home
Kruh 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Horor

Takové typy hororů mám ráda. Kde není tolik krve, vraždění a nevím čeho všeho... Skvělý děj, dobré herecké výkony... Samara nahání strach. Kruh 2 je podle mě lepší než Kruh. Tak to vidím já. Dávám 90%

20. července 2011
avatar uživatele
70 %

Dvojka dokonale navázala na první Kruh bez jakýchkoliv větších kiksů (velkoryse jsem přehlédla změnu nehmotné Samary do Samary s tělem). Kruh 2 už není tolik děsivý a jde spíše o příběh. I tak mě rozhodně nezklamal, mám ráda, když horory nejsou jen ubohé nechutňárny nebo postupné vyvražďování skupinky sexy Američanů.

18. července 2011
avatar uživatele
80 %

Dvojka kultovního horroru byla stejně dobrá jako jednička. Měla vlastní zápletku, překvapivě srozumitelnou. Herecké výkony na jedničku. Ale hlavní je ta atmosféra, kde nečekáte, odkud co bafne, ale prostě vás jenom mrazí. Závěrečná scéna ve studni? Ta byla skvělá.

9. února 2011

Je to celkem povedené pokračování. Možná je i lepší než jednička, Rachel se tu se synem snaží víc spolupracovat.

21. října 2010
avatar uživatele
90 %

Je sice trochu slabší než jednička, ale myslím, že i tak je to povedený horor. Ale když se kruh uzavře, je zbytečné točit třetí díl.

7. května 2010
avatar uživatele
70 %

...

No no... film byl dobře provedený, Samara vypadala strašidelně a hororové scény byli taky fajn. Bohužel ale nebyli zas tak fajn abych se jich bála :)) Můžu říct že když jsem se dívala třeba na Kytici - Svatební košile bála jsem se víc než tohoto :D:D Všichni mi říkali ať se na to nedívám, pak v noci nebudu spát. Ano, když jsem usínala měla jsem chvilku Samaru před očima ale pak jsem zachrápala bez nějakého strachu :D Takže pokud se chcete fakt bát, Kruh 2 Vám nedoporučuju... Kruh 1 byl strašidelnější... rozhodně :)) Ale celkově si 70% zaslouží :)

16. ledna 2010
avatar uživatele
Ver
...
100 %

Bez nějakých výčitek svědomí můžu napsat, že se mi dvojka líbila o 100% víc než jednička. Děj byl sice trochu slabší, ale zato bylo více hororvých scén x)

2. července 2009
avatar uživatele
100 %

Kruh 2

Jednička i dvojka byly suprový.
U jedničky jsem seděla úplně v pohodě,ale po hororu jsem se asi tak týden bála:-D Ale u dvojky jsem se bála u hororu a říkala jsem ať to dělaj a to ne,ale potom jsem se nebála(až na výjmku-večer před spaním:-)....Byly tam super lekačky.U jedničky jsem je čekala,ale u dvojky vůůůbec!Tenhle horor doporučuju jak nejlíp umím! 100% !!! Kdyby šlo víc,dám víc :-) A tenhle hororek jsem i pochopila!(což třeba u silent hill nebo metro jsem vůbec na konci nechápala děj)...Ale na pochopení se samozřejmě musíte kouknout na oba díly,no....

27. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

---Kruh 2---

Z filmu se ůplně vytratilo to napětí a mysterozita, náhraškami byly lepší vizuální efekty. Děj už nebyl tak záživný. Jako vždy jsme v kruhu viděli jen dvě, tři mrtvoly. Celé Rachelino pátrání bylo už úplně o ničem - nastavovaná kaše. Jen jedna novinka ve filmu byla, že Rachel byla v té studni a v tom filmu, ten konec docela ušel. Herci - skvělí. Samča, ale vypadá trochu jinak. Jednou je zelená potom šedivá atd...-----81%

5. března 2009
avatar uživatele
100 %

kruh 2

Kruh 2 se mi libil.Zajímavé pokračováni prvního dílu. Celý děj byl zajímavý už od začátku.Občas se povede natočit dobrý film ,který pokračuje na skvělý první film. :D

24. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Dobré

Skvělý horor se skvělými herci a dobrým, originálním dějem. Dvojka se mi osobně líbila více než jednička. Dávám 100%

22. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Dooosti dobrej filmec ... já tedy nečekala druhý díl .. přišlo mi to skončené ale ... proč ne ... dobrý děj, dobře přidané pokračování ... super ;)

25. července 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle film nemá chybu. Je v něm napětí, utrpení, láska, no prostě všechno.. Jednička je vždy lepší, ale toto pokračování se taky docela vyvedlo. Když se na to dívám v noci, tak to je teprve akce...

