home
Lara Croft - Tomb Raider

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
40 %

Ach bože... Neznášam takéto film. Dobre, dá sa na to pozerať, ale nie dlho, a rozhodne kratšie, ako je dĺžka tohto filmu.

16. září 2011
avatar uživatele
60 %

Jak už tady někdo podemnou psal, taky jsem se na film dívala jen kvůli mému oblíbenci z RD Chrisu Barrie a musím říct, že mě zklamalo, že tam byl tak málo. Jinak film je celkem povedený, ale čekala jsem od něj víc.

5. října 2010
avatar uživatele
70 %

Na tenhle film jsem se těšil dlouhou dobu, ale nakonec ve výsledku to bylo zklamání. chabý přímočarý příběh. Čekal jsem prostě víc a nejen jednu akční scénu za druhou, nic neříkající poletování apod. Např. ty sochy v chrámu, co ožily byly dobře udělané, ale až moc rychle je zničily. Nebylo to prostě ono.

19. listopadu 2009

Dobrý

Říkala jsem si, že to bude nejspíš nějaká hloupost, páč točit filmy podle počítačových her, no... Ale byla jsem docela překvapena - děj i herci byli skvělí. Jen tu Angelinu bych tolik nahoře nevycpávala - dost to přehnali.

1. března 2009
avatar uživatele
50 %

Chris Barrie

Na tenhle film mě nalákal jedině Chris Barrie a kdyby nebylo jeho ani bych se do tohohle dobrodružství nepouštěla. A zřejmě bych o nic nepřišla. Tomb Raider je možná dobrá počítačová hra, ale jako film je o ničem. Lara samozřejmě zvládne cokoli – jako každý akční hrdina. A celý příběh je děsně věrohodný. Prostě nic pro mě a k tomu děsná zívačka.

27. února 2009
avatar uživatele
30 %

Ehm

Děj tohoto filmu mi připadal poněkud suchý a nezáživný. Mělo to dobrý nápad a zajímavé postavy a provedení, ale film skončil stračně rychle, že jsem si ho nestihla užít a už vůbec pořádně zapamatvat. Dost nuda.

8. ledna 2009
avatar uživatele
20 %

Lara Croft

Tak se musím přiznat že po druhém díle který mě totálně sklamal jsem si od jedničky slibovala přece jen něco lepšího boužel se mi to splnilo jen chvilkami.I když je první díl o něco málo lepší co se týče děje tak že bych z toho byla nějak nadšená to nejsem.Boužel ani tady mě nedokázala Angelina Jolie přesvědčit že je něco víc než jen průměrná herečka která si hraje na drsnačku.Boužel jí to nejde.Musím říct že i když je děj o nějaký ten stupínek lepší a snesitelnější než ve dvojce tak konec filmu mě opět jakož to ve dvojce dost sklamal.Boužel režisér Simon West natočil místy sice zajímavou ale i zbytečně přeplácanou,kýčovitou podívanou.Která ve výsledku stačí jenom na to aby jste se na film podívali jednou a víckrát ho vidět nemuseli.Aspon tedy v mém případě.Na filmu mě boužel nenapadá žádný kladný důvod proč bych mu neměla dát stejné hodnocení jako dílu druhému.Kromě jednoho malého plus a to je o něco lepší děj než ve dvojce.Takže je to 20% a to jen za místy zajímavý děj a já doufám že další filmy s Larou se jen tak nenatočí a já jich zůstanu ušetřená.

5. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

No původně jsem si zpracování představoval trochu jinak, ale tohle se mi také líbilo, Angelina Jolie se na tento post hodila opravdu výborně. Musím říct, že bylo na co se koukat:)

4. ledna 2009
avatar uživatele
40 %

Hmm

Musím říct, že počítačová hra je pro mě mnohem zajímavější a záživnější, než tenhle snímek. Celkem nuda. Dvojka byla podle mě trochu akčnější a víc vtáhla do děje. Jako dalo se na to dívat, ale žádná sláva. Jednou mi to asi stačilo. Taky tam bylo hodně nelogických scén...jaké by se spíš hodily do nějakého sci-fi.

