home
Láska rohatá (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Jiří Mádl

Je to docela zábavná čertovská pohádka s výbornými herci. O zábavu se postarají především pekelný inspektor Miroslav Táborský a čert Záprtek Jiří Mádl.

25. července 2011
avatar uživatele
70 %

Je to sice krásná pohádka na jednu stranu, na druhou stranu opět domršená Mádlem. To prostě jednou provždy není herec. Už si také říkám, že filmaři musí být zdegenerovaní, když obsazují tohoto člověka. Jediná scénka s ním je tu opakem, kde se mi jeho způsob zahrání velmi líbil, když se objeví v mysliveckým u milostpaní, ale to je jen zlomek jeho práce před kamerou. Jinak je to pohádka úsměvná, i když na můj vkus moc rychlá a s jednoduchým dějem. Na druhou stranu se mi převelice líbí prostředí, ve kterém bylo točeno - jak exteriéry, tak interiéry.

27. července 2010
avatar uživatele
Miho
...
50 %

Mádlovina... Ne velice pěkně natočená pohádka, ale ztrácí to kouzlo starých českých pohádek... Opravdu to bylo čertovské a stará česká klasika jako je boj o princeznu tam nebyl. Dost mi to připomělo pohádku Anděl Páně a tohle je opravdu už poměrně hodně. S ukradenými penězi to prostě Okopírovali. Jinak pěkné

28. prosince 2009
avatar uživatele
70 %

Fajn

Mě se tahle pohádka docela líbila. Na Štědrý den jsem si ji skvěle užila, pobavila se a možná i trochu zasnila. Doporučuji.

27. prosince 2009
avatar uživatele
40 %

Žádná sláva

Málokterá nová pohádka se může vyrovnat českým klasikám typu Tři oříšky, Pyšná, Šíleně smutná, S čerty,... A Láska rohatá není výjimkou. Na jazyk šlapající si Mádl sice hledá úpis o 106, služebná Anička zlatý oči stejně nebojácně, ale výsledek za nic nestojí. Chybí vtip, chybí to jedinečné kouzlo starších pohádek a tento fakt nezamaskuje ani plácání pátého přes deváté, ani poněkud divně ukončený konec.

25. prosince 2009