home
Král sokolů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Film hodnotím s odstupom času, ale pamätám si, že ako dieťa som ho mala rada a tak odporúčam aspoň na rodinný večer.

20. srpna 2015
avatar uživatele
70 %

Klára Jandová

Je to dobrá klasická pohádka s poetickým dějem. Dobrodružství malého sokolníka má kromě příjemného příběhu i nádhernou přírodu.

28. července 2011
avatar uživatele
60 %

Celkem pěkná pohádka, ale chybí ji kvality jiných pohádek. Je příliš pochmurně laděná, a ikdyž se snaží být veselá, nevychází to.

16. března 2011

Moc hezká pohádka. Na to, jak sokolnictví bylo běžné, v pohádkách se moc nevyskytuje. Škoda, že ani tady ho není vidět tolik.

21. října 2010
avatar uživatele
100 %

Moc hezká pohádka. Líbí se mi, že nesází na slavné herce, nikdo nijak nevyčnívá nad ostatními.
Film se sokolníky tu chyběl

8. května 2010

Tahle pohádka se mi moc líbí, není to úplně klasická pohádka, je hodně taková filmová. Ale má úžasnou hudbu a je natočená v krásném prostředí. Výkony herců jsou opravdu úžasné. Pro mě.

1. května 2008

Zajímavé pojetí

Podle mě tento film,nebo-li pohádka je důkaz toho ,že pohádky klasického tipu ještě nevymřely.
Král Sokolů má jistě spousty chyb,ale myslím si,že je to taky ohromná zábava.Moje mamka u ní neusla a to je výkon.Jediný co bych vytkla ,je to že,hudba složená k této pohádce tam moc nepasuje.

17. června 2007
avatar uživatele
50 %

Král sokolů má celkem zajímavé pojetí, ale mě to moc nezaujalo, byla tam spousta hluchých míst a moc mě to nebavilo. Je to taková novodobá pohádka, které něco chybí...

22. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Pěkná pohádka do sbírky mnoha pohádek co jsme viděla.neurrazí a ani není nijak výrazná tak sice potěší ale člověku neuvízne v hlavě.

22. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Joo, moc pekne udelana pohadka..suma sumarum jsem ji celou videla dvakrat..poprve jsem z ni byla unesena, po druhe se mi dost libila, ale uz jsem ji jaksik nemela potrebu videt potreti..trochu se mi omrzela :(

9. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Připadá mi to spíš, jako historický rodinný film, než jako pohádka. Vlastně jsem tam nenašla ani jeden pohádkový prvek. To ale neznamená, že by se mi film nelíbil. Naopak. Je natočený moc hezky. Líbí se mi, že se zaobírá dětskou nevinností, láskou a zároveň pravdou, spravedlností a vším dobrým. Je to velmi hezké, hlavně touha hlavního malého hrdiny.

29. listopadu 2006

Tato pohádka se mi líbila, když jsem byla malá a má moc pěkný obsah. Je veselá i smutná. A když mám náladu, tak se na ni podívám znovu.

22. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

= )

Moc hezká pohádka! Má moc pěkný děj, průměrné herecké výkony, docela dobré obsazení,... Viděla jsem ji již několikrát a ráda se na ni podívám znovu.

19. května 2006
avatar uživatele
80 %

Je to pohádka na které jsem byla v kině a líbila se mi. Vždycky když mám náladu, tak se na ni ráda podívám. Má zajímavý děj i okolí je moc hezké.

9. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Pohádka

Pěkná pohádka, na kterou sem se koukal jako malý a líbila se mi, takže bych ji klidně skouknul znovu.

9. dubna 2006