home
Láska z pasáže

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Na to ze starsie filmy moc nemusim, v tej dobe sa nakrutil dobry film. Uputa od prveho okamihu co sa mi hlavne na tom lubi. Prekvapilo ma ze Pavel nakoniec zomrel

5. listopadu 2009
avatar uživatele
70 %

Docela dobrý film. Jak se to vezme. Není nijak upoutávající, ale podívat se na něho dá vždy znovu. Mohlo to být lepší ale i horší.

8. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Lukáš Vaculík

Film mého mládí. Tenkrát jsem na něm byla v kině snad pětkrát. A pokaždé sem si pobrečela. Dnes, když ho dávají v televizi, neodolám, kouknu, pobrečím si, pohoda :-) Líbí se mi na něm atmosféra té doby, i mě v té době bylo méně, sladkých náct. Pamatuju si Václavák, jak tenkrát vypadal... Ve filmu byl příběh, láska, ponaučení, nádhernej mužskej, který ze svého šarmu léty neztrácí, naopak...Jak stárne on, stárnu i já. Opět jeden z filmů, který léty neztrácí, naopak.

7. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Láska se smutným koncem

Kde se jen zapomíná česká kinematografie v dnešní době? Produkuje vůbec nějakou kvalitu alá 'Vítr v kapse' 'Kamarád do deště' 'Láska z pasáže'. Pro mě jsou tohle bezpečně jedny z nejlepších filmů od našich tvůrců. V dnešních filmech chybí kouzlo, které tyto filmy mají. Tomuto filmu nechybí vůbec nic-příběh, hudba, herci-vše na jedničku s hvězdičkou.

3. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Ale joje to docela dobrý film i ty písničky dou a nejvíc mě asi naštval ten konec. Ale fakticky je to docela dobrý

21. ledna 2007
avatar uživatele
erci
...
100 %

joooo

Viděla sem ho sice až včera a sem prekvapena -cesky film a tak super.Ten konec mě dostal uplně sem měla slzy v očích

21. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

:-/

Mno...upřímně...mi se ten film líbí docela dost. Filmy s Lukášem Vaculíkem mě vůbec berou! Ne že bych byla jeho nadšená fanynka, ale je to furt něco jiného než současné americké krváky ;-) A možná v některých případech i lepšího!!!

20. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Lukáš Vaculík

V mládí jsem měl filmy tohoto typu rád. Nezávislí mladíci se potloukají po pražských pasážích. Později natočený Kamarád do deště měl sice větší úšpěch, ale i toto je stejně dobrý film.

10. ledna 2007
avatar uživatele
60 %

Docela dobrej film, ale nemusela bych ho mit porad, kazej mi to tam, a to dost, pisnicky Michala Davida.

27. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Pěkné...

Tohle je fajn film který sem měla kdysi moc ráda...Teď už ho tak moc nesleduju ale je fajn... Vaculík byl za mlada lamač dívčích srdcí a velký fešák takže i to zabírá... A taky mě dojal konec...no jakou holku ne že :) pohodička...

21. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Výborný film, který má něco do sebe, tak jako jiné filmy s Vaculíkem. Jeho filmy mám rád, a tenhle obzvlášť, i když jich většina končí stejně.

20. prosince 2006