home
Láskou praštěná

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Pěkný film... od ostatních romantických filmů se docela lišil... Líbil se mi i nečekaný závěr. Takže 90%

2. srpna 2010
avatar uživatele
70 %

How to deal.

Očekávala jsem další podprůměrný americký snímek o zamilovaných středoškolácích, ale s překvapením musím říci, že jsem se nedočkala. Filmík je o třídu výše, a to tedy v průměrnosti a zaměřuje se na problémy v milostném životě různých generací a různých pohlaví. Trochu psychologie o tom, jak dorost ovlivňuje nepovedené manželství jejich rodičů, na což originální název podle mě odkazoval, byla také příjemně osvěžující. Zkrátka velmi sympatické odreagování pro nedělní lenošení.

31. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

No nevím nevím, posledním dobou mě táhnou tyhlety melancholický love komedie. De to se mnou z kopce :o). Povedenej film.

26. října 2007
avatar uživatele
80 %

Filmík mně sice ničím nějak obzvlášť nepřekvapil ale stejně jsem se na něj dívala už víc krát než jednou... Myslím, že se celkem povedl

15. května 2007
avatar uživatele
90 %

:-)

Velmi velmi povedený snímek, který dokáže zaujmout určitě ne jednoho diváka! Myslím, že se i spousta lidí dokáže vžít do role hlavní hrdinky Haley a jejího pohledu na lásku a vše, co s tím souvisí! Kdekdo možná řekne, že je to zase jedna z těch amerických otřepaných komedií pro mladé, ale můj názor je, že to teda vůbec nevadí. Protože kdyby nebyli fanoušci, nebyli by ani tyhle filmy! Pořád lepší než některé laciné krváky a podobně ;-)

24. září 2006
avatar uživatele
80 %

Povedený filmík.....se skvělou hudbou a dobrým hereckým obsazením, děj je opravdu hodně ohleděný, ale pro nějaké duše neustále přitažlivý. Na tento film se určitě ještě někdy podívám

22. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Tento film jsem viděla pouze jednou, ale i tak se mi celkem líbil. Děj je sice takový normální, ale nevadí. I tak jsem se bavila.

12. dubna 2006