home
Krvavý sport

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Je to opravdu dost starý film a je stále opravdu pěkný a dá se na to koukat i víckkrát.
Myslím si že je to takový nesmrtelný film.
Ve filmu jde vydět spousta parádního bojovýho umění.
Tento film doporučuji všem kdo má rád umění boje

13. září 2008
avatar uživatele
Meky
...
80 %

Když už píšu názory o filmech s bojovou tématikou, tak se nemůžu nezmínit o KRVAVÉM SPORTU...Pro mě je to naprostá "oslava" bojových umění a stylů, a to ne jen full kontactu, ale řadou dalších....co bojovník, to jiný styl. Děj je vynikající, a navíc podle skutečné události, takže velké plusko :-) Van Damme jako Frank Dux je jedinečný, perfektní....řekl bych, že zde podává nejlepší výkon své kariéry. Skvěle mu sekunduje "záporák" Chong Li (Bolo Yeung), kterému role fakt sedí, viděl sem ho hrát jednou "kladnou" roli, myslím že to bylo v jednom díle Karate Tiger, ale jako "záporak" mi sedí víc...Navíc se turnaj "Kumite" odehrává v Hong-Kongu, a tamní prostředí filmu dodává jedinečnou atmosféru a zvláštní náboj. Mohl bych tady vyprávět o všem, třeba o svérazném Jacksonovi (Donald Gibb), ten byl taky jedinečný, a ten jeho bojový styl, no nářez :-D. Nebo o rozdrcení cihel na tréninku...je tam spooousta zážitku. Závěrečný finálový souboj byl taky vynikající, stejně jako ty ostatní. Takže jedním dechem: pro fanoušky bojových umění nezapomenutelný zážitek a dneska už i klasika, a pro ostatní film, který rozhodně neurazí...

28. července 2008

Nostalgie :)

Pravděpodobně nejlepší snímek Van Damma. Příběh je snadno čitelný-všichni od začátku víme, že Frank Dux všem nakope! Skvělý výkon záporáka B.Yeunga - role na tělo. Nutno podotknout, že po natočení byl film 2 roky zamčen v trezoru jako nepovedený! A dnes je to skvělá výplň vysílacího času pro komerční televize. Přesto mu dávám *****, protože pak už další Van Dammovy filmy za moc nestály..... : (

15. června 2008
avatar uživatele
70 %

No, koukám že tenhle van Dammův film stárne ještě rychleji, než samotný van Damme. Nicméně, pořád je to film mého dětství, který tak na 5 let, než jsem začal vyhledávat serióznější herecké výkony, katapůltoval belgického svalovce na vrchol mých oblíbenců. Příběh dementní, natočené a nastříhané špatně a souboje, jej to bych už byl asi sprostej. Jenže když já to mám ráááád ...

2. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Nepřemožitelný J.C.V.D.

Film, který ukázal, že nemusí být velký rozpočet, dlouhá natáčecí doba, tlustej scénář atd. Vždyť film byl natočen za pár dní a kolik našel příznivců? Souboje, troška dialogů a film, tradá, je hotov. Určitě patří, s dvojitým zásahem, mezi Van Dammovi nej filmy, i když skoro všechny jsou stále dějem stejné-učí se, pere se, dostává na prdel tak potrénuje nebo zavzpomíná a všechny porazí...

2. dubna 2008

Ku Mi Te

Období začátek devadesátých let prostě zbožňuji a akční filmy v nichž hráli- Sly, Arnie a Van Damme miluji a vyrostl jsem na nich. Tenhle filmek mezi mé oblíbené rozhodně patří. Skvělé bojové scény a spousta různých bojových umění. A to vše se odehrává v Hong Kongu, který mě vždycky zajímal. Jean-Claude Van Damme, zde předvádí svůj talent budoucího akčního hrdiny a je v životní tělesné formě. Podle mě je tento film klasika a jeden z nejlepších filmů J.C.V. Damma vůbec. Napětí, akce a trochu toho vtipu. I úhlavní protivník stojí za zmínku (Chong Li)- jeho pohled očí je vážně děsivý a jeho vypracovaný hrudník- nebudu radši komentovat!

30. března 2008

Nostalgie...

Je to zvláštní,ale když vidím tento film,zmocňuje se mě pocit nostalgie.Mám rád Van Damma,mám rád akční filmy,ale tady je to něčím jiným.Byl to totiž jeden z prvních filmů,který se tu dal za komančů skouknout na videu.A také jeden z prvních filmů,který jsem na videu vůbec viděl.Pamatujete se ještě ne?Příšerný dabing jedním hlasem a místo obrazu jen pár barevných šmouh z třetí,čtvrtý kopie...ale stejně,mělo to něco do sebe.Seděli jsme u toho a hltali každou minutu...:-)

23. ledna 2008
avatar uživatele
Atex
...
80 %

Tenhle velice hezký film ne a ne zestárnout, popravdě raději se koukám na tohle než na Kráčející skálu, který mně až tak nenatchnul. Film mě dostal více prvky, velmi záživný děj, různé styly bojových umnění a nakonec Jean Claude Van Damme ;)

4. března 2007
avatar uživatele
70 %

Donald Gibb

Ve filmu je klasická posloupnost, od dětství a učení bojového umění, až k hlavnímu turnaji a boji se zabijákem. Jen mě překvapil velký počet komediálních prvků ve filmu.

12. února 2007
avatar uživatele
80 %

Film měl světovou premiéru když mi byl jeden den. Zajímavý, je starý ale van Damme je stále jedním z mých oblíbených akčních hrdinů :) Tenhle film je přesně jeho klasika, bojová umění.

22. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Stále mne baví

Je mi již přes 30 let. Film jsem viděl jako školák na videu. Dnes ho mám nahraný ve vlastní videotéce a dívám se na něj víc než je zdrávo. Myslím, že patří mezi nejlepší.

15. prosince 2006