9. června 2008
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

No popravdě jednička byla vynikající a já byl hodně zvědavej na její pokračování. Konečně se mi to splnilo a na dvojku jsem se podíval. Musím říct že pokračování je velice povedené. Je sice pravda že mě se víc líbila ta Japonská verze než ta Americká, ale dvojka měla hodně do sebe.

8. června 2008
avatar uživatele
80 %

Super pokračováni velice úspěšného horroru Kruh. Film byl opět bezvadný, s trochu sušším dějem. Film byl určitě mnohem strašidelnější a napínavější než předchozí díl, a to je co říct. Hodně mě dostaly scény s digitálními jeleny a kdy se zase ohalovaly zmučené tváře všech Samařiných obětí. Zase se mi velmi líbilo postupné rozuzlování děje jako v jedničce. Opravdu se mi líbilo, že jsme se dozvěděli něco více o chmurném životě nyní vraždícího "monstra" Samary. Opět doporučuji příznivcům horrorů dívat se hodně pozdě v noci jako jsem se díval já, sice jsem to po asi půlhodině vypnul abych se mohl v klidu vyspat, protože tu byly zase lekavé scény, které člověku berou dech a naskakuje jim husí kůže stejně jako mně.

7. června 2008
avatar uživatele
70 %

SAMARA SE VRACÍ

Kdyz jsem videl jednicku a pak slysel ze se toci dvijka cekal sem zase tu mystiku a napeti avsak druhy dil uz me nicim neprekvapil i kdyz jde o to same myslel jsem ze tu bude nejake oziveni deje ale ono nic .Ano sice pekne pokracovani jednicky ale nic navic.

26. března 2008
avatar uživatele
60 %

bolo nam treba dvojku? mal som pocit akoby z kazdej sceny musel ist za kazdu cenu strach a hroza. no efekt to malo skor opacny. zacalo to zavanat trapnostou a myslim,ze oproti jednotke tomu dost chybala aj logika a tajomno..zaujimava by bola statistika kolkokrat zakricala naomi meno svojho hereckeho syna:)

22. března 2008
avatar uživatele
80 %

TWO

Z jedničky jsem byla tak trochu zklamaná a z dvojky? Nápodobně... Naomi byla skvělá, ten malej klučina taky, líbila se mi i hudba, ale přesto mě ten film tak nějak zklamal... Škoda

1. března 2008
avatar uživatele
50 %

Důkaz

toho, že první díl je vždycky originál a dvojka je jen nastavovaná kaše producenty. Uvidíme, jak zkazí trojku ... Mé hodnocení dávám jen díky Naomi Wattsové.

28. ledna 2008
avatar uživatele
0 %

Otřesný

Film byl oproti jedničce naprostá hovadina. Ani jsem ho nedokoukala do konce, protože to bylo tak trapný, že to snad víc nejde. Žádné velké překvapení se nekonalo, v podstatě to byla taková fantastičtějsí napodobenina prvního dílu. Nebylo se vůbec čeho bát, celé to bylo uhozené. Například ty desítky už na první pohled počítačově vytvořených jelenů. HRŮŮŮZA. Navíc ve filmu bylo plno chyb. Shrnu to tím, že to byl zkrátka ten nejnudnější a nejuhozenější horor, který jsem kdy měla možnost vidět. Doufám, že to bylo poprvé a naposledy.

13. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Dvojka je zde vskutku dodatek jedničky, takže nic děsivýho se tu neděje. Příběh se ale pěkně rozuzluje a hudba je výborná. Rada: pokud na sobě pozorujete podchlazení, utopte se. Jedině tak přežijete...

30. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Myslím si, že první díl byl lepší. Teda alespoň pro mě. Možná to bylo ale tím, že už jsem zhruba tušila, co můžu očekávat, takže mě to tak nevystresovalo. Jinak samozřejmě taky jsem se bála, obvzlášť v závěrečné scéně ve studně.

