home
Krev jako čokoláda

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
3ged
...
20 %

Blood and Chocolate

Tak další film, ke kterýmu píšu názor, aniž bych se na něj chvilku před tim podíval. Protože si myslim, že je to hrozná ztráta času a je dosti nepravděpodobný, že bych tenhle film chtěl někdy ještě vidět...

11. března 2011
avatar uživatele
100 %

Když mi tenhle film kamarádka půjčila, moc se mi na něj nechtělo koukat, ale nakonec mě parádně překvapil. Opravdu je to zajímavý nápad. Jsou miliony filmů, kde jsou vlkodlaci zlí, miliony kde jsou hodní, ale tohle je jeden z mála filmů, kdy jsou obojí a přitom ani jedno. Skuteně úžasný film a myslím že si zaslouží plný počet bodů

30. srpna 2010
avatar uživatele
90 %

Těšila jsem se, když jsem zjistila že je to film o vlkodlacích.Moc jsem od toho teda nečekala, ale docela mile mě ten film překvapil.nebyly tam sice žádný extra akce, ale děj a herci byli dobří.Trochu mi to přípomínalo Stmívání, že se mýtycká postava zamiluje do obyčejného člověka a všechno dobře dopadne...ale jinak ten film byl dobrej.takovej odpočinkovej.Doporučuju na relax =)

28. března 2010
avatar uživatele
70 %

Dalo sa na to pozerať no rozhodne žiaden trhák to nebol. Herecké obsadenie dobré ale málo akcie a vela slov. Niekolko dejov sa dalo vopred čakať čo je velké minus vo filme.

7. března 2010
avatar uživatele
100 %

Krev & Čokoláda

převratný dokument (((o; o lucanech, jestli by jsem byl trošililinku duvěřivejší tak na TO "skočím" a uvěřím že je TO podle skutečnosti... trefně vystihující no fakt kvalitně i po stránce efektu, nic drastického, esteticky vyrovnané a hlavně užasně pusobivé a velmi skutečne velmi pekná hlavní představitelka...

15. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

Krásný

Ještě žádný film mě takhle nadchnul! Vydržela jsem bez hnutí koukat až konce filmu a jen co naskočily první titulky, pustit si ho znovu a večer ještě k TV dotáhnout rodinu a pustit jim ho znovu.
Ať to vezmu od herců, scén, propracovaných dialogů či od použitých zvířat - všude musím chválit! Prostě skvělý!!

25. června 2009
avatar uživatele
20 %

Moje kamarádky na mě byli chvíli naštvaný, když sem se snima podívala na tento film. A to hlavně proto, že jsem se smála téměř celou dobu. Když jsme se rozhodli se na něj podívat, šla jsem do toho s jistým nadšením, protože mě zaujalo téma. Po pár minutách soustředění na děj jsem se ale začala nudit a ve chvíli kdy přišla scéna, kdy jedna z hlavních postav začala mlátit vlka, který se mu zahryzl do nohy (nejspíš to tak mělo vypadat) jednou ze starých kostí v kostele, začala jsem se smát. Ikdyž se ve filmu objevilo pár dobrých nápadů, celkový děj byl nudný a nezajímavý. Zpracování taky za moc nestálo. Dávám 20% za pár světlých okamžiků a za to, že jsem měla možnost se zasmát.

22. dubna 2009

Hezkej filmík...Ukazuje vlkodlaky taky z trochu jiný stránky než jen jako krvelačné bestie, které chtějí za každou cenu zabíjet. Hodně mě překvapilo, ale i potěšilo, že se vlastně proměňovali, kdy chtěli a ne kdy jim to "poručila" příroda :-D ;)....Jinak teda samotná přeměna byla opravdu okouzlující, prostě konečně taky něco "normálního"...A taky mě potěšilo znázornění lycarů jakožto normálních, krásných a vznešených vlků...až na to že jinak se jim neříká lycaři, ale lycani....ale to už je vedlejší ;).....takže já film shledávám velmi pozitivně ;) rozhodně doporučuju se na něj podívat, rozhodně to není bůhvíjakej horror, ale normální zajímavě zpracovanej film....

26. března 2009
avatar uživatele
90 %

Film se mi moc líbil, zajímavej dej i vypráveni. Konec se mi moc nelíbil. Herecky to bylo hodne barvitý a zajímavý. Hodnotím veeelmi kladne.

27. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Fajn

Myslím, že to byl fajn a pohodovej filmek. Zajímavé a dalo by se říci i poněkud netradiční zpracování krvelačných bestií jako vlkodlaků. Neviděli jsme ty obludné a zmutované obludy, ale normální, nádherná a silná zvířata. Musím říct, že na tomhle filmu nebylo nic extra, ale přesto pro mě měl určité kouzlo. Myslím, že na podívání je to určitě fajn.

22. listopadu 2008

VLKODLACI

Tenhle film se mi hodně líbil. Efekty byli opravdu skvělí-obvzlášť přemněny na vlky. To jak ztvárnili vlkodlaky,jako opravdové vlky,ne jako nějaký ošklivý příšery ale jako tyto opravdu nádherné tvory bylo skvělé. Tyhle filmi se mi asi nikdy neomrzí. Jen tak dál...

14. listopadu 2008
avatar uživatele
60 %

průměr

Ano, ano je to průměrný film s průměrným námětem, ale co musím pochválit a co si u mě vybojovala 60% jsou efekty. Je tam krásně udělaná proměna na vlky a taky se mi líbí že jsou tam opravdoví vlci a né takový ten polo člověk a polo vlk. Ale děj nám nepřinesl nic nového a herci taky nepodali nějaké oslňující víkony.

10. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Mně osobně tyto filmy zatím neomrzely. Líbí se mi a názory ostatních to moc nezmění. Byly tam celkem povedé triky v přeměnách do vlků. Byla vidět ta nadřazenost jako ve smečce. Herci byli minimálně průměrní. jistá podonost s Underworldem se, ale popřít nedá. Jinak příjemný film pro odpoledne, i když to asi nebylo úplně plánované na tenhle denní čas.

31. října 2008
avatar uživatele
40 %

Ach jo... Skoro všechno na co se chci podívat ovlivňuje hodnocení zde na webu. Věřím mu pořád, ale tady jsem se nechal zmást. Oslepen vysokým hodnocením jsem doufal, že se z toho něco vyklube. Thrillery jsou pořád a pořád s novou dobou horší a tady se to taky bohužel potvrzuje. Tohle nemělo cenu. To, že se tady proměňovali ve vlky se snad nikde ještě neukázalo, ale i tak to vypadalo a bylo jako ubohá imitace upírů, kteří se vyskytují dost často. Celej film byl nudnej k smrti, ale i tak mi to uběhlo hrozně rychle, takže to stálo ještě víc na levačku. Film neměl žádnej příběh ani zápletku, která by vypadala přesvědčivě. Jediný, co se mi tu líbilo, byla hezká sexy mladá herečka Agnes Bruckner. Mohl to taky trochu opepřit soundtrack, ale i ten byl zkombinovanej instrumentální i písničkovou hudbou. Tohle fakt za to nestojí.

4. října 2008
avatar uživatele
100 %

Konečně film jak má být..

Je to úžasný film..Film ve kterém jsou ukázáni vlkodlaci z jiné strany než z té zabijácké..Nebyli to jen krvelačné bestie s podobou příšer, jak by si leckdo myslel..Je to tu vážně moc hezky ukázáno..Výběr herců taky velmi povedený, od bratrance lačícím pouze po zábavě, přes zklamanou tetu Astrid po krásnou Vivienne..Bážně překrásné..A ta přeměna smečky ve vlky..Krása..

22. července 2008
avatar uživatele
100 %

supr

Super film, čekal jsem nudný film o vlkodlacích a ono hle nakonec se s toho vyklubal originalně spracovaný film s vlkodlaky. A co ještě dodat: Doporučuji se na něj podívat.

20. července 2008
avatar uživatele
100 %

...

Tenhle film se mi orpavdu líbil ,nechybělo napětí. V tom filmu bylo něco ,co se nedá popsat a právě tímhle mě ten film oslovil

19. července 2008
avatar uživatele
40 %

Neviděla jsem to úplně celé, ale jako žádný zázrak mi to nepřišlo. Hlavní hrdinka není nijak zvlášť výrazná, hlavní hrdina je maník, kterému nedělá problém zabít pár vlkodlaků příborovým nožem... Na závěr velké morální dilema a pak následuje klasický konec...

16. března 2008
avatar uživatele
70 %

Myslím, že 70% mluví samo za sebe. Byl to trošku jiný styl než jsem u takovýchto filmů zvyklý, ale to se mně právě líbilo. Nevím jestli bych se na film podíval znovu, ale za zhlédnutí to určitě stojí. Však se podívejte sami. Dávám 70%.

12. března 2008
avatar uživatele
50 %

Romantický film s vlkodlaky

Nesdílím příliš nadšení předchozích názorů. Jedná se o romantický film, kdy lze dlouho dopředu snadno uhodnout jak se bude film vyvíjet a jak dopadne. Nic nového či originálního nepřináší. Kouzlo trochu nabírá při druhém lovu, který doplňuje podařená filmová hudba, kdyby podobná hudba prostupovala celým filmem, mohla jej posunout výš.

28. února 2008
avatar uživatele
60 %

No film je celkem dobře natočení ale zato ten příběh nestojí skoro za nic.Kromě pěkné hlavní hrdinky není na co se koukat.

25. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

nádhera

Moc krásně zpacovaný fimík, který se velice povedl....má jinou atmosféru než většina ostatních takvejch filmů....sice se mi tam nějaký drobnosti zdály celkem uhozený, ale dá se na to koukat každej tejden a neomrzí se to:o)

20. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělý! Pěkně spracovaný tak oblíbený téma vlkodlaků. Viděla sem to v originálním znění takže neposoudim dialogy zato Olivier Martinez byl perfektní se svý francouzským přízvukem. A dost dobrá byla scéna Vivien utíkající před Aidenem. 100%.

9. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Fakt dokonalý film !!!!! Moc filmů s herečkou co hraje Vivien jsem neviděla a myslela jsem si bůhví co to nebude , ale tady mě přesvědčila , že hrát umí a , že stojí za mou pozornost . Většina filmů o tomhle žánru je stejná , ale tenhle je jinej ( asi proto , že ho natáčela žena ) . Rozhodně doporučuju !!!!!

16. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Blood and chocolate

A je to tady. Kdo nebo co? No přece vlci a hodně. Tenhle film byl ale jiný. No sice se to točilo kolem té Vivian, ale i tak, byla to úchvatná podívaná a vůbec by mi nevadilo kdybych to viděla ještě jednou.

14. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Upřímně - co je to za název - Krev jako čokoláda! Až trailer mě přesvědčil, že film to zas tak hloupý být nemusí. A ani není. Zkrátka příjemná podívaná, při které můžete vypnout mozek (pokud tedy nechcete přijít na to, co jsou zač rodiče hlavní hrdinky - což jsem se ani já nedozvěděla) a vydechnout.

7. dubna 2007