home
Lásky jedné plavovlásky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Tak to vidím já...

Ne že bych Formanovi nevěřil, když jsem se teď na plavovlásku po letech koukal, ale nečekal jsem, že to bude až tak povedené. Neskutečně ve své trapnosti vtipné a trefné. S vynikajícími dialogy a herci.

7. listopadu 2012
avatar uživatele
60 %

Ničím extra mě tento film nezaujal. Spíš je nudný. Nepochopil sem, co je na něm tak fascinujícího. Možná to, že byl něčím novým ve své době, ale pro dnešního diváka je nezajímavý. Ještě že tu hrál Šebánek s Miladou Ježkovou. Ti byli perfektní.

19. února 2012
avatar uživatele
E Š
...
90 %

Myslela som, že tento film bude ešte lepší, ale aj tak bola kvalita nadpriemerná. Škoda, že moderná naša domáca tvorba nesiaha tej spred pol storočia ani po kolená.

25. srpna 2011
avatar uživatele
80 %

Forman

Z filmografie Miloše Formana jsem toho viděla opravdu hodně, povětšinou jsou jeho filmy skvělé. Lásky jedné plavovlásky mi ale stále unikaly, ač jsem tušila, že se mi líbit budou také. A opravdu se mi líbily. Herci jsou fajn, režie, kamera, není co vytknout. Příběh je vyprávěn citlivě, poetika jen prýští, scény jsou humorné a po zamyšlení z nich i mrazí. Krásně vyjádřena ta mladická blbost i naivita. Mi se tento Formanův film líbil, klidně si ho někdy dám ještě jednou.

24. června 2010
avatar uživatele
100 %

Jeden z velmi dobrých - co dobrých, kvalitních Formanových filmů. Určitě mě zaujal. Viděl jsem ho už dřív, ale při zpětném "prohlížení" mozkových buněk si zaslouží absolutorium - výkony herců a vůbec.

25. října 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z těch starších filmů, který mě baví téměř vším co se v něm děje. Je to úžasně civilně zahrané a vlastně nepotřebné jakéhokoliv komentáře. To se prostě musí vidět (a předpokládám, že jste tak již všichni učinili).

27. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

...

vůbec nechápu proč jsem tak dlouho odkládal domácí projekci tohodle formanova filmu... .nezapomenutelná poetika, skvělí herci...

6. března 2006