28. října 2007
avatar uživatele
90 %

LEPČÍ

Dvojka mi příde jako jasně nejlepší díl. A taky nejděsivější. Nějakou dobu sem to musel dolovat z hlavy. Také mají přece horory být. Dávám 90%.

16. října 2007
avatar uživatele
100 %

Mazec

Dvojka kruhu se mi docela líbila a docela sem se u ní i bála. Každopádně víc než u jedničky. Některý scény jsem ze začátku nemohla pochopit tak sem se na to koukla znova a začalo se mi to vyjasnˇovat. Já mám oba kruhy strašně ráda, protože na mě působí opravdově.....

16. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Film není špatný, ale vůbec nenavazuje na první díl (dějově ano, ale stylem a příběhem ne). Kazeta v jedničce byla skvělý nápad, ale v tomhle díle žádný takový není. Rozhodně se mi tenhle díl tolik nelíbil. Je to pořád dobrá podívaná, ale o stupínek horší.

6. července 2007
avatar uživatele
80 %

První díl se mi strašně moc líbil, ale tohle pokračování to fakt neni nic moc. Čekala jsem od tohoto filmu mnohem víc.

23. června 2007
avatar uživatele
60 %

Ne, takhle ne

Po prvním díle, úspěšného filmu, musí zpravidla přijít díl druhý, který bude jen ve stínu jedničky. Nemyslím si, že natočit tohle pokračování byl dobrý nápad. Mistři hororů-japonci-mají skvělé režiséry, ale z filmu, kterému chybí nějaká podstatná část, se toho moc udělat nedá. Pár chvilek kde jsem se leknul tam bylo, ale NĚCO mi tam chybělo, škoda...

27. března 2007
avatar uživatele
70 %

Horší

Asi mám špatnou paměť (odkazuji na ni v každém svém druhém názoru na starší film), ale měl jsem dojem, že se ve dvojce stane něco podstatnějšího, že řekne něco zásadního, a že to do sebe zapadne. A ono ejhle, působí to spíš jako zcela zbytečný blábol. Tedy, začátek je vyvedený, i když mi připadá, že s novým (starým japonským) režisérem přicházejí nová pravidla na přežití, ale je to vcelku vydařené. Ono je to po režijní stránce celé celkem vydařené, ale chybí tomu zkrátka nějaký příběh, který by nenatahoval již stokrát omletá fakta, drobet upravená. Holčička hledající maminku je fajn, dokonce i trochu dojme, trhlí jeleni už jsou naopak méně fajn (více znamená někdy méně). Zkrátka, nedivím se, že někdo tomuhle dá nulu, protože to může působit jako šílené zklamání. Já ale tolik nedám, protože proti některým jiným „hororům“ je to stále vynikající podívaná, která ale trochu skřípe.

16. února 2007

Kruh 2

Druhý kruh se mě lbil víc než první díl, ale i tak je to v podstatě blbost. Jinak výborná Naomi Watts se podruhé ztrapňuje a plus oproti druhému dílu je, že je dvojka akčnější.

19. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Skvělé pokračování kultovního hororu, které však podle mě nedosahuje kvality prvního dílu (ale jen o malinkatej kousíček). Super návaznost na první díl, opět perfektní herecké výkony, naprosto super.. ale dám 90%...

19. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Líbil se mi stejně jako jednička, takže ta pověra že dvojky jsou vždycky horší se tu podle mě neuplatnila. Režisér vymyslel dobrý děj, který navazoval na Kruh 1!

15. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Dvojka mě zatím - chystám se někdy pozdě v noci se kouknout v klidu znovu - neoslovila tak, jako první díl. Možná na to nebyla správná nálada, je pravda, že jsem se asi nedíval v tom správném čase a rozpoložení. To se ukáže ještě při druhém sledování. Ale musím dát zatím nižší hodnocení, nerad bych ale přišel na to, že dvojka se opravdu tak nevydařila. Ale je asi pravda, že takový zážitek jako v prvním díle už to být z principu toho, že vím o co zhruba půjde, být nemůže.

11. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

Dvojka rozhodně neměla vzniknout. Už jen proto, že na konci jedničky je takový skvělý konec, že člověk neví, jak to zkončí a to je právě skvělé. Dvojka je hrozně jednotvárná a nezajímavá. Jako by tvůrcům šlo spíš o to, udělat co nejlepší akci a na děj se už vykašlali. Prostě a jednuduše nezáživné pokračování, u kterého jsem bohužel usnula.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Kruh 2 mi příjde jako nemastný a neslaný horor se slabou zápletkou. Jde vidět že to je natočené podle americké předlohy. Z pohledu diváka 50%.

