home
Krvavé stopy

NÁZORY K FILMU

Nepochopeno...

...celý mi to přišlo nějaký blbý - vůbec jsem nemohla pochopit oč šlo...špatný dějový uspořádání...zakrvácenej kluk v pralese...no...NEPOCHOPENO.

15. prosince 2009
avatar uživatele
10 %

Uf uf... Naprosté zklamání. Film mě vůbec ničím nezaujal, strašně jsem se u něj nudila. Myšlenka snad byla dobrá, ovšem realizace je naprosto otřesná. Viděla jsem jednou a dost.

8. června 2009

Proboha!

Působivý trailer způsobil, že jsem si tohle sehnal na DVD. Taková chyba! Shallow Ground je hodně silně podprůměrný horror, komplikovaný příběh vůbec není zajímavý a to odhalení skutečného vraha je ještě horší. Strach jsem nepocítíl ani jednou, tak nějak jsem nezaregistroval děj a u lekaček jsem se nelekal. Vážně hrozné, od tohoto filmu bleskurychle ruce pryč!

11. července 2007
avatar uživatele
10 %

Ruky prec

Tak s tymto som ani nemal zatazoval DVD prehravac.Uplny brak,zabil som pri tom viac casu ako som chcel a moja hlupa vlastnost dopozerat rozpozerane je fakt hlupa...Naco som to ja vobec poziciaval....

21. března 2007
avatar uživatele
10 %

Ubohý...

Poutavý název, to je asi vše, co bych brala jako plus. Takhle nudný film jsem už dlouho neviděla. Opravdu stupidní děj, kde se nic neděje. Abych se přiznala, ke konci filmu jsem usnula nudou. Ani bych nedoporučovala se na to koukat, zbytečná ztráta času.

18. ledna 2007

Děsivé tak trochu jinak

Špatně, špatně.. všechno špatně. Stupidní triky, které ohromí maximálně pamětníky. Neuvěřitelně ubohý (až směšný) výkon ,,krvavého" mladíka. O režii a scénáři raději pomlčme. A závěrečné rozuzlení je tak zmatené a hlavně neúplné, že je to spíše zauzlení. Celý film mě děsilo, že stále ještě není konec.

21. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Asi jo...

Celkem zajímavé téma s místy docela děsivou atmosférou a několika dobrýma lekačkama. Ovšem co mi dost vadilo na závěr, že se nějak vytratilo vysvětlení proč to všechno. Takže úhrnem, slušný průměrný horor.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

Myslela jsem, že to bude celkem dobrý horor, ale opak je pravdou. Moc mě to nezaujalo, bylo to dost divná slátanina, než nějáký pořádný film. Pravda, párkrát se tam člověk lekne, ale dívat se na ještě jednou, tak asi usnu nudou.

11. května 2006