home
Krásná pokojská

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Priemer

Príjemná romantická komédia - nič viac, nič menej. Taká popoluška v roku 2000.

5. října 2020
avatar uživatele
100 %

Ako tak čítam názory ostatných, každý by len tento film zmiatol zo stola. Ja nie, aj ked nie som typ ktorý pozerá tieto filmy, mne sa na 100% lúbil. Nevidím v tom žiadny problém, pekná oddychovka, človek si pospomína na svoje mladšie roky ako to išlo v balení jemu, pousmeje sa a pekný večer za nami. Jediné snád čo musím filmu vytknúť je hudba v nom.

21. března 2010

Bezduchá předělávka Popelky

Stupidní oddechovka. Vhodná, když nemáte nic na práci a máte chuť se dívat na další předělávku popelky.
Jediné, co bych připsala k dobru je Ralph Fiennes, který mi je sympatický. Jinak jen další romantická rádoby komedie.
Komediální prvky jsem nalezla ztěží tři. Vážně povedený byl jeden jediný, ten, který je tady v hláškách.

25. prosince 2009
avatar uživatele
10 %

Můj názor....

Při sledování tohoto filmu se mi hlavou honila jedna jediná věc a to otázka "PROČ?" - Proč pořád obsazují nesympatickou a 100% neherečku Jennifer Lopez? Proč tak mimořádně talentovaný herec, který exceloval v tak skvělém filmu jako je Schindlerův seznam Ralph Fiennes vzal tuhle roli? Proč se vlastně pořád točí tyhle bezduché, stupidní, trapné, zoufalé filmy? Proč, proč, proč???!!!!! Tuhle slátaninu můžou milovat opravdu jen náctileté dívenky, které se s hlavní hrdinkou ztotožní, vysní si svého prince na bílém koni (nebo spíš prince v limuzíně). Nejenže je film jedno velké klišé, ale navíc je i dokonalé hloupý – jediný rozdíl mezi Jennifer jako pokojskou a pak jejím „Já na úrovni“ je max. v šatech, ale Ralph prostě nepozná, že jde o jednu a tu samou osobu – bože, to je blbej nebo slepej??! Tak na závěr snad jen dodám, že si chci nafackovat za to, že jsem hodinu a půl promarnila sledování této kraviny a další ránu pěstí si chci dát za to, že jsem se na to podívala, přestože jsem věděla, že to bude stát za ……. Ale tak chybami se člověk učí. Dávám 10% a to jen kvůli charismatu Ralpha Fiennese, ale to, že hrál v tomhle mu neodspustim! Fiennesi - styď se!

25. prosince 2009
avatar uživatele
90 %

Ralph Fiennes

Mám tenhle film ráda, i když je to jenom milionkrát ovíjená kostra příběhů ala Popelka. Moc se mi líbili herci, tedy na Jenifer Lopez jsem se nedívala, ale zaujal mě šarm Ralpha Fiennese, který takové postavy dokáže doopravdy zahrát. Jinak jak už jsem říkala, film má předpokládaný děj, je to pořád stejná romantika, ale doporučuju ho když si chcete odpočinout od thrilerů, bojovek, komedii a všeho možného... Tohle je na to ten pravý film.

30. září 2009
avatar uživatele
50 %

HM

Další americká romantická komedie. Ale tahle se mi dokonce i líbila!! Děk byl sice samozřejmě předpokládatelný, z herců mě zaujal Ralph Fiennes a ta supermodelka byla taky dobrá, ale jinak nic moc. Škoda, že to nedopadlo jinak, smutný konec by podle mě byl lepší, než obvyklý happyend. Takhle je to pěkná nuda.

28. prosince 2008

Když sem viděla upoutávky na tento film myslela že to bude fáájn protože sem věděla že tam bude hrát Jenifer Lopez mám ji moc ráda jako herečku ale u tohodle filmu mě docela zklamala...Čekala sem od ní mnohem víc ale tohle...Myslim že sem tohle viděla poprvé a taky naposled..

26. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

Hmm... tak tenhle film fakt nic pro mě... Nemám ráda J. Lopez a romantický filmy taky moc ne. No a když se tohle propojí tak vznikne (pro mě) film na který se nedá koukat... i když jsem si jennifer odmyslela, prostě film mě nezaujal a nelíbil se mi. Dávám 40% jen díky tomu, že jsme tenhle film viděli ještě celá rodina pospolu, tudíž na to období mám skvělé vzpomínky. Jinak film bída!

13. listopadu 2008

JJ faynovej film a na romantiku to mělo i slušnej děj. Taky bych si chtěla prožít nějakej svuj krásnej sen... Bohužel je to jenom ve filmech! :( Jenifer Lopez je podle mě suprová herečka, takže ta to taky vyzdvihla mno....;)

28. října 2008
avatar uživatele
100 %

Krásná pokojská

je vinikající romantická komedie.Takhle nějak má vypadat opravdu Romantická komedie ne ty žvásty kde to jsou jen ubohé náhrašky kde romantika je slovo o které celý film nezavadíte a slovo komedie nahradí něco jako slovo fraška.Ne tohle žádná náhraška není.Jennifer Lopez tady má jednu z nejlepších rolí vůbec.Mám ji mnohem rači jako herečku než zpěvačku.A Ralph Fiennes tady ukázal že umí zahrát i jiné a kladné role než byla ta v Červené drakovi.Je to sladák to ano ale krásný sladák takový jaký má být.Tady ani není co vytknout.

12. května 2008
avatar uživatele
10 %

Hm... popravdě řečeno, nevím, co na to říct. Čekala jsem fakt nějakou bombu, do které se zamiluji a na konci budu brečet. Dopadlo to tak, že jsem se na film dodívala jedním okem a nic na tom nezměnili ani herci, kteří jinak patří mezi mé oblíbence.

24. února 2008
avatar uživatele
40 %

Docela pěkné, ale dost průhledné a přehnané. Vyšší kontra nižší vrstva, otevření oči toho, kdo může udělat něco pro chudé a to vše zabaleno do příběhu lásky jako trám! Filmy s Lopezkou mám ráda, ale tento patří k těm dosti horším. Je to kýč. ONA nebyla špatná a ON byl smypaťák + v mém hodnocení nahrabal body navíc za to, že ho žeru v Červeném draku. :-)

28. září 2007
avatar uživatele
10 %

Je to opravdu tuctový americký slaďák jakých jsou mraky. Nevýrazný děj, jakoby vystřižený ze všech klišé červené knihovny. tfuj tfuj. I slaďák se dá natočit vkusně a zaujatelně, tady se to prostě nepovedlo. 10% snad jen za hezkou Lopezku.

27. září 2007

Milá podívaná pro romantické dušičky.Tento film Vám nic nedá, ale ani Vám nic nesebere. Nijak oslnivá hudba ani herecké výkony. Klasická americká romantická komedie.

16. května 2007
avatar uživatele
10 %

Primitivně jednoduché

Tak suchý a jednoduchý film a obsadit tam dost dobrého herce R.Finese, ale slabou Lopezovou, no to je katastrofa.Jediné co mě opravdu potěšilo, byly výkony malého synka(nevím jméno...).On si zaslouží 90% ale zbytek 0%...

16. května 2007
avatar uživatele
50 %

Ta romantika..

celkem pěkný film, ale tedy nevím jestli by se mi tak líbil, kdyby mě nezaujal soundtrack, který je vážně hezký a taky Ralph. No samozřejmě je to zase typický děj. Chudá popelka a krásný bohatý princ, máme tu lásku na první pohled, ale co by to bylo za romantiku, kdybysme tu neměli nějakou zápletku, která vypadá, že se celá láska zničí. A prostě náš starý dobrý konec, kdy všechno dopadne dobře. Takže ty procenta jsou spíš za Ralpha a tu hudbu. Jinak klasika. Jsou i zábavnější filmy.

18. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Ralph se zamiloval...

Další popelkovská romantika... Nevím, kdy jsem ji viděla poprve, ale pamatuju, že se mi líbila a snad bych tenkrát dala i 90 procent. Od té doby jsem film viděla ještě asi třikrát a je pokaždé horší... Proto si ho, prosím vás, víckrát raději nepouštějte. Z 90 % jsem klesla asi tak na 50 %, ale protože se většinou snažím být objektivní a nezaujatá a film hodnotit tak, jak napoprvé, nechávám to na 70 %. Takový milý průměr, myslím. A co se mi na tom filmu, po několika zhlédnutích, líbilo míň a míň...? Asi nepřekvapím - Jennifer Lopez. Přišla mi totiž míň a míň důvěryhodná a víc a víc trapná... A přitom - mně ta ženská vlastně ani nevadí a fakt se mi většinou líbí. No ale Ralph Fiennes - ten mi sem prostě neseděl. Zamilovala jsem si ho v Schindlerovi a já ho prostě i tady, jako kongresmena zamilovaného k zbláznění, viděla v tom Spielberkově trháku. Nemůžu za to, ten chlap mi vlezl pod kůži ve zlé podobě. A navíc, ti záporní hrdinové mu jdou líp než tihle nereální romantici!

15. dubna 2007
avatar uživatele
20 %

...=(

Další film, kterej tu už kolikrát byl a pořád ještě bude... Přišel mi totálně bez nápadu, stará ohraná pínička, která ale na televizní diváky asi pořád zabírá. Ale mě je z těch filmů co jsou o jednom a tom samým prostě špatně, protože tohle byl opravdu film bez děje... Alespoň pro mě... Ani Lopézová tomu nedodala to, co jsem čekala... A bohužel pro mě byl dabing naprosto děsnej. To bych se na ten film raději podívala s titulkama...

14. dubna 2007
avatar uživatele
20 %

Já to chápu, ale nenávidím. Dobře, americký film, který vznikl jen pro peníze, na tom není nic nového, ale proč zrovna s touhle kravinou všichni kolem mě tolik nadělají? Jak někdo může považovat Krásnou pokojskou za oddechovku? Já jsem se teda pěkně napotila, abych vydržela do konce... Zaprvé, zápletka nejmíň stokrát viděná, o tom není řeč, takže bych v tuto chvíli čekala, že bude mít snímek aspoň doboru režii, herce, nebo (nedejbože!) humor ve scénáři. Jennifer Lopez mi připadá jako hvězdička, která se marně snaží ukradnout celý film pro sebe, Ralph Fiennes nedělá nic jiného, než že vrhá "okouzlující" (věc názoru) úsměvy na svou Nemesis a černošky - cool kamarádky - zosobňují přesně ty vlastnosti, proč mi někteří Američané připadají jako exhibicionističtí tupci. Jediným hercem, který by si zasloužil mou úctu, byly šaty Dolce a Gabbana, avšak to se jaksi nepočítá... Už si také pomalu začínám zvykat na to, že romantické komedie vůbec nejsou vtipné a že od německého romantického filmu Krásná pokojská daleko nemá. Z patetické hudby, která se sladce (plytce) rozezvučela při každém dojemnějším momentu, mi bylo blivno a ve slabších chvílích již tak dost rozpačitého scénáře, jsem si musela zacpávat uši a zavírat oci, abych se tak nestyděla za scénáristy a vůbec všechny účastníky filmu. A když Jennifer Lopez říká svému Vyvolenému, že než bude řečnit o Bronxu a o jeho nedostatcíh, měl by si tam zkusit chvíli bydlet, začla jsem se bát, že mi praskne srdeční pumpa. Snad kdybych měla najít lepší stránky Krásné pokojské, najdu je, ale mně se nechce. Jediným světlejším bodem pro mě zůstane to, že jsem si procvičila svou schopnost cítit se kvůli nějakému filmu trapně.

14. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Souhlasim, uz tady tohle bylo tolikrat a uz to docela nudi. Nelibila se mi tady ani Jen. Proste nic moc ale znam i horsi...

14. dubna 2007
avatar uživatele
20 %

Ach jo

Asi takto - byla chudá a potkala vysněného, krásného, charismatického, úžasného prince (tedy politika). Méně originální scénář už zřejmě nemůže být. Jennifer postrádá jakýkoliv kousek hereckého umu a Ralph, ač sympaťák, nic moc nezachrání.

13. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

další verze známé Popelky. scénáři nepřišli z ničím novým, všechno už tady bylo. takže žádnej převrat. klasickej americkej slaďák

13. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

zase jeden obyčejnej romantickej film od kterýho se nedá čekat nic extra.Trocha napětí,dobrý konec,jako vždy...

10. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

No přišlo mi to dost nereálný,ale byla to moc hezká oddechovka. Docela bych brala pokračování :-).Tak 90 %

2. dubna 2007
avatar uživatele
30 %

Taková normální průměrná komedie, která fanoušky tohoto žánru moc nezklame, ale taky ani nenadchne. Naivní a naprosto nereálný příběh ještě podrtžený mizernými hereckými výkony. Bída.

14. března 2007

Deja-vu?

Kterak sice krásná, ale zato chudá žena v nejlepším věku přijde k bohatému příteli. Jestli se nepletu, to už tu párkrát bylo a jednu variantu pouští na pravidelně na Vánoce. Zpěvačka / herečka podala na své možnosti výborný výkon.

22. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

Né...už nikdy víc. Podle mě velmi nudný film...J.Lo. není herečka... to se mnou snad souhlasíte. Opravdu, ztráta času!

7. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Noo

Je to proste romanticka komedie ktera neni nicim vyrazna. Tehlech filmu bylo uz natoceno tisice...neni to teda moc originalni..ale jinak to uslo

17. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

popelka

typický příběh na motivy ala popelkaale jenom v tom má jeden háček že popelka má dítě a je to nějaká zpěvačko-herečka která byla naprostá příšerná

24. října 2006
avatar uživatele
90 %

Jenifer Lopez má opravdu docela talent! Je dobrá i zpěvačka i herečka. Film je sice s klasickým happy endem. Ale to by to nebyla romantická komedie. Malý klučina Ty je roztomilý! Pěkný film, pěkný děj!

12. září 2006
avatar uživatele
40 %

Typická romanticka komedie... Co víc o tom říct... Snad jen, že Jennifer není opravdu moc dobrá herečka...:) Ale co se fakt povedlo je soundtrack s přispěním Norah Jones.

8. září 2006
avatar uživatele
30 %

Hodnocení: 2 z 5 (**)

Horší romantickou komedii, než je Krásná pokojská, budete hledat asi hodně dlouho. Režisér si zřejmě bláhově myslel, že natočí druhé Pretty Woman, ale to se mu jaksi nepodařilo. U pár scének jsem se sice lehce pousmál, ale to bylo tak vše. Kdo asi tak potom může tohle ocenit, když ne já, fanda romantického žánru? Jennifer Lopez se mi tady, jako ve všech ostatních jejích filmech, vůbec nelíbila, předvedla opravdu slabý herecký výkon a jen ukázala, že to spíše umí jako modelka, než jako herečka. A Ralph Fiennes? Při čtení scénáře asi nebyl při smyslech a teď musí také dost litovat... Přes všechny ty výhrady jsem se sice do konce vydržel dívat, už to vidět znovu ale nechci. Je to taková pohádka pro naivní holčičky, nic víc od filmu nečekejte.

1. září 2006
avatar uživatele
30 %

Jako Svatby podle Mary

Původně jsem sem chtěla umístit svůj názor na tento film, ale pak jsem zjistila, že bych musela napsat něco obdobného jako jsem napsala k filmu Svatby podle Mary, takže jestli někoho zajímá můj názor ať si ho přečte tam, protože je stejný.

9. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

?!

Normální průměrná komedie, takových už je spousta. Ale námět mi přijde zajímavý, jen by pořád všechny slaďáky nemusely končit happyendem. Ale dalo se u toho vydržet.

30. července 2006
avatar uživatele
70 %

Když to vidíte, přijde vám to jako dost podprůměrná, typicky americká, romantická komedie. Když se na to ovšem dívám zpět až podezřele s Marisou, jako chudou pokojskou samoživitelkou, která chce vlastní hotel soucítím. Navíc je tam pár scén opravdu vyvedených... Pár.... Ale její šaty na plese byly opravdu příšerné.

16. června 2006
avatar uživatele
10 %

Viděla jsem to jednou a snačilo mi to do konce života. Byla to tak hnusná, přeslazená slatanina nesmyslů, jako by už Američani neměli co točit. Ke všemu nesnáším Jenifer Lopez, asi myslí, že tam hraje, ale to já si vůbec nemyslím. Byl to prostě hnusně přeslazený americký kýč.

6. května 2006
avatar uživatele
30 %

dalšia amíkovská romanca

Nič nové ale zarobilo to určite strašné prachy lebo tam hrá j.lo, ja takéto filmy nemusím. Je to divný žáner - ani vtipné ani dramatické...herecké výkony žiadne, téma stále taká istá a happyend.

15. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Tak je to zejímavý, ale už tak trochu přehnaný. Jsou rozhodně i lepší filmy. Je to takový pokus o další Popelku.

14. dubna 2006
avatar uživatele
10 %

Amerických slaďáků už je prostě moc. Tohle byla blbost od začátku do konce. Jenifer ke všemu nepatří mezi moje oblíbenkyně.

12. dubna 2006
avatar uživatele
10 %

Další americký megaslint s příšernou Jenny. Takové nesmysly si na nás snad tvůrci vymýšlejí schválně, aby nás donutili dívat se na kvalitnější filmy ... anebo spíš, je potřeba točit i špatné filmy, abychom poznali ty dobré. Jedním slovem: no more!!!!

12. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Shodnem se

Je pravda že mě tenhle film v podstatě nijak nezaujal.Tohle téma jo okoukaný ,třeba pretty woman,to je něco podobnýho ale lepší.Na druhou stranu to zase tak strašný nebylo takže úplná ztráta času to nebyla...

5. dubna 2006
avatar uživatele
30 %

Nemůžu si pomoct, ale Jennifer Lopez neumí vůbec hrát. I děj stál za nic a nedokázala jsem se dodívat. Ani nevim, jak to dopadlo. Ale nějak mě to nezajímá. Všechno co jde oklolo J.Lo je mi tak trošku fuk.

20. února 2006
avatar uživatele
40 %

Takhle ne...

Mi se tento film teda vůbec nelíbil. Teda nelíbil. Byla to taková typická americká slátanina, plno romantiky, až to bylo nechutné, prostě na můj vkus moc přeslazené a sladkobolné. Navíc bylo hned od začátku jasné, jak to všechno dopadne. A výběr Jennifer Lopez se mi taky vůbec nelíbil. Ona je divná herečka a ani se na roli nehodila, protože vůbec nevypadá jako nějaká obyčejná holka, i když ji navlíknete do uniformy. No koukat se na to dalo, ale jednou a dost!

20. února 2006
avatar uživatele
40 %

hmm...

No...Na veľmi veľmi veľmi nudný večer sa to dá, ale v požičovni by som za to teda pajdu nevysolila...a to sa mi páči takmer každá blbosť.Jediné čo bolo v tomto filme pozitívne, bol Ralph Finnes, ktorý je aspoň sympaťák na rozdiel od Lopezovej. Na môj vkus veľmi predvídatelné a sladučké :/

13. února 2006
avatar uživatele
70 %

:-)

Dá se to. Taková obyčejný romantický příběh s Happy endem, jak to američani umí :-) Ale Jennifer Lopez je úžasná

8. února 2006

Obyčejná komedie, kterých už bylo natočeno hafo. Ona chudá, on bohatý a naopak. Velmi podprůměrná. Pro toho kdo má rád romantické komedie.

29. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

hmmmmm....

nic moc...! možná jsem od toho coby od romantický komedie čekala víc. ale taky to mohlo dopadnout hůř!

23. ledna 2006
avatar uživatele
30 %

Docela průměrný film bez žádného nápadu, prostě opět "popelkovský příběh", který se samozřejmě neobejde bez hapyendu. Ralpha Fiennese má celkem ráda, takže nechápu, proč se rozhodl vzít roli v takovém filmu. Ale na druhou stranu chápu Jennifer Lopez, protože ta se s svým talentem zřejmě nikam dál nedostane. Sympatický mi byl Stanley Tucci, možná i ještě někdo další, ale bohužel, takovou romantickou slátaninu už nikdo zachránit nemůže.

17. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

S Jennifer už jsem viděla i lepší filmy,ale tenhle nebyl taky špatný. Pěkná romantika bych řekla. Děj je sice klasika, ale tak už to hold bývá.

4. ledna 2006
avatar uživatele
10 %

Hrůza

Tohle má být nějaký film, nebo si dělají srandu? Tohle je skoro ten největší propadák, který jsem viděla a já toho viděla hodně!!!!!!!!!!! Už první mínus : J.Lo. To není nic, jen hezkej ksichtík, ale možná ani to ne, museli bychom setřít to kilo make-upu a pak by se to mohlo poznat , natož herečka !!!!!!!!! V životě by mě nenapadlo, že jí do tohoto plytkého filmu obsadí. A za druhé : To měly být rozhovory, jak tam mluvili? To asi těžko.Jak na tohle někdo může zpívat ódy, tak je na hlavu. Absolutní propadák, dávám známku pětku a jestli může být známkováno do desíti, tak deset !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. ledna 2006
avatar uživatele
30 %

Jediný důvod, proč sem se rozhodla u tohoto filmu ztratit čas byl Ralph Finnes. Ani ten ale nedokázal film nějak zachránit. Možná sem nějak zaujatá proti Jennifer Lopez, ale jestli je tohle herečka,tak už opravdu nevím....

30. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

ježišmarjá

uáách.. ne.. tohle ne.. jak tohle mohl někdo stvořit? nebo teda.. ať si tvořej.. ale kde nastala chyba, že jsem se na to podívala?.. naprosto bezduchý nudný film..

29. prosince 2005

...

Poněkud slaboduchá a slabomyslná komedie s Jennifer Lopez...Tipický příběh o Popelce pro dospělé...Copak se Američani nepoučí z toho, že jediná phádka pro dospělé která za něco stojí, je Pretty Woman??

28. prosince 2005
avatar uživatele
40 %

uf

tak od tohohle filmu jsem moc nečekala, právě proto jsem tedy nebyla zklamaná. Takovýhle romantických komedií jsou mraky a tahle mezi nimi fakt nevyniká. Pretty woman je pretty woman. tý se jen tak něco nevyrovná. Tenhle film mě teda nenadchl, podruhý na něj koukat nebudu. Jo a taky nesnáším pojmenování brouku!

28. prosince 2005

Tak tenhle film byl opravdu na nic. Už sem ho viděl před delší dobou a vůbec mě nebavil takže sem se na něj ani nekoukal když ho ted dávali. Je to prostě ztráta času dá se rozhodně využít líp.

27. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

lepší než jiné

Během jednoho vánočního večera jsem viděl tři romantické filmy a tento byl z nich nejlepší. Už jsem rok žádný takový film neviděl (a mám zas na rok vystaráno). Ale tento film překonal i Samotář v Seattlu, možná proto že jsem od něj čekal nejmíň...

27. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Nádhera

Na tenhle film jsem se chtěl podívat už dávno, ale splnilo se mi to až tyto vánoce a musím říct, že jsem byl prostě uchácen. Je to nádherný film. Kombinace komedie a romantity byla perfektní a obsazení hlavní herečky taktéž. Prostě nádhera.

27. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Opět další z typických amerických komedií o tom, jak chudá Popelka k bohatému, pohlednému a hlavně hodnému princi přišla. Tentokrát je ovšem chudinka ještě k tomu "barevná" (na Jennifer Lopez to ale přes centimetry make-upu moc vidět není), má dítě a pracuje jako uklízečka v hotelu. Borak. Film jsem strpěla jen kvůli Ralphovi a malému představiteli Marisina syna, který je hezoulinký sympaťák - Jennifer opravdu nemusím a každým filmem si jen potvrzuji, jak ta namyšlená kočička skutečně neumí hrát. Ještěže jsem film viděla s dabingem, protože Vanda Hybnerová, která Lopezovou vždycky mluví, má skvělý hlas a hlavně jím umí hrát. "Jen" nejenže kníká, ale jaksi pro mne nepochopitelně se většinou pokouší o jakýsi latinoskoamerický přízvuk, kterým své ubophé výkony ještě více zesměšňuje. Nebylo to ovšem díky výše zmíněným kladům vyložené utrpení jako např. Jak ztratit kluka v 10 dnech a podobné romantické blbosti, ovšem coby dost klišácký film u mě nezabodoval a jistě nebude patřit k mým oblíbeným kusům.

27. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Je Jennifer dobrou herečkou? Ne!!!

Pokud zavzpomínám, neznám dobrý film, ve kterém by hrála Jennifer. Průměrné asi dva (tohle je jeden z nich) a ty ostatní byly strašné. (Možná si teda říkáte, proč na ně koukáš, když se ti žádnej s J. nelíbí. Já se ale vždycky nechám oblbnout reklamou a vždycky to dopadne jinak, než milý hlas povídal) A čím to tak asi bude? Jennifer totiž neumí hrát a sebelepší projekt svým „talentem“ potopí. I její muzika je dost strašná, tahle „herečka“ se prostě živý tělem. Tenhle film je ale trochu jiný, je to taková pohádka, ve které Jennifer vedou její kolegové, a ve kterém ani nemusí moct hrát.

27. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Maid In...

Typická přesládlá a klišácká americká komedie s průhledným, leč - musím uznat - poměrně zábavným scénařem. Ralph Finnesovi tahle role sice vůbec nesedla, alespoň to nekazil hraním, což se ale taky povedlo Jennifer Lopezové. Jennifer je neustále napadána výroky na její herecký um, nicméně ji uznávám, neboť nominaci na Zlaté Glóby za herecký výkon ve snímku Selena opravdu nezískala zpíváním....

27. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

ušlo :-D

Romantické brečáky sice moc nemusím, ale když pominu žalostný výkon J.Lo, tak se mi film celkem (sice malinko sentimentálně) líbil. Zápletky typu Popelky jsou sice hloupé, ale tahle má něco do sebe:)

27. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

Noo...

Tak nevím..nijak zvlášť se mi to nelíbilo, na můj vkus dost laciný=/...i když zase na druhou stranu..na to, jaká je Jennifer "herečka",to celkem ušlo...

26. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Lepší průměr

Nejlepší film to zrovna nebyl, ale nejhorší taky určitě ne... Sice jsem se chvílema celkem nudila, ale to opravdu jen chvílema, většina filmu byla v pohodě... prostě takový lepší průměr...

26. prosince 2005
avatar uživatele
40 %

Nepříliš originální děj s Ralphem Finnesem, který to jediný celé zachraňuje svým šarmem. Ale o Jennifer Lopez se snad ani zmiňovat nebudu, ta nestojí za řeč.

26. prosince 2005