home
Láska mezi superstar

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Superstar?!

Grotestkní, nudné a naprosto "americké". Typický způsob, jak z jednoho člověka vymačkat co nejvíc potenciálních finančních výdělků. Myslím, že Kelly Clarkson okupuje rádia už dostatečně, takže není třeba ji cpát ještě na televizní plátno. Pokud jste ale nadšení fandové její hudby, budiž. Zbytku bych radila přepnout kanál.

16. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

Uznávám, že příběh je až na pár okamžiků docela předvídatelný a je to plus mínus obyčejná americká slaďárna, jakých je hodně a ze zásady končí šťastně. Ale přesto si myslím, že to není zas tak hrozný film. Ano, je silně nenáročný, ale jsou o hodně, opravdu horší filmy (a není jich málo) s obsazením skládajícím se z profesionálních herců, nikoli z vítězů nějaké pochybné soutěže. Abych se přiznala, právě kvůli vítězce té pochybné soutěže (má milovaná Kelly Clarkson) jsem na to koukala. Čekala jsem tu největší píp, co je jen možná, ale nestalo se tak. Je to oddychový film, komedie sice asi ne, ale přeci jen docela milý film (když pominu ten jeden hrůzný obleček Kelly). Navíc jsou tu docela povedené písně, jmenovala bych alespoň Anytime a pak tu, kterou zpívá Justin a Kelly na lodi. Navíc bylo pěkné, že celý film nebyl jen o Kelly a Justinovi, jak to bývá, ale i o dalších. Nevím, jestli tenhle film můžu doporučit opravdu všem, ale Láska mezi superstar v pohodě strčí do kapsy filmy jako Protivný sprostý holky, Hádej kdo, Moje superbejvalka a spoustu dalších.

1. ledna 2010
avatar uživatele
60 %

No nic moc

Tak tento film musím říct, že ani nenadchne. Je to naivní přeslazená komedie, jediné co je na ní hezké jsou taneční kreace a písničky. Bohužel situaci ani nezachrání Kelly Clarkson osobně. U filmu jsem se nudila, bezhlavé a naivní, horší ještě než Muzikál ze střední, který má aspoň šmrnc a vtip. Tohle nemá ani příchuť skvělého filmu na odpoledne.

1. ledna 2009
avatar uživatele
40 %

Typický americký film pro malé holčičky takže děs a hrůza na kterou soudný člověk nevydrží koukat do konce.

29. listopadu 2007
avatar uživatele
40 %

Typická americká romantická slaďárna. K tomu už není co dodat. Amerika už neví, jakou romantickou komedii asi vymyslet nebo já nevím, že to je všechno úlně, ale úlně stejný.

8. července 2007
avatar uživatele
10 %

Čekala jsem další nudnou romantickou komedii...jenže ono se tam zničehonic začalo zpívat! Jestli si dvě americké superstar chtěli tolik zazpívat spolu, mohly uspořádat koncert, ale ne kvůli tomu natáčet tohle...

1. července 2007
avatar uživatele
80 %

Ale jo...

...nemůžu říct, že by to byl nějakej extra film, ale je to taková příjemná oddechovka plná docela super písniček.

30. června 2007
avatar uživatele
0 %

Odpad!

Samozřejmě že jsem od toho nečekala bůhví co ale tohle překonavá blivajzy typu Kameňáků. Nevím jestli můžu hodnotit film který jsem viděla tak do poloviny, ale můj žaludek by to nezvládl. Doufám, že na něco podobného nepřijdou tady v česku a budeme mít verzi se Sámerem a Šárkou.

30. června 2007
avatar uživatele
10 %

Omg....

Z nudy sem si zapla televizi a co tam nevidim, další hloupost typu laska, zpívání... Tak neatraktivní a trapný film jsem dlouho neviděla. Hilary Duff jako zpěvačka má přece jenom větší herecký talent než Kelly Clarkson... To snad i Olsenky jsou lepší... Opravdu pátrám po něčem, co by se dalo pochválit, ale je to tak obtížné :( Věci typu miss šlehačka a spartakiádní sestavy se zpěvem za doprovodu opaléných blondýn mě neuchvacují. Bye forever....

30. června 2007