Klasická americká zápletka, klasický happy - end. Nicméně, když člověk potřebuje u té televize vypnout, proč ne?

4. února 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je sice starší, ale to vůbec nevadí - je dokonalý. Skvělý děj, hudba a pro milovníky krasobruslení je to balzám na duši. Každý, kdo se aspoň trošku o krasobruslení zajímá, by si jej neměl nechat ujít :-)

23. září 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle film jsem včera viděla poprvé(já vím, jsem ostuda, co:) ) a je opravdu pěkný. Žádný moc velký slaďák, nebyl ani moc dlouhý, skvělá hudba, netradiční prostředí(krasobruslení jsem myslím ve filmu viděla poprvé). Ráda se na něj podívám znovu...

24. července 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film je klasika. Je jedním z filmů který jsem viděla. Nejvíc se mi líbil děj a hláška "zoubky". Z toho jsem opravdu nemohla :D. Na MGM tento film taky dávali, ale se mi moc nelíbyl, protože byl předabovaný. Místo "zoubky" byl "odpich" :'( to mě zklamali.
Jinak tenhle filmešek je jednička!

8. července 2007
avatar uživatele
100 %

Zoubky

Tak tenhle film je jedním z mých nej nej nej nej filmů.Hláška ,,zoubky"je skvělá:D:D.Moc krásné zpracování a ten humor:-) No prostě skvělý skvělý film

20. června 2007
avatar uživatele
90 %

Další romantika, kterou mám opravdu hodně rád a pod tíhou mistrovství světa v hokeji si ho pouštím téměř každý rok (ano, ano, je to o krasobruslení, ale musim si z toho vytáhnout to chlapácký, nu né?). Tahle romantika hodně těží z opravdu hodně vtipných scén a ne moc provařeného sportovního odvětví. Scénář sice není nic světoborného a to raději úplně opomenu, jak nelogický je krok angažování hokejisty jako krasobruslaře, ale bez toho by to zas nebylo tak vtipné. Navíc v tomto filmu dokonale působí kouzlo mezi hlavními hrdiny, kteří mají charaktery odlišné vážně jako kočka a pes. D.B. Sweeney je dostatečně chlapáckej, droboučká Moira Kellyová je zas dostatečně půvabná a pro oba je to asi životní role. Na konci filmu jsem si vyloženě přál, aby to skončilo tak jak to skončilo, což se u všech romantických fláků říct nedá.

2. května 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle snímek se mi vážně líbí. Je zajímavé pozorovat, jak se oba hrdinové po celou dobu stále přibližují. Děj je moc hezký a poutavý.

20. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Romantika s vtipem

Jeden z mých oblíbených filmů, který můžu vidět kdykoliv. Mám ráda romantické filmy, při kterých se člověk může od srdce zasmát a uvolnit. Ledové ostří tuto podmínku perfektně splňuje. Jistě je to pohádka, ale kdo nemá rád pohádky?

1. února 2007
avatar uživatele
100 %

Moira Kelly

Je to krásný film, který mi připomene 90. léta. Jako hokejový fanoušek kraso nemusím, ale v tomhle filmu mi to nevadilo. Upoutali mě hlavně herci, jak to mezi nima jiskřilo ve schválnostech, a pak v lásce, a dále byla dobrá hudba.

28. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Klasika ... !!!

Klasická, velmi romantická komedie, která pobaví a příjemně zahřeje na srdci.Díky sportovnímu prostředí se stává zajímavější a díky vrcholným sportovním akcím (ZOH) téměř nedosažitelným filmem.
Sázka na arogantní a povrchní krasobruslařku a na flegmatického, pohodového hokejistu svétové extratřídy se velmi povedla a film tím velmi pozvedla.
Co asi ukáže pokračování, které vzniklo celých 14let poté ... ??? :@)

28. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Nejlepší na celém filmu je to jejich jiskření, to jsem vybuchoval smíchy. Hláška: Zoubky! ve mě vždy vyvolá úsměv. Na krasobruslení se rád koukám, a proto mě tento film zahřál u srdce.

25. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

ostří

správnej fim pro odreagování ze všedních dnů. Jednak již proto, že je o sportu, takže hybaj od TV a běž ven třeba běhat! Dobře jsem se u něj bavil, humorných scének je tam dost, dobře ztvárněn je i trénink a ukazuje, že i krasobruslení bolí. Troška toho tajemného zázemí ale i intrik není k zahození. Má v sobě i motivační prvky. Hned jak jsem ho před pár lety dokoukal do konce, lapl jsem v šatně brusle a šel se protáhnout na bruslák, :-)))

13. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Jeden z mích oblíbených filmů. Kdykoliv si ho rada pustim. Libi se mi,ze to neni jen romantika ale ze tady znacne prevlada i vtip.

13. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Srandovní romanťárna z atraktivního prostředí krasobruslení, mezi hlavními hrdiny to skvěle jiskří. I když je člověku už od začátku jasný, jak to asi dopadne, tak se na to vždycky znova ráda podívám - tenhle film je na prvních místech žebříčku mých oblíbených "žehlicích" filmů.

10. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Tak tenhle film jsem před několika lety viděla asi 150x (i když bych se vsadila, že i vícekrát), a pamatuju si, že jsem byla uchvácena (aby taky ne, když jsem si ho pouštěla pořád dokola). Super hudba a mimo to, že miluju krasobruslení, oba herci podali skvělé herecké výkony!!! Škoda jen, že ho nemůžu už asi 2 roky nikde sehnat ;-(

19. září 2006
avatar uživatele
70 %

Nevím, jestli by se tenhle příběh dal skutečně uskutečnit, ale ať jo nebo ne, přesto je tenhle film další oddychová komedie.

11. září 2006
avatar uživatele
80 %

Paměť mě už trochu klame, ale nevadí. Podle toho co si pamatuju se mi ten film hodně líbil. Líbila se mi jak hudba, tak to bruslení. Prostě a jednoduše pohodovej film.

11. září 2006