home
Lebky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

The Skulls

Na tento film mě nalákal právě jeho námět. Když jsem si přečetl o čem film je, připadal mi velmi zajímavý. Samozřejmě že ne zcela tak zajímavý jako pro američany, protože ti berou vysokou školu hodně vážně, ale řekl jsem si, že to nemusí být tak špatný thriller. Trošku jsem sice zaskřípal zubama když jsem viděl seriálové herecké obsazení alias Joshua Jackson nebo William L. Petersen, ale když jsem potom ještě uviděl jméno Paul Walker, trochu mě to uklidnilo. Ovšem uklidnění netrvalo dlouho neboť film měl strašně pomalý a tím pádem nudný rozjezd a když nad tím tak teď přemýšlím, vlastně se během filmu děj nikdy ani pořádně nerozjel. Taky mi přišel celý film hodně přitažený za vlasy. Například vypalování znamení lebky na zápěstí anebo jedno sportovní auto na každého, tyhle scénky působily šíleně, nepřesvědčivě a tím pádem škodily celému filmu. Prostě scénárista John Pogue šlápal mimo a to skoro celý film. Měl dobrý nápad, ale špatně ho vytvořil. Z vydařeného a nadupaného akčního námětu, který mohl působit napínavě, udělal špatnou kopii tohoto námětu typu B. Film se snažil být komplikovaný a zmatený, snažil se obsahovat hodně zvratů a snažil se diváka uvést přesně do té stejné nejistoty v jaké byl hlavní hrdina. To všechno se mu ale nepovedlo! Žádné velké zvraty, které by mi vyrazily dech jsem nepostřehl, film mi nepřipadal vůbec komplikovaný ani zmatený, protože všechno bylo po chvíli předvídatelné a v nejistotě jsem taky nebyl, protože se režisérovi nepodařilo vytvořit atmosféru a tím pádem ani nejistotu. Navíc jsem zjistil, že je mi úplně jedno jak film zkončí. Prostě jsem neměl vůbec žádný adrenalín v krvi a to je u dobrého thrilleru třeba. Na konci nebylo ani žádné velké rozuzlení neboť Vám celá pointa tohoto filmu došla už po první polovině. Navíc zase byla do filmu připletená nějaká lovestory a byl tu i typický americký happyend, takže nuda. Teď k hereckým výkonům. Joshua Jackson mi připadal jako takový neutrální výběr. Nebyl to ani nejlepší a ani nejhorší výběr na post hlavní postavy, takže prostě průměrný výkon. No, vlastně všechny herecké výkony byly průměrné. Paul Walker sice taky nehrál bůhvíjak super, ale přišel mi ze všech herců nejsympatičtější. Jedním dechem: "Vypadalo to zajímavě, ale nebylo to zajímavé." Dávám 30 %. Vážně nemůžu jestli se mi nějaká část ve filmu (myslím jako dějově) líbila. Já vím, možná trochu přisné, ale nejlepší na tomto filmu mi přišly herecké výkony Jacksona a Walkera, tak co.

1. května 2009
avatar uživatele
100 %

Kultovní film, alespoň pro mě. Jeden z mých jak se říká TOP 10. Sice po několikerém shlédnutí jsem začal objevovat menší nesrovnalosti, ale to vůbec nezkazilo požitek z dalšího a dalšího sledování tohoto filmu. Joshua to sehrál výborně, k tomu perfektní hudba ( třeba scéna v koupelně ), dobrá zápletka. Jen škoda toho konce, tam sem očekával jiné rozuzlení. Ať tak či tak, nemám jinou volbu - 100%

31. října 2008
avatar uživatele
100 %

joo supr,to se mi líbí...skvělý herci...Paul A Joshua ...jéé a William:)prostě skvělý -tenhle filmik zbožňuju:)

5. září 2007
avatar uživatele
80 %

tak tenhle triller se mi opravdu líbil. Napěti po celou dobu filmu a skvelej konec...škoda, že je tak málo kvalitných filmu jako jsou lebky.

12. června 2007

Průměrný rádoby thriller s celkem slušnou zápletkou,ale nijak nevybočuje z velmi dlouhé řady nemastných neslaných thrillerů...

11. února 2007

tohle byl docela zajímavý film, já se na něj sice podívala z důvodu, že tam hraje William Petersen, ale byla jsem docela mile překvapena i obsazením ostatními herci. Jo, docela dobrej film

2. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Není to úplně nejlepší film,ale za pozornost rozhodně stojí.Ve filmu je hodně akce,která vás vtáhne do děje tudíž se nenudíte.Navíc čekáte jak to vlastně všechno dopadne a komu vlastně máte fandit.Jelikož jsem tento film neviděla hodně dlouho určitě bych se na něj podívala zas.

2. září 2006
avatar uživatele
80 %

Zajímavýý!!

K tomuto filmu jsem se dostala uplnou náhodou, ale rozhodně toho nelituju... byla to supr podívaná, paula walkera jsem v té době ještě ani pořádně neznala...ale rozhodně bych se na film podívala znovu, i když zase k mým nejoblíbenějším nepatří...

8. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Tento film sa veľa ľudom páčil určite aj preto lebo ked nič nečakáte môžete byť len pozitívne prekvapený. Mna to bavilo. Joshua Jackson príjemne prekvapil, dej bol neopozeraný. Super.

15. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

...

Od tohohle filmu jsem nic nečekala ale příjemě mě překvapil.Zajímavá zápletka i prostředí.Trochu romantiky,i jsem si pobrečela.Takže se mi moc líbil!

9. dubna 2006

Zajímavě

podaný film. Tajný spolek na škole ? Proč ne, třeba i jednou to bude i u nás!:-) Příběh filmu je si myslím originální a děj dokáže zaujmout diváka. Prostě normální standartní film, který nevyčnívá z řady tohoto typu filmu.

20. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Nooo, školní filmek, tajný spolek, mladí herci...klasika. není to špatné. Je to taková teenagerovská klasika.

4. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

ujde to

Celkem ucházející film s docela aktuálním tématem hlavně teda v USA, který mě zajímá. Chtělo by to více filmu s touhle zápletkou ;).

16. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Dobry

Tento film nemal chybu myslienka tajnej organizacie ktora ma skoro absolutnu moc a dava to najavo je velmi dobra.Tento film nemal chybu

13. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Zjímavé

Bylo něco po půlnoci. Řekl jsem si, že už pudu spát. Zrovna se přede mnou mihl Joshua J. ( teprve šli titulky ) a já si postupně přidával: za 10 minut pudu, tak ne - pudu za 20... Vyklubala se z toho hodina a něco. Tenhle film je fakt dobrý. Dost dobrý! Je tam sice pár drobností, které mi tam vůbec neseděli ( vypálená značka na zápěstí atd. ), ale jinak Paráda!

11. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Zaujimavy

Tento film bol v skutku zaujimavy.Aspon dej dokazal udrzat divaka v kresle dost dlho nato aby si ho divak aspon trochu oblubyl

27. října 2005
avatar uživatele
60 %

...

důvodem podívání se na tenhle film byl pro mě kdysi dávno právě joshua a zvědavost, jestli ten kluk vážně umí hrát, nebo je to jen hvězda ze seriálu pro teenagery.. a on umí.. dobří herci, v dobrém filmu.. stačí, ne? :)

25. října 2005
avatar uživatele
80 %

Lebky

Jelikož to dávali po půlnoci a já v tuhle dobu nejsem úplně při smyslech, tak mi to přišlo docela dobrý a Joshua Jackson též.

23. října 2005