home
Kráska a zvíře

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
cale
...
90 %

Krásná pohádka

Krásná pohádka plná hezkých písniček. Emmu Watson mám rád. Dojemný příběh plný lásky.

15. listopadu 2017
avatar uživatele
70 %

No jak bych to řekla... v pohádce byla velká spousta krásně udělaných momentů a herci se za své výkony rozhodně nemuseli stydět, takže vysoké hodnocení si to zaslouží, nicméně já mám trochu osobní problém s hudebními pohádkami, čímž mě celek asi nenadchnul tak moc, jako některé.
Za nejzábavnější musím označit moment, kdy došlo k prolomení kletby a já si strašně přála, aby konvička, svícen, hodiny i šálek zůstali i nadále roztomilými a milými předměty a ne těmi zmalovanými figurkami, které se z nich vyklubaly. A hlavně aby zvíře zůstalo zvířetem, protože méně sympatického prince aby člověk pohledal. Ale tak třeba chtěli tvůrci prolomit klišé, že v Hollywoodu musí být všichni úžasní a krásní...to by se vlastně také mělo ocenit :)

25. května 2017

Nádhera

tak dojatá a spokojená jsem už dlouho neodcházela z kina...převedení kreslené pohádky do hraného filmu se jim povedlo bravurně...výběr herců se mi líbil :) pěvecky to bylo krásné (díky původním písním a pár novým) a celkově hudba u tohoto filmu mě dostala...mix dramatu, komedie a muzikálu se mi velmi líbil...Bravo, bravo a ještě jednou bravo

8. dubna 2017
avatar uživatele
80 %

A můj názor je ...

Je zajímavé, jak člověka může bavit příběh, který dobře zná a už ho několikrát viděl. Pro mě je Kráska a zvíře z 1991 prostě klasika, kterou nic nepřekoná. Ta pohádka mě jako malého fascinovala a nehorázně bavila. Od té doby jsem několik adaptací viděl, ale žádná nebyla tak skvělá jako letošní zpracování. Chytlavé písně (některé stejné jako minule), příběh známý, ale i tak opojný, a zpracování dokonalé. Určitě bych zkrátil délku, jelikož to zbytečně natahovali, ale jinak nemám co vytknout.

5. dubna 2017