home
Kostka

NÁZORY K FILMU

Velice zajímavý film, který ukazuje, jak se lidé začnou chovat, když se dostanou na neznámé místo s neznámými lidmi a jak to působí na psychiku člověka a zároveň se tam ukazuje jak lidé se o nic nestarají, hlavně že dostanou zaplaceno.

15. března 2014
avatar uživatele
60 %

No celkem zajímavý film, se zjímvým napadem a pšknými pastmi, jen mi tu chybý něco jako pořadný děj. Postupně se tam nějaký ukáže, ale to je dost chabé. Nakonec jsou nejlepší asi jen ty pasti. Líbví se mi více než jeho pokračování, ale i tak nemám potřebu se na tento film dívat znovu.

15. ledna 2012
avatar uživatele
70 %

Kostka je jeden z těch filmů, kde vás sice zajímavé, kde se ti lidé vzali, kam směření, proč jsou v kostce? Ale nedozvíte se to. Líbilo se, že každá kostka v Kostce měla jinou barvu a že vše do sebe zapadalo. Každý měl svůj specifický dar a jsem přesvědčená, že nebýt scénáře, jistě by se ven dostali. Rovněž pasti byli obzvláště kruté a rafinované. Pokud jde o konec, je velice nejistý a nevíme, jestli se vlastně poslední z nich dostane činedostane ven. Je to matoucí. Není to úplně špatný film.

18. srpna 2009
avatar uživatele
60 %

Tenhle film mě nemile překvapil. Dost mě zklamalo prostředí, které bylo příšerně nudné a ani trochu strašidelné. Po nějaké půl hodině už mě film začal nudit. Líbí se mi námět a konec filmu ale jinak jsem byla docela zklamána...

14. července 2009
avatar uživatele
10 %

?

Čekala jsem, že se u tohohle filmu budu bát, ale opak je pravdou. Vůbec mi nepřišel zajímavý ani napínavý. Sice je dobrý nápad nechat lidi přelízat z kostky do kostky a občas některého nechat zabít, ale jinak nic moc.

19. června 2009
avatar uživatele
80 %

Cube

Tak jsem se rozhodl, že se teda pustím do další trilogie, ale teďka to bude podle mě zajímavější. Trilogie Kostek je pro mě velmi lákavá, protože to tu ještě nebylo a režie či scénáře se nezhostil nějaký amatér. Ne, to co nám tu Kostka nabízí nám tu nenabídl ještě nikdo. Film nechce na sílu k sobě přivádět fanoušky díky speciálním trikům, vraždám nebo dalším podobným věcem, které mají ve zvyku dělat lidi v Hollywoodu. Film chce své fanoušky získat svojí psychologičnosti a svou mozek drásající zápletkou. Ale horror? Takhle bych tenhle film v životě neoznačil. Já bych bral jako psychologický thriller. Zkoumá jak výdrž a psychiku člověka, tak i jeho vynalézavost a chytrost a na tomhle se tenhle film odráží. Sice nevíme co, kdo, jak, proč, ale většině diváků to podle mě nevadí, tady jde právě o ten až adrenalinový pocit z toho neznáma. Tudíž film není předvídatelný a divák si víc a víc uživá každou další scénku. Navíc v některých chvílích (když prolézají místností a nemůžou mluvit) je film skoro přecpán dechberoucí atmosférou. Škoda, že tak tajemná není po celý film. Jasně, přiznávám, že by se tam další věci ohledně kostky ještě zjistit mohli, ale nějaké zlomové objevy by podle mě filmu i uškodili, takže Vincenza Natali vlastně chápu a rovnou mu i poblahopřeji. Dalo by se též říct, že se ve filmu skoro nic neděje. Vždyť tam taky parta lidí bloudí z jedné místnosti do druhé a snaží se najít cestu z nekonečného bludiště. Ano, já přiznávám, že po celou dobu filmu to nebylo vždycky zajímavé, ale většinu času bylo. A co že na tom bylo tak zajímavé? Ti lidi co tam byly věděli to, co vy. Vy jste společně s nimi žili ten děj. Tápali jste po dechu pokaždé, když se přišlo na nějakou novou informaci, ať už o místnostech a jejich číslování a nebo o kostce všeobecně. Sledovali jste změnu postav. A dá se říct, že všechny změny byly opravdu velké. Všiml jsem si, že film docela věrohodně ukazuje lidskou psychiku, sice to v některých chvílích přibarvuje nebo přehání, ale ve své podstatě nám vysvětloval jak a proč se takhle drasticky člověk najednou změní. Konec mi sice co se týče nevysvětlení nevadil, ale mohli film ukončit nějak víc šokujíce. Zakončení mi prostě po takové cestě po poznání přišlo hodně prosté a nedonutilo mě po skončení nad filmem přemýšlet, což by mělo, když se film takhle celou dobu tvářil. Já jsem ochotný přiznat, že tenhle film není pro každého. Mě ale přišel hodně originální a mistrovsky propracovaný (hlavně scénáristicky) a že někdo chce vysvětlení, to je jeho chyba. Ovšem, některé filmy jsou prostě lepší, když si můžete všechno vysvětlit po svém. Jedním dechem: "Originální, dechberoucí a vzrušující, ale ne vždycky. Tohle je prostě tajemné a to mě na tom baví nejvíc." Dávám 80 %. Těch 20 % strhávám za chvíle, kdy Vám příjde, že děj jakoby zamrzl a nudí, a za to, že Quentin je někdy až přehnaně stylizovám do psychopatického magora. :)

13. června 2009
avatar uživatele
100 %

Kostka

Tenhle film se určitě hrozně povedl a kdyby se mě někdo zeptal,jestli to doporučuju,tak bych řekla: Jasný!!! Páč tohle se fakt povedlo....měla jsem chvilkama obavy,co ten polda zase udělá.Bez něj by to ale asi i přes to všechno co udělal NUDA....
100%

19. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Super

Od tohodle filmu jsem moc nečekala, ale kupodivu mě příjemně překvapil. Opravdu zajímavý děj. Film byl napínavý a plný nečekaných scén. Krom toho někteří lidé vynikali neuvěřitelnými a obdivuhodnými schopnostmi, což filmu taky dává velké plus. Mě osobně se moc líbil. Plný napětí a strachu hlavně z "hrdiny policajta". Určitě je to jeden z filmů, na který když se podívám znovu, opět ho budu hltat plnými doušky. Určitě doporučuji.

17. dubna 2009
avatar uživatele
90 %

Pravidlo, že míň znamená někdy víc bylo v případě tohoto filmu skvěle uplatněno. Nebýt toho jednotvárného prostředí, nikdy by nemohlo vzniknout něco tak výjimečného. Co na tom, že herecké výkony sem tam lehce pokulhávaly. Námět byl však originální, interiéty působily dostatečně stísněně, