home
Zákon přitažlivosti

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Vtipný film, který má vše, aby se líbil. Rozhovory, pěkná zápletka s rockovou hvězdou. Moc se mi líbilo rádoby irské prostředí, dodávalo to filmu jakýsi šmrnc. Je to takový nenáročný film, na který se dá koukat i vícekrát, což je velmi oceněníhodné. Obsazení herců se podle mě také povedlo, jak Julianne Moore, tak Pierce Brosnan dávají filmu něco trochu jiného. Nejvtipnější postavou je soudkyně (Nora Dunn) a matka (Frances Fisher).

6. února 2011
avatar uživatele
40 %

Ve filmu je pár dobrých hlášek (zejména z úst Audreiny matky) - viz příslušná sekce, ale ačkoli tam hraje můj oblíbenec Pierce Brosnan, musím říct, že film je opravdu celkem nuda. Chemie mezi ním a zrzkou Julianne nějak nefunguje (narozdíl od kombinace se zrzkou Rene Russo v Aféře) a děj je takový... no o ničem. Ale samozřejmě pro fandy těch dvou je to povinnost.

12. července 2010
avatar uživatele
60 %

Celkem nuda

Film na mě nijak nezapůsobil, a to asi z velké části proto, že nemám ráda ani Pierce Brosnana ani Julianne Moore. Tudíž mi bylo celkem fuk, jestli se dají dohromady nebo ne (i když bylo jasné, že ano). Takže je to docela průměrná romantická komedie, která nic nového nenabízí a je celkem nudná.

22. března 2009
avatar uživatele
60 %

Julianne Moore

Je to lehce komické zpracování právnického světa a děj se točí kolem vzájemného vztahu hlavní dvojice, kde je to hlavně ze začátku dost násilná romantika.

29. listopadu 2008
avatar uživatele
80 %

V celku ide o dobrý film. Taká pohodovka na oddych s humorom a romantikou v sebe. Nie že by som nejak zvlášť obľuboval romantické komédie ale táto sa mi páčila.

22. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Laws of Attraction

Předem bych chtěla podotknout, že Pierce Brosnan (alespoň podle mého názoru) není žádný skvělý herec, je to jen další herec z dlouhé řady rádoby herců. Nezlobte se na mě, ale já to fakt tak vidím, on asi vážně navždy zůstane "jen" Jamesem Bondem (a to ještě k tomu nijak zvlášť dobrým). Ale na druhou stranu vedle Julianne Moore mu to sedělo a dokonce se mi zde líbil. Julianne má totiž oproti němu tu výhodu, že zahraje snad úplně všechno. Dokonce si myslím, že Pierce zastínila. Kvůli Pierceovi jsem se na film nedívala, spíš jsem byla zvědavá na to jak si s rolí poradí, celkem to zvládl, i když žádnou cenu by za to ode mne nedostal.

13. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Pierce Brosnan je vcelku dobrej herec a proti Juliane Moore taky nic nemam,rockerskej páreček je taky skvělej,opravdu dobrá komedie:D

12. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Úžasnej

fim mě nikdy neomrzí.Juliane Moore a Pierce Brosnan v podání Daniela Raffertyho a Aeoudry Woodsové je naprosto vynikající.A proto má ode mě tento film 100%....Doporučuju

8. března 2008
avatar uživatele
70 %

Když máte blbou náladu, tak je tento film ideální... Je to jednoduchá komedie ,sem tam vtipná, ale jinak nic moc. Prostě oddechej filmeček na nedělní odpoledne....Ale kdyby jste někdo věděl o soundtracku tak mi dejte vědět :D.

23. února 2008
avatar uživatele
80 %

Hezký to bylo, takový bláznivý ale hezký. Poslední dobou začínám podobný filmy vyhledávat. Asi stárnu :o)

11. listopadu 2007
avatar uživatele
30 %

Chybná volba

Už mě minimálně měsíc hryže svědomí, že jsem klesla v žebříčku o tři místa, že jsem nenapsala žádný názor a že celkově nemám na filmy čas. Když jsem si konečně vyšetřila večer na nějakou zábavu, bylo přede mnou rozhodnutí, zda jít do kina na Můj vůdce nebo se koukat v teple domova na Zákon přitažlivosti. Byla jsem hloupá, že jsem dala přednost gauči. Takhle jsem se stala svědkem rádoby vtipné romantické komedie bez romantiky a vtipy a mizivého náznaku po jakési jiskře, která měla mezi hlavními aktéry snímku nastat.

9. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Zákon přitažlivosti

Tenhle filmík sem viděl náhodou, že sem zrovna měl čas se na něj dívat, a určitě nelituju...bylo to příjemný pokoukáníko se spoustou komických situací...občas sem ani nevěřil, že se takovíhle situace můžou stát...škoda že sem to neviděl celý...co sem viděl tak stálo za 100%

3. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Jó, byl to slušný film, ale nebyl dokonalý. Obsazení a výkony herců sice dobrý, ale byl to prostě klasický americký film. Ve filmu toho nebylo moc originálního. Bohužel. Ale jinak je to dobrý snímek, který stojí zato shlédnout, takže si na něj určitě udělejte čas.

2. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle film se mi docela líbí...myslím, že je docela povedený (povedený na americkou romantickou komedii)...líbí se mi nápad dvou právníků, hlavní postavy Pierce Brosnan a Julianne Moore, zpracování...prostě celkově mi film příde jako fájn snímek...

8. května 2007

21. února 2007
avatar uživatele
70 %

Naprosto průměrná komedie plná otřepaných klišé, při kterých jsem se minimálně zasmála, ale Pierce Brosnan a Julianne Moore...just Laws of Attraction...

22. října 2006
avatar uživatele
50 %

Dalo se na to koukat, ale moc mě to neuchvátilo, děj byl až příliž předvídatelný a celkově to bylo o ničem. Čekala jsem od toho víc.

22. října 2006
avatar uživatele
80 %

Skvělí herci

Na film jsem se začala dívat víceméně náhodou a ani jsem nevěděla, jak se jmenuje:-) Tušila jsem jen, že tam má hrát můj docela oblíbený Pierce Brosnan. Tak jsem koukala a byla připravená kdykoli odejít a jít dělat něco smysluplnějšího. Ale kupodivu jsem neodešla. Sice souhlasím s tím, že dějově byl film jedno romantickokomediální klišé za druhým, ale díky skvělým hercům jsem se nenudila. Zejména Julianne Moore mi zase dokázala, že je skvělá herečka a to i v komediálních rolích. Takže nečekejte žádné překvapivé zápletky, je to zase jen film typu: jak se ti dva nenáviděli tak moc, až se do sebe zamilovali, ale čekejte skvělý výkon super herečky a sice už trochu obstarožního ale pořád šarmantního Bonda.

22. října 2006
avatar uživatele
70 %

Julianne a Pierce

Čekala jsem trochu něco jiného. Do poslední chvíle jsem si myslela, že to bude další ze skvělých filmů z prostředí soudních síní, něco jako Philadelphia, Vyvolávač deště apod. No a ona se na mě vyvalila spíše romantická komedie s ústřední dvojicí, které to sice sluší, ale prostředí právníků používají pouze jako zástěrku pro to, aby byl film originálnější a něčím jiným. Neříkám, že jsem se nedívala ráda, nebylo to špatné, ale čekala jsem něco jiného a tenhle malý podraz ve mně bude ještě dlouho:-) ...

21. října 2006
avatar uživatele
70 %

Moc se mi líbí romantické filmy/komedie...myslela sem, že i tenhle bude dobrý, ale spletla sem se...nebylo to tak zajímavé, jak sem myslela, ale i přesto se na to dalo dívat.

12. července 2006
avatar uživatele
80 %

...

Tohle jsem viděla náhoudou a nelituju.Oba herci se mi tam líbili i když jsem je do té doby moc nemusela,bylo tam plno klišé ale i věcí k zasmání.Trochu narážek které jsem moc nepochopila ale prostředí u soudu je v komedii ne tak známé a mě se to jako nápad zamlouvalo.

23. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

Strašné!

Průměrná romantická komedie plná 1000krát ohraných klišé bez originality, bez nápadu, s mizerným scénářem a nijakou nevěrohodnou zápletkou. Možná si beru filmy z právnického prostředí trochu osobně, nicméně pokud už postrádají jakýkoli smysl pro realitu, předpokládám, že mě alespoň budou bavit. V tomto případě se tak nestalo. Je pro mě jen záhadou, proč se v takovém projektu angažovali takoví herci, jakými jsou Julianne Moore a Pierce Brosnan.

17. února 2006
avatar uživatele
50 %

Rozhodně znám...

...lepší komeide!!! No tak přetpět se to dalo, ale určitý části bych vážně nejraději přeskočila. Byla to naprosto typická romantická komedie. Nic novýho, ale budiž. Výkony byly dobrý ale ani jeden ten herec mi tam neseděl, Brosman starší typ pána a Moore moc úzkoprsá !

10. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

láska pekelná

Miluju romantický komedie,Pierce Brosnana,Julianne Moore,Irsko,ale tenhle film se mi prostě nelíbil.

6. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Dobrá relaxace

U tohoto filmu jsem si krásně odpočinul. Film, u kterého se nebudete vysloveně smát, ale spíš uchechtávat. Julianne Moore s Brosnanem se mi líbili. Vážně pohodovka.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Julianne Moore

Film nepřichází s něčím novým. Je úplná ztráta času se na něj dívat. Takových filmů už bylo natočeno hafo...ale Julianne Moore je Julianne Moore, co si budem povídat... :o)

Kdysi dávno