home
Kulový blesk

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Josef Abrhám

Film výborným způsobem ukazuje kulturu bydlení v Československu 70. let. Je tam spousta zábavných scén a bavil mě i vzhled známých míst v Praze.

17. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Můj nejoblíbenější soc. film

To pozesporu. Tento film mě svým jemným humorem a inteligentním humorem (To je ale pěkná půdička. Tady se mi to bude věšet.) naprosto dostal. Tudíž 100%!

16. října 2008
avatar uživatele
100 %

Kdysi mě starší čs. filmy moc nebraly, ale nějak jim začínám pomalu přicházet na chuť. A kulový blesk je solidní pokoukáníčko. Výborný jemný humor a fantastické hlášky typu " dá si někdo výbornou brazilskou kávu " nebo paní Jechová jsou nezapomenutelné.

17. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Kulový blesk

Tento film mě ze začátku moc nebral už kvůli tématu stěhování. No odhodlal jsem se nakonec a můžu říct že docela dobré :-)
Velký obdiv patří panu Hrušínskému jako dr. Radostovi který si vzal na bedra tak obrovský projekt.
A nakonec musím souhlasit se Svěrákem v rozhovoru kde uved které scénky by nejraději vystřih na tom jsme se shodli :-D

12. července 2008
avatar uživatele
100 %

Smoljak, Svěrák, Podskalský

tak tihle tři moc dobře věděli, co tvoří. Naprosto jedinečný počin, herecké výkony fantastické v čele s dokonalým Rudolfem Hrušínským. Snad každý si pamatuje to nepřeberné množství hlášek a situací a mnohdy při běžných situací v životě se ty hlášky používají, to je známka obrovské kvality; smekám pánové.

18. února 2008
avatar uživatele
80 %

Největší akce v dějinách stěhování

Když se máte stěhovat je to horor. Všechno zabalit a zase vybalit. A co teprve, když se stěhuje více rodin najednou? Takovou akci je třeba pořádně naplánovat. A právě o tom je tato skvělá komedie, ve které je plno nezapomenutelných hlášek.

6. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Největší akce v dějinách stěhování v českém filmu se skvělýma hercema...K tomu ještě scénář dua Svěrák a Smoljak...dalším plusem je vynikající Rudolf Hrušínský v roli advokáta řídícího celou stěhovací akci...Tenhle film dokáže pobavit,ale místy má i své slabiny....

12. října 2007
avatar uživatele
100 %

Heheh obří akce která snad ani nemá nikde ve světě obdobu nezapomenutelný Rudolf a samozřejme asistence Jozefa Zdenka a Ladislava vytvořili skvostný snímek

15. září 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů, přestože jsem ho viděla teprve před nedávnem. Líbí se mi, ale tak nějak zvláštně. Je v něm takový smutný humor, který skvěle předvádí Hrušínský.

15. července 2007
avatar uživatele
TomS
...
100 %

Víc jak 100%

Tento film je moje srdeční záležitost.Abych si ho co nejvíc užil,převedl jsem ho na audiokazetu a tak si krátím dlouhou pracovní dobu.Škoda,že se dnes takové netočí.

9. března 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů. Nedokážu ani vypovědět, jak moc se vždycky řehnám, když se na něj dívám. Skvělý děj, který skvělý hlavně proto, že je o ničem. Skvělý herci a hlavně spoutu neuvěřitelných situací a hlášek, které můžu slyšet znovu a znovu a nikdy mě neomrzí.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle film má všechny atributy, který mají i jiné filmy dvojice Svěrák-Smoljak, a přece není tak známý či oblíbený. Nevím, čím to je, mně se líbil, ten děj je dobře zamotaný a o legrační situace není nouze (např. vynálezce Smoljak je úžasná postavička). Takže určitě stojí za to si na něj udělat čas.

10. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Film je ucházející co se týká děje, ale hlášky z něj dělají kultovní film. Úvahy Vlad. Knotka jako psychologa jsou taky výborné. A scéna na svatbě je přímo k popukání. Prostě dávám 95%

14. října 2006
avatar uživatele
60 %

Podle mě se jedná o ne zrovna zdařilou českou komedii, kterou z řad podprůměrnosti vyzvedává výjimečně nadprůměrné herecké obsazení. Jedním slovem: jinak nic moc

4. září 2006
avatar uživatele
70 %

Ale jo...

Tenhle film nepatří k mým nejoblíbenějším českým filmům, ale když běží v telce tak se na něj ráda podívám ... Proč ne... Rozhodně neurazí ;-)

1. září 2006