20. října 2006
avatar uživatele
40 %

Děs a hrůza

Tohle je horor? Viděl jsem jedničku, která mě nijak nenadchla a za zvědavosti jsem se podíval i na dvojku, ale podle mého názoru se nepovedla. Příběh je děsná slátanina. V celém filmu jasně víte dopředu, kdy přijde scéna při které se má divák polekat, takže zůstanete v klidu. Tenhle druh hororu mě prostě nijak neoslovil.

2. října 2006
avatar uživatele
20 %

Tento díl jsem zhlédnul rozhodně později, než původní japonskou verzi, která se mi líbila. Nemohu říct víc než to, že US verze 1. dílu se docela povedla, a očekával jsem totéž i od dvojky. Dvojka byl ale pro mne naprosto nezáživný a nezajímavý propadák

13. srpna 2006

Kruh byl lepší

První díl ve svém žánru neměl a nemá rozhodně konkurenci, s dvojkou už je to ale horší. Neni už tolik děsivá a chvílema je i nudná. Vyházel bych z toho některý scény.

6. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Kruh se vrací...všechno se vrací :)

Takže Kruh se vrátil. Jednička je podle mě jeden z nejlepších hororů a má své kouzlo. Dvojka sice to kouzlo neztratila, ale za jedničkou, která je prostě lepší, trochu zaostává. A to proto, že je to přece jenom podruhé. Takže už víme, o co jde, víme, jak to asi bude probíhat, možná i co se stane. Tímto film malinko ztrácí své kouzlo. Atmosféra je sice stále výborná, taková chmurná, depresivní, děsivá, tajemná a strašidelná, ale prostě už je to dvojka, je to podruhé a není to ono. Výkony herců se mi líbily, tento film se u mě taky zařadil mezi to lepší, co hororový průmysl vyprodukoval.

5. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Ring 2

Tak to je zatím nejpodařenější horor, jaký jsem viděla. Bála jsem se od začátku do konce. Spousta lidí sice Kruh 2 odsoudila, ale mě se dvojka líbila víc než jednička. Samotný námět je strašidelný a ještě když se k tomu přidá ta hudba.... Brrr... běhá mi z toho mráz po zádech. Sice hodnotím oba dva díly 90%, ale jen proto, že dvojka hold na těch 100% nemá...

1. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Asi jako všichni fanoušci předchozího amerického remaku jsem se těšil na druhý díl. Navíc, když do režisérského křesla usedl duchovní otec původních japonských originálů, bylo víceméně jasné, že to bude minimálně stejná pecka jako předchozí Kruh. Ale to byl omyl. Děsivost vyšuměla, o nějaké postupně budované atmosféře není ani řeči, lekavé scény už nepůsobí tak strašidelně. Zápletka s „Vé Há Eskou“ ustupuje do pozadí a dívenka Samara, která v prvním díle efektně lezla ze studny je pouhým odvarem předchozí vlasaté hrůzy. Doufám, že už ze studny dlouho nevyleze, protože třetí Kruh bych v tomto provedení asi nerozchodil :).

8. července 2006
avatar uživatele
80 %

jednička byla lepší

Jednička byla opravdu super, takže dvojka vlastně skoro neměla šanci první díl přeskočit. Už to podle mě nebyl ani pořádně horor, skoro jsme se nebál. Dobrá byla ta scéna s jeleny, i když na tom šlo hodně poznat, že jsou vytvořeni počítačem. Až ke konci filmu se to zase rozjelo, ale jak říkám - jeničce to nesahá ani po kotníky...

4. července 2006
avatar uživatele
60 %

No..nic moc

Viděla jsem samozřejmě 1, ale 2 už je jen takový..."lepší něco než nic"-s čímž nesouhlasím za každou cenu. Je to už takový otrkaný..no, nic moc:-)

23. května 2006
avatar uživatele
30 %

Viděla jsem jedničku a ta se povedla. S dvojkou už je to horší. O kazetu kvůli které umírají lidi už tady nejde a to mě zklamalo. Jedna z mála dobrých scén byla s těma jelenama. Doufám, že se nepokusí natočit Kruh 3....

