home
Kudrnatá holka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

James me docela v teto roli prekvapil, ale zahral ji dobre. Celkove na me film pusobi mile, rodinne. Myslim ale, ze ho staci videt jednou dvakrat.

17. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

Curly Sue

Romanticky citlivá komedie s pohádkovým koncem (((; James v trošku netypické roli otce sice chudýho ale přesvědčivě milujícího... Zápletka bohatá chudý je nádherná ale nejvíc se mi líbila popcornová scéna v kině bezchybná!

15. května 2009
avatar uživatele
80 %

Je pravda, že jsem film pěkně dlouho neviděla, ale pamatuju si, že jsem ho jako dítě měla strašně ráda, a dívala jsem se na něj pokaždé když šel, což znamenalo, že jsem ho znala skoro nazpaměť. Takže nezastírám, že kdybych ho neviděla tehdy, ale až teď, tak bych asi dala menší hodnocení. Jenže já jsem ho viděla právě v tom věku, pro jaký je film určen. A tam svůj účel splnil - milovala jsem ho. Tak proto tohle hodnocení :-)

3. ledna 2008

Jo celkem hezká komedie! Rozhodně mi zpříjemnila to vánoční lenošení a mezi tou spoustou českejch klasik a hlavně pohádek, je to rozhodně příjemný rozptýlení. Jo celkem dobrý! ;)

27. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

James Belushi

Je to celkem dobrá romantická komedie. Pamatuju si, že jsem na ní byl kdysi i v kině. Bylo to prostě období kdy byly tyto dětské komedie, typu sám doma, populární.

25. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Tenhle filmeček jsem viděla už jako malá holka a hned jsem si ho oblíbila. Je to taková rodinná komedie, která vás rozhodně neurazí.Dá se na ní koukat v každém věku a ikdyž to není úplně světová bomba tak prostě ujde.Myslím, že na vánoční svátky se hodí.

22. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Povedená komedie, která ukazuje, jak dokáže být taková malá holčička zároveň andílek a zároveň ďáblík. Trošku mi to připomíná takovou tu komedii: nejdřív jsme na dně, BUM šťastná náhoda nás svede dohromady a pak happyend. Člověk to už ale neřeší a jen se u téhle komedie dobře baví.

29. listopadu 2006