4. ledna 2009

šlo to

čekala sem něco trochu jinýho, takže mě to kapku překvapilo, že sem u toho vydržela sedět do konce a bavilo mě to! až na ten konec, ten se tam moc nehodil a přišlo mi to malinko trapný! ale jinak se na to dívat dalo :-)

4. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Kde začít. Nejdříve asi hrou, která patří mezi nejstarší a fanoušci vždy toužebně čekají na další pokračování. Mě osobně však hra vůbec nenadchla. Je to spíše Prince of Persia v dívčí podobě. Jak už je o podobných filmech známo, tak jejich zfilmování není nijak oslnivé, ale Lara Croft se podle mě vyvedla velmi uspokojivě. Asi nejpodstatnější bylo obsazení hlavní postavy. Angelina je ohromě sexy a v roli Lary si určitě užívala. Kdo by si taky neužíval roli prachaté archeoložky, která cestuje po světě za poklady že? Mě osobně se Angelina vryla do paměti právě díky této roli. Určitě se proslavila už dříve, ale teď si jí všiml snad celý svět. Prostě líp si tvůrci vybrat nemohli. Pokuď bude někdy další díl, tak jedině s Angelinou, nikoho jiného nebrat. Když už jsem u toho obsazení, tak nemůžu jinak, než se zmínit o Danielu Craigovi, který je znám jako 007 (bohužel), v žádném filmu mu totiž jeho výkon nevěřím, nevím čím to, ale asi nikdy si mě dostatečně nezíská, zvlášť po tom co zkazil Jamese Bonda. To už jsem trochu odbočil. Zpátky na filmu a rovnou k ději, který byl dost zajímavý, sice to byla další pohádka o zničení světa, kde pobíhaly oživlé kamenné potvůrky, ale což, dalo se. Fantasy pojetí se k tomu prostě hodí. Také těch míst co procestovali, film neztrácel ani chvíli na poutavosti, pořád se tam něco dělo, to mě na to bavilo asi nejvíc. Jen ten konec trochu přehnali. Působil na mě dost přeplácaným dojmem. Asi nevěděli kam vrazit prachy. I přes všechny drobné nedostatky to je akční bomba, kterou musíte všichni vidět. Indiana Jones má bič, Lara zase pr.. pistole.

4. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

supr...

Tenhle film je celkově dobře zpracovaný. Obsazení herci se do svých rolí opravdu hodili. Samozřejmě, že Angelina Jolie musí být jako vždy dokonalá... Jako dcera známého a slavného vědce se opravdu uměla narodit. Nádherný zámek, ale co bych jí opravdu záviděla jsou ty luxusní auta... Tenhle film je opravdu poutavý a vidět ho několikrát neuškodí.

31. července 2008
avatar uživatele
80 %

Film byl opravdu velmi poutavý. Byl velmi akční a díky půvabné sexy herečce Angelině Jolie mě film velmi zaujal. Velmi se mi líbil příběh i vedlejší postavy. Líbilo se mi také jak si uměla hlavní postava se vším během chvíle poradit.

30. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

dobrej film

Lara Croft je dobrej film a docela jí závidim te zámek ve kterém bydlela. Film je jinak sám o sobě dobrý. I hudba v tom filmu byla dobrá.

1. října 2007
avatar uživatele
40 %

Počítačovou hru jsem nikdy nehrála. Prý se tvůrci inspirovali Indianou Jonesem, ale na Indyho Lara nemá. Už ta první scéna mi příšla dost nereálná. Angelina by místo sexy pohledů měla spíš víc hrát. Jinak dost slabý.

15. září 2007
avatar uživatele
70 %

No

Film je rozhodně zajímavě zpracovaný, at už se to týká hudby či vizuálních efektů a hereckého výkonu, ale co se tíče dabování, nic moc. Připadlo mi trapný Lařino vzdychání při boji a některé faktické chyby se opravdu promnout nedali. Jinak co se týče ANgeliny, hezkej výkon ,ale myslím, že měla na lepší. Tak celkově mi to vychází na 70%

8. září 2007
avatar uživatele
40 %

Angelina Jolie

Děj filmu odpovídá počítačové hře, kde Angelina Jolie prostě jen běhá, střílí a něco při tom hledá. Doplnění filmu o příběh nebo zápletku, by filmu výrazně prospělo.

8. září 2007
avatar uživatele
60 %

Nepotěšilo...

Kdysi jsem viděla dvojku, tak jsem se podívala i na jedničku. Nadšená jsem ale rozhodně nebyla. Film hrající si na Indianu Jonese a Jamese Bonda v jednom mě nechává naprosto chladnou. Angelina Jolie mi narozdíl od mnohých jiných nepřipadá vůbec sexy a jako herečka se mi taky nelíbí. Film, kde vtipnost a lehkost s elegancí zdaleka nedosahuje kvalit Indiany. Bond mě nikdy moc nebavil, takže tady bych už nějaké srovnání možná snesla, ale jinak ne... Tohle mě nějak nedokázalo vtáhnout do děje, zabavit... Celkem nuda, kterou nechci vidět znovu.

8. září 2007
avatar uživatele
90 %

gut...dobrý téma,dobrej děj,dobrá herečka...prostě dobrýýýý,historie je docela fajn:):p...fajn filmeček:)

5. září 2007
avatar uživatele
80 %

Jo!

Lara - Angelina...Angelina - Lara...už to je důvod podívat se na tenhle film! Archeologie nezradí a Angie už vůbec ne! Prostě supééér!

3. září 2007
avatar uživatele
100 %

Lara Croft- moja obľúbená filmová postava (samozrejme po Jackovi Sparrowovi a Elizabeth Swann). Tento film sa mi páčil menej ako Kolíska života, ale aj tak dám 100%. A neviem prečo...

4. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Angelina je NEUVĚŘITELNĚ cool. Krom toho má film i pár dalších výhod. Ty jsou ale nepodstatné a předchozí informace má lidem stačit k tomu, aby si film užili. Mě to stačilo. Další věci, jako dobrá akce, nebo povedené efekty jsou tu také. Někdy holt není potřeba promyšlený scénář nebo dechberoucí herecký výkony. Někdy stačí trocha jednorázové zábavy. Proč ne?

1. července 2007
avatar uživatele
100 %

jj

Báječný film na který stojí za to se podívat..Je skvělí,že se i schoduje s hrou Tomb Raider..A jsou tam skvělé herecké výkony Angeliny Jolie.No a kdo by neměl rár archeologii.The best..

11. března 2007
avatar uživatele
100 %

...lara, Indiana a Lovci pokladů - archeologie má zlatý věk. Doporučuji všem se na tyto filmy podívat, jsou opravdu dobré, skvělé, výjmečné.

8. března 2007
avatar uživatele
100 %

Skvelá Angelina

Ked som mal možnosť zhliadnuť tento film po prvýkrát, hneď som ho začal zhánať po obchodoch na DVD aby som si rozšíril svoju zbierku o suprový akčný film v hlavnej úlohe s mojou obľúbenou herečkou A.Jolie. Film nemá chybu. Dej vynikajúci a skvelé akčné scény nechýbajú. Rád si ho pozriem znova a znova.

7. března 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Tak tohle je fakt moc mazaný film...!!! Prostě já mám ráda i hry s ní... :o) Je to prostě fakt good film! Který jsem kdy viděla! A filmy s Angelinou Jolie jsou všechny co jsem viděla good...! Jsem ráda, že taková herečka natáčí takové filmy...!

6. února 2007
avatar uživatele
30 %

mnoo...

...ako fanúšik Indiana Jonesa som čakal od Tomb Raidera viacej, ale čo narobíme keď s ním boli spokojný...stačí 30%???

24. ledna 2007

oproti 2 je lepší děj ale jinak stojí za hovno,žádná pointa,ve filmu mě zaujala herečka Angelina Jolie dávám 40%

2. ledna 2007
avatar uživatele
zolo
...
100 %

No jo perfektne zahraný film s Angelinou Jolie. No čítal som aj knihu, ktorá bola tiež dobrá, alefilmu sa nevyrovná. Síce film bol dobre zahraný aj obsadený, ale niektoré scény nestáli za to aby si to divák pozrel.

7. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Film nestál za nic, Lara za vše

Jelikož nemám moc ráda počítačovou hru, tak mi ani film moc neříkal. Archeologická a historická témata přitom nanejvíš miluju, ale tohle se nepovedlo. Je to dost přeplácaný. Koukat se na to sice dá, ale pro mě je to jen béčkovej film o pěkný ženský, která se ráda kočkuje s chlapama a historií.

19. září 2006
avatar uživatele
50 %

Hihi

no tak já nevím...kdo hrál aspoň jednu z těch her tak ví co je todle za komerci a trapas.... natočit něco takového může jen nějaký holywoodský chudáček.... ale přecejenom tam hraje Angelina - štíhlá,svalnatá,vyvinutá a v uplých hadříčcích...no tak budiž - 50% za to tělo

29. srpna 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

Angelina Jolie

Když jsem ten film viděla poprvý,hned mě oslovil. Hlavně Angelina Jolie. Díky tomuhle filmu jsem se o ní začla zajímat a teď patří mezi moje oblíbené herce. A ještě k filmu, myslim že je dobře natočenej a no ja nevim prostě je dobrej. =)

22. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
40 %

Tak videl som najprv dvojku a čakal som keď uvidím jednotku, že to môže byť len lepšie, ale mýlil som sa a o hereckých výkonoch škoda hovoriť. No nech sa na mňa nikto nehnevá, ale Angelinu ako herečku určite neuznávam a radil by som ju s jej hereckými výkonmi k takej hereckej "hviezde" ako je Pamela A. a tu to iba potvrdila. A celkové zhrnutie-proste další film podla hry ktorý sa nepodaril.

30. července 2006
avatar uživatele
100 %

.....

Když jsem tenhle film viděla poprví nebylo to v kině ale v telce! Myslela jsem že to bude něco nudnýho ale protože ten den nic jinýho (zajímavýho) nebylo sedla jsem k telce a pustila co bylo! a musim přiznát že mi tenhlefilmeček padnul do oka!!

10. července 2006
avatar uživatele
100 %

Jenom kvůli Angelině jsem na tenhle film šel a zklamaný jsem nebyl. Já rád Indianu Jonese, takže Lara Croft je také docela dobrá...

1. května 2006
avatar uživatele
100 %

Film je skvělý od začátku do konce. na začátku mě trochu zarazil robot ve strém chrámu, ale pak jsem žasla, když člověk zjistí, že je to u Lary doma. Je jasné, že Angelina Jolie dodala Laře to správné nasazení, vlastně si neumím představit jinou herečku v Lařině roli. Skvělé byly hlavně bitky a střílečky.

15. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

...

Super.Tohle dílko je fakt povedený.Počítačovou hru moc neznam ale tohle je moc pěkný.Sice trochu přehnaný ale to beru.Angelina je pro roli Lary ta nejlepší!

9. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Že by jiný názor?

No já zkusím napsat něco proti. Mě se film vůbec nelíbí. Je to hruza. Jsem fanda TR už 4 roky a znám Laru od hlavy až k patě. Také jsem četla celý její deník (zhruba 500 stran). Těšila jsem se na film fakt moc, ale jakmile jsem ho viděla, smála jsem se od začátku dokonce. Takových blbostí! Lara se musí v hrobě obracet, fakt! Ale na druhou stranu, je to moc hezkej film pro ty co o TR a LC moc neví. Já bych udělala jen jedinou změnu v tom filmu a strašně by se mi líbil. Dala bych jiný název filmu i hlavní hrdince. Tohlens není Lara. Já osobně bych ještě nechala ten film,ale udělala celý jako ze hry, prostě kreslený. To je však pouze můj názor. Mějte se

16. března 2006
avatar uživatele
100 %

Bomba

Tenhle film jsem viděla už jako malá a naprosto mě nadchnul. Podle Lary Croft jsem několik let narostlé vlasy. Skvělé spracování děje, bravůrně vybraní herci a nezapomenutelná akce!

14. března 2006
avatar uživatele
0 %

Asi nemůžu hodnoti 100% objektivně protože sem to neviděl celý, ale už to že sem se na to nedodíval vypovíde o tom že se na to dívat nedalo a takovou kravinu už sem dlouho neviděl... chudák angelina že takovou blbost přijala... vím že to nemá být reálný ale co je moc to je moc, ale tohle už je příliž...

8. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

hey

Jednička byla vážně bombastická. Strašně mi připomínala počítačovou hru, ale to se mi líbí. Angelina je pro tu roli přímo stvořená.

4. ledna 2006

No..

No...dříve to byl můj nejoblíbenější film, a asi bych vám o něm napsala že je to nejlepší film na světě, ale dneska už se na něj dívam z úplně jinýho pohledu.Hlavní role je obsazená vyborně, efekty dobrý, děj víceméně taky, ale (možná se mi to jenom zdá) něco tomu filmu chybí... Asi že sem jako malá hrála pořád tu hru, tak tak se snažim ten film vidět jinak.

29. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

Žádná sláva. Lařin cop mě nijak neuchvátil. Podle mého názoru Angelina moc neumí hrát a ještě k tomu ji tak divně dabují... Děj nic moc a pouze některé akční scény se tu povedly.

25. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

docela pohoda

Musím přiznat, že jsem nic složitějšího nečekala, ale fakt se mi to docela líbilo. Bylo to pěkně udělaný:)

19. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Fajn

Především si myslím, že kdyby místo Angeliny vybrali někoho jinýho nemělo by to takovej úspěch. Ale na to,že je to natočený podle hry(většinou to bývá opačně, ne?)je to super.

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Lara

Lara Croft je výbornej snímek na kterej jsem se těšíla od tý doby co jsem začla htát tomb raider. Vybrali Angelinu, která se tan skvěle hodí.

4. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

hm

celkom dobre namiesany koktajl na akcno dobrodruzny film...pekna zena, dobrodruzstva po celom svete, rychle motroky, dobre auta....ma to vsetko co by mal dobry dobrodruzny film mat....lenze akosi tam nieco chybalo. neviem definovat co, ale nebolo to proste ono....predsa len, aby niekto vymlatil zasahovu jednotku na bunjee lane, to je uz trosku silne kafe...ale ako oddychovka sa do celkom da prezit....za vyzor AJ pridavam 10 % :-)

25. října 2005
avatar uživatele
weri
...
60 %

Průměr!

Průměrný film, od kterého jsem čekal daleko víc. Efekty jsou sice super, ale to je všechno. Trochu se mi zdá, že tvůrci celý film postavili na již zmíněných efektech a Angelině Jolie v hlavní roli. Kdybych si odmyslel tyto dva aspekty, tak tu máme béčko jak vyšitý.

21. října 2005

:-)

Děj je známý tak trochu z her a byl hodně dobrý. Tuhle herečku řadím mezi své oblíbené, takže tenhle film byl díky ní opravdu to pravé:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:)

Toomb Raider se mi líbil ,hezky udělaný , dobrý námět :) a hlavně obsazení. Chtělo yb to akorát trochu více akce. Jinak good

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

:) 60%

Tyhle typy filmů moc nemsím, ale Angelina se předvedla.Líbilo s mi její podání výkonu a to že se opravdu chovala jak měla.Byl to další film, který řadím k americkým kravinám ale jinak dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Zklamání

Tak tenhle film mně moc, moc, ale moc zklamal. Prostě jsem od něho čekal mnohem víc. Já nevím Angelina Jolie sice hraje Laru dobře, ale to nestačí. Film má místy až trapný příběh a všechno kolem je takové divné. Prostě se mi tenhle film moc nelíbil a nesplnil moje očekávání a dle mého názoru i očekávání mnohýh z nás.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Průměr

Dlouho očekávané zpracování na motiv počítačové hry se nějak zvrtlo. Film snažící být akčnější než film podobného ražení (Indiana Jones) se však zvrtlo ve slátaninu. Film je spíše průměr - nedá se tolik vytknout ani tolik vynachválit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
100 %

:-) :-) :-)

Úžasně zahraný. Lara se pohyboval trochu uměle, stejně jako postavička v počítačovích hrách. Děj filmu byl docela dobrý a film si zasluhuje 96%

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Jízda

Když jsem slyšel, že se točí film Tomb Raider, nemohl jsem se na něj dočkat. Hrál jsem tu hru podle které to je natočený. Byl jsem do té hry blázen dohrál jsem všechny díly. A film je úplně super!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

?!

Lara je sice krásna a dokáže toho víc než chlap...jenže bez pořádného děje má prostě smůlu!Čekala jsem od toho asi moc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Prostě ne

Tak přesně tohle jsem očekával. z Filmu podle hry, která se od prvního d oposledního dílu skoro nezměnila se toho moc očekávat nedá. Byla to bezpříběhová slátanina v čele s herečkou, která nic neumí. Jediný, co bylo dobrý byl Chris Barrie v roli sluhy, který skvěle hrál v Červeném trpaslíku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Co to?

Marně jsem hledal okamžik, od kterého by film za něco stál, ale stále ne a ne ho najít. Celé mi to připadalo o ničem. Snad až na triky. Těm se asi nedá upřít kvalita. Ale jinak?

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Ubohá náhražka...

...Indiana Jonese v ženském podání. Je pravdou, že hru jsem nikdy nehrál, ale tak dokola a kolem vím, o čem asi tak je a co bych měl čekat. Ale to, co se mi dostalo jsem opravdu nečekal... Neskutečný kýč, to za prvé. Za druhé, občas ty vycpávky co Angelina měla (a to si pište, že měla) vypadaly moc uměle. Do třetice všeho otřesného mě dodělala scéna na Sibiři, kde jsou teploty kolem -30 (ne li více) stupňů Celsia a ona si tam štráduje v rozevlátém kabátku. I postava sama, "lady" Lara Croft je děsně umělá a měla zůstat opravdu jen na monitorech počítače. Angleina Jolie umí hrát mnohem, ale mnohem lépe... tohle bylo děsné. Jediné, co se mi líbilo byly tak možná některé efekty. V klidnějších scénách, kdy měly vyniknout dialogy to stálo za starou bačkoru.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

docela dobrý

tak jako líbilo se mi to ale ten film utíkal na můj vkus až moc rychle rychlá akce rychlé rozhodnutí atd.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Pohádka

Je to pohádka pro dospělý. Počítačový triky jsou OK, ale příběh už trochu vázne. Prostě a jednoduše průměr.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Nebolo to zle

Film bol vcelku slusny ale dej mohol byt trosku lepsi inak by sa nic nedialo.Jedine co filmu dost pomohlo bola Angelina Jolie

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

angelina

dobrý film. angelina je laře tak podobná. stačilo jen vycpat podprsenku a terochu zadeček a je lara nasvětě.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

L.C.

Vcelku povedený film. Dobré triky,kydy a slogan taky nebyl špatný.
Angelina to stvárnila celkem v klidu.dobrá hudba.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Tomb RADER

Hra je hra, film je film. Tu je ten rozdiel badateľný hne)d na prvýkrát, najmä v tej scéne na začiatku, keď sa Lara zošmykne dolu tým pylónom. Hoci sa tvári ako Lara CROFT s Tomb RADERU, je u nej vidieť aj niečo viac. Angelina Jolie bola myslím v tomto filmu skvelá.

Kdysi dávno