8. května 2006
avatar uživatele
60 %

Kruh2

Do kina Kruh2 jsem šla viceméně z donucení. Jednička byla fajn a mužu řici,že jsem se fakt dobře bavila (dobře bala) a film mě mile překvapil, i když jsem poté viděla japonskou verzi, která mě přimrazila do židle daleko vic. No nicméně,jestliže je Kruh dobry film, pak jeho pokračováni klesá hodně hluboko. Po celkem fajn začátku je film horši a horši.Herecké výkony nic moc, film pusobi spíše trapně a vubec ta atmosfera nebyla tak dobrá jako u jedničky.Takže bych doporučil radši americkou Grudge než nový Kruh.

1. května 2006
avatar uživatele
60 %

Pravidlo prvních...

Tady opět platí, že první díl byl lepší. Přijde mi, že děj se v podstatě opakuje...Ale stojí za to si udělat svůj názor a proto tenhle film taky stojí za vidění:)

19. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

divné

Jednotka je proste jednotka (bohužiaľ) aj v tomto prípade. Zatiaľčo 1 nás prekvapuje, v 2 už vieme čo sa stane. Pripadá mi viac komická ako strašidelná.

15. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

...

Musím říct že tady podle mě neplatí že dvojky jsou vždycky horší.Mě se to líbilo asi tak nastejno,možná i o trochu víc.V kině se mi to ale zdálo lepší než v televizi,i když v kině je to vždycky lepší zážitek.A ta scéna s tou studnou a Samarou byla úžasná!!

9. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Výborný horor a pro mně určitě jedno z nejlepších pokračování. Po jedničce, u ktere sem se nudil mně dvojka hodně nadchla. Zbytečně moc digitálních efektů(u jelenů sem se musel zasmát)!

8. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Komediální pokus o horor

To byl opravdu ne moc dobrý pokus o odělání pokračování dobrého filmu. Tento film byl už opravdu přehnaný a místy zábavný až trapný.

1. dubna 2006
avatar uživatele
20 %

trapný

Film se mi o proti jedničce vůbec nelíbil.Nebyl tak napínavý ,ale byly tak chvilkama dobré scény. Druhý díl je podle mě hrozný

7. března 2006
avatar uživatele
80 %

Jednička byla lepší

Film byl dobrý, až na nějaké trapné scény (např. jeleni) Kdybych si měl vybrat mezi kruhem 1 a 2, jsem pro jedničku. Zde bylo sice víc "lekaček", ale zase na úkor napětí. (a to 1. díl nepostrádal). >>80%

17. února 2006
avatar uživatele
80 %

No, tak jednička byla sice lepší, ale jenom o trochu, i tady jsem se dost bála, film má skvělou atmosféru, sice není tak napínavý, ale myslím, že je to hodně povedené pokračování. Chybí mi tady jen nějaká šíleně působivá scéna, jako ta s koněm. Jeleni ho opravdu nanahradí =). Naomi Watts je ve své roli opět přesvědčivá, líbil se mi i malý Aiden. Jinak nemám co dodat, je to pořádný horor, u kterého se bojíte celou dobu a rozhodně neplatí, že dvojka musí být nutně horší.

10. února 2006
avatar uživatele
90 %

Slabota???

Kruh 2 se mi líbil a nemám důvod na něj zanevřít...děj se mi líbil i maličkosti dávaly směr vývoje hezky najevo....co dodat prostě jeden z filmů, které mohu sledovat zas a znova....

4. února 2006
avatar uživatele
2369
...
0 %

Slabeeeeeeee

Hmmm ako v kruhu 2 bolo možno pár "lakacích" scén ale v porovnaní s kruhom 1 to bolo dosť slabé.
PAPA môj názor. Rika

27. ledna 2006
avatar uživatele
40 %

Žádná sláva

Opět se tu potvrdilo známé pravidlo, že pokračování úspěšných filmů se má točit jen s velkou obezřetností. To, co vytvořil štáb filmu Kruh 2, nedosahuje ani z poloviny kvality svého předchůdce. Uměle nastavované, jeden konec, druhý konec...všechno dohromady tvoří podivnou a rádoby lekavé scény spíš parodickou podívanou.

24. ledna 2006

Druhý

díl se už moc nevyvedl. Sice je tu pointa se Samarou, ale už je to vaření z vody. Každopádně to uzavírá dějiství z jedničky a klidně si můžeme jít do videopůjčovny pro kazetu. :-)

20. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Hm...

O proti jedničce dost slabé. Snaží se něco zkopírovat, ale něco i vymyslet, už to však nemá takovou šťávu. Lekačky jsou docela často předvídatelné a děj nic moc.

3. ledna 2006
avatar uživatele
40 %

propadák

Dvojka je oproti jedničce už strašná kravina a ještě ke všemu ji napodobuje. Např. scéna v 1 s koněm a ve 2 ty jeleni. Trapas.

30. prosince 2005

...

No, jednička byla originálnější, ale zato tady vysvětlí spousta věcí, co jste v jedničce nepochopili.Rozhodně stojí za shlédnutí, tak neváhejte, a vyražte do videopůjčovny!

28. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

no

Tak na jedničku to nemá ale dobrý byly digitální jeleni no chvílema mě i mrazlo a to mě nic moc nevyděsí. doporučuju

27. prosince 2005
avatar uživatele
40 %

..tento film u ma ocekavani rozhodne nenaplnil..je to zcela tuctovy film bez hlubsiho napadu a kvalit jednicky rozhodne nedosahuje..neurazi, ale rozhodne ani neoslni..

12. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

dobrrrrý!

Stejně jako jednička se mi i dvojka moc líbila a snad ještě víc.Samara je tak skvělá herečka a některé záběry ze studně teda opravdu vytvoří mráz na zádech=o)ne,celkově vzato,very very dobrý.

11. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

brrrrr

Fakt jsem z toho měla husí kůži. Samara mi příjde docela v pohodě, jenom kdyby nevraždila a nevypadala, jako když byla naložená 100let ve vaně s horkou vodou. =o)

7. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

...

co mě potěšilo byla mrazivá atmosféra která se hravě vyrovnala i prvnímu dílu... .ovšem tak trochu křečovitě natahovaný děj vás může začít nudit... .ale i tak si kruh dva užijete...

4. prosince 2005
avatar uživatele
keps
...
70 %

Kruh 2

Kruh 1 bol zaujimavy tym, ze mal velmi originalny napad, super spracovanie, proste nieco nove. Tato dvojka naozaj je len takym chudobnym pokracovanim, bez niecoho originalneho alebo aspon niecoho noveho. 2 az 3 sceny zaujmu, inak dej je taky nejaky nehororovy. Pozriet sa to da, urcite som nejak nelutoval ale nadsenie ako pri jednotke asi nezazijete.

19. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

sklamání

Kruh dvě mě naproti jedničce sklamal. Bylo to docela i nudný. Nebila to úplná stráta času ale jednička byla o dost lepší. Takže dávám 60 slabých procent.

19. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

NIc Moc!

Kruh 2 oproti jedničce je velmi slabý nebůsobil na mě tak strašidelně jako 1.Jinak jako milovnik kruhu me dvojika zklamala.4ekal jsem ji strašidelnější více horrorovou!

19. listopadu 2005
avatar uživatele
20 %

This is not a horror!

Tak pokud to mám srovnat s Kruhem 1, tak se zase potvrdilo pravidlo, že dvojky bývají horší. Dokonce se mi zdá, že se Kruh 2 jen přiživuje na pověsti jedničky, dokonce by se dalo říct, že ji špiní. Originalita "videokazetového" hororu je ta tam (scénář příšerný, strašidelná atmosféra nikde a já jen smutně vzpomínám, jak mě překvapil první díl)

2. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Průměr

Abych řekla pravdu tak se to k hororu moc rovnat nedá. Je tam sice pár lekavých scén,ale to je asi tak všechno. Ale za shlédnutí to určitě stojí!

2. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Dalo sa.

Málokedy sa dostanem k hororom a preto som si omylom namiesto jednotky pustil ako prvú dvojku. Čakal som trochu viac scén, keď ma vypudí z kresla, ale asi som každú vytušil, lebo ma len trošku trhlo. Nezatracujem, ale ani nechválim. Je to smiešne, ale teším sa na jednotku, ktorá je vraj lepšia.

28. října 2005
avatar uživatele
60 %

Ne

Čekala jsem, že budu cestou z kina hledat Samaru, ale ani jsem se nebála.Sice jsem si zakryla oči u těch mrtvol ve vacích, ale nějak ne.
Dobře navázat na jedničku se nepodařilo.
Úplně odepsat to však nemůžu.

23. října 2005
avatar uživatele
osel
...
20 %

Z prvního dílu mám traumata dodnes, tak jsem i od dvojky čekala pořádnou hororovou nálož. Bohužel se tak vůbec nestalo a film v mých očích klesl hodně hluboko.

14. října 2005
avatar uživatele
80 %

Není špatný

Film se mi docela líbil. Sice už to neni tak dobrý, jako 1.díl, ale pořád je na co koukat a bát se u toho :-)

9. října 2005
avatar uživatele
100 %

SUPR

Když jsem se dozvěděl že dvojku bude režírovat Hideo Nakata,tak sem si myslel že to bude blbost jako ty japonský co režíroval,ale mýlil jsem se,je to dobrej film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Recenze

Do kina sem sel na tento film s pocitem, ze je to nejvetsi kravina na svete (podle recenzi v Premiere a jinych podivnych filmovych platku) a musim rict, ze nemeli pravdu. Me se film moc libil i s domenkou, ze ve druhym dilu uz neni tolik lekacek jako v prvnim dilu. Necekejte naky horror, ale pripravte se na propracovanou psychologii postav.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

blbost

Sice to bylo zajímavě natočený se zajímavejma záběrama, ale chyběl mi tam pořádný příběh.Už to nebylo o videokazetě, na kterou když se někdo podíval tak za sedm dní zemřel, ale o tom, jak Samara snaží o přízen Rachel.....Sice je pravda, že dvojka nemůže být skoro o tom samém co jednička, ale ten příběh byla prostě blbost.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

kruh

tenhle film mohu doporučit je to fakt nářez filmové efekty jsou lepší o 50% než u jedničky prostě bomba

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Psychologický horor

Vidět jsem jedničku doma na DVD. Na dvojku jsem šel do kina s pocitem že bude jako každá dvojka o polovinu horší. Je to SUPER natočené. Scény s jelenama a jak Samara leze ze studně, jsou naprosto dokonalý a ještě teď když to píšu tak mám husí kůži. (film jsem vidět před týdnem :-))
Za celý film umřeli 3 lidi a nebyla vidět ani JEDNA KAPKA KRVE, ale celý film jste jak v křeči. Považuji to za jeden z NEJDOKONALEJŠÍCH hororů, které jsem v životě viděl. (ale chce to vidět obojí)

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

slo to :)

myslela sem si, že dvojka bude kravina... nebyla sem sice daleko od pravdy, ale musim uznat skvělý efekty! třeba s tou vodou v koupelně, nebo jeleni a Samara ve studni. jinak průměrný film :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Hukot

Právě jsem to dokoukal a jediné co mě mrzí je to, že jsem dal jedničce 100procent, protože dvojka by si zasloužila ještě o deset procent více. Účast režiséra Japonské předlohy jde znát a mrazivý pocit v zátylku mě přešel až po titulcích

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Úžasný

Naprosto bombastický film. Dvojka se mi líbila daleko vís především proto, že se tady člověk dozví hodně věcí o Samaře. Byla mnohem víc napínavější a strašidelnější, prostě super.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

The Ring 2

Dobré pokračování skvělé jedničky. David Dorfman přehrává dokonce i Naomi Watts a Simona Bakera. A pokud jde o lekačky, tak těch je tu taky dost. Na dvojku ale není dobré chodit, pokud jste neviděli jedničku nebo nečetli knížku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Samara 4ever

Po pravdě řečeno nevím co si mám o tom filmu myslet. Filmové a herecké zpracování je určitě skvělé, ale z toho nemůžete vyžít celý film! Důležitý je i děj a u tohoto filmu hlavně příběh. Konečně jsme se sice dozvěděli něco nového o Samaře, ale kde se vzal ten duch, kterým byla posedlá nevíme.Lekací scény už mně tak moc neděsily, protože byly PŘEDVÍDATELNÉ a to už potom není ono. A že mrtví nikdy nespí asi taky nebude až tak pravda, protože jak by potom mohla Rachel uspat Aidna práškama, když už byl posedlý Samarou?

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
100 %

Čekal jsem to horší

Popravdě řečeno jsem se dvojky docela bál. Ne proto, že je tak stršidelná, ale proto, že dvojky většinou stojí za pendrek. Ale NAŠTĚSTÍ JSEM SE MÝLIL. Navíc jsme si to kino skvěle užili a všichni v celém kině se při tom smáli, když někdo upustil kelímek. Prostě takový odlehčení. Ale zpět k filmu. Dějově podle mne možná dokonce předběhl jedničku. Ale její šplh ve studni poněkud podezřele připomínal Gluma z Pána prstenů. Ale jinak není co vytknout, zvláště tváře mrtvol byly super.

Kdysi dávno
avatar uživatele
D-zo
...
0 %

bííída

dělal na tom něakej čínan a hrůza všichni říkali jak je to blbý!jediná scéna co stojí zato je v koupelně kdy se celá voda zvedne vzhůru,jinak děs furt někam choděj a řešej blbosti,a samra mluví a vypadá jak hus modelíny!!!!!!ZTRÁTA času!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Dobrý....

Když sem viděl Kruh, nebyl jsem tak nadšený, jako většina.
Ale řek sem si, že si zajdu na dvojku. A byl jsem hodně nadšený! Kruh 2 sice není pořádný horor, ale jeho příběh je strašně poutavý a doslova vás vcucne. Taky se mi líbili herci
a scéna s jeleny a s vodou v koupelně.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

průměrný horor

oproti jedničce je moc průhledný a nepřináší nic nového. Skvělé scény s jeleny, nebo chování vody v koupelně tenhle film zachraňují. Nic jiného si totiž za měsíc nikdo pamatovat nebude. ale když po úspěchu filmu v Americe cítí prachy z dalšího pokračování tak potom vznikají takovýhle "nicmoc" filmy. Škoda, moc jsem se na dvojku těšil a dost jsem byl zklamaný.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Jo jo jo!!!

No nečekejte napětí jako u jedničky, všechno je více méně jasný, tady jde o lekačky (ale ty jsou fakt hnusný aspoň tři, který mě děsí do teď). Do kina jsem nešel se skoro žádným očekáváním, protože jsem viděl originální Ring 2 a teda fakt nic moc, jako. Ale odcházel jsem kompletně vyděšen s blaženým pocitem nalezení skvělého hororu.
Čekejte zase hezkou scénku se zvířátky (jestli pamatujete sebevraždu koně v jedničce), jen jich teď bude trošičku víc. Na nějaký zvířátka sem se těšil (v jedničce je scéna s koněm podle mě fakt jedna z nejpůsobivějších, teda asi proto, že jsem ještě před remakem viděl původní ring, takže sem vlastně věděl, ale právě ta scéna s koněm v japonské verzi chyběla). A ve dvojce je to hejno sobů nebo co to je fakt WoWovní!!!
PS: A fakt se NEDÍVEJTE SAMI V NOCI, fakt ne!!! Bojim se ještě teď;)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

jejej

...čekala jsem, že to bude horší, ale takovej celkem normální film, jen sem se u toho furt nějak nebála....tak nevim :(

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Co mají ještě v plánu?

Kruh 2. To je film, nad kterým neustále dumám. Tvůrci nám naznačili, že zlo vlastně nebyla Samara, ale něco v ní. Co to bylo, to nám jaksi zapomněli dovysvětlit. Je divné, že na vražedné videokazetě od minule přibyl záběr s jeleny, kterého jsem si nikdy předtím nevšiml. No. Čekám, s čím na nás filmaři překvapí příště, protože příběh Kruhu není zdaleka dovyprávěn do konce. Těším se a doufám v další setkání s Rachel a Aidanem, nebo třeba s někým jiným.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Kruh 2

Musím říct, že u dvojky jsem se tak nebál, jako když jsem viděl poprvé jedničku. Zkrátka dobré pokračování dobrého příběhu. Nechám se překvapit jestli bude trojka.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Klasická dvojka

Nevím proč,ale od tohohle filmu jsem čekala vic.Nějak jsem se u toho ani nebála.Pořád jsem čekala kdy příjde pořádná lekačka....marně!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Uuuuu!

Teeda... Tak u dvojky jsem se bála 100x víc než u jedničky!!!všechno je tam takový trochu zamlženější a hlavně... ty lekačky...fuj..ještě teď se bojím...=).

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Lekačka

Byl to velmi povedený film.Byl jsem na tom v kině a hodně a furt sem se lekal.Al myslím si že kdo viděl první jedničku a potom dvojku že ho ta dvoka zklamala.A ti kteří první viděli dvojku a potom jedničku tak je zklamala ta jednička.Ale byl to povedený horor.

Kdysi dávno