home
Labakan

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Labakan nikdy nepatřil mezi mé oblíbené pohádky, i když, když běží v televizi, podívám se na něj. Jedná se o to, že po většinu doby vyhrává zlo nad dobrem, Labakan je hodně vychytralý a jistě, byl to pouhý krejčí a toužil po bohatství a přepychu, nakonec se mu to přece jen vymstilo. Hezké jsou scény především z paláci a smaotné kostýmy se mi velmi líbily. Přesto budu vždycky dávat přednost pohádkám s čerty a princeznami.

28. prosince 2009
avatar uživatele
60 %

Je to pohádka odprošťující od doby vzniku. Mě se vždycky líbila, i když výkony herců tu nemohou nijak překvapit. Jsou známé i cizí předlohy této pohádky, a myslím že tato naše nijak nezaostává.

26. července 2008
avatar uživatele
100 %

Labakan

Kdo neviděl tuhle pohádku může fakt litovat! né žeby byla na nějaké efekty nebo brutální herecké výkony ale předse celkově na svůj žáner dost akční psychologický snímek, kde celkem napínavý příběh sice dává od začátku tušit výsledek hlavního hrdinu podle konání a směrování, no na konec pravý a pohádkovský vše se vyjasní... děj má spád a taky příroda se sem tam pěkně objeuje v záběrech, souboje a celková atmosféra je arabská, člověk by ani neřekl že film je československobalkánsky

15. května 2008
avatar uživatele
70 %

Eduard Cupák

Je to pěkná československo-bulharská pohádka natočená v zajímavém prostředí a kostýmech. A právě to ji odlišuje od jiných českých pohádek a zaujme.

8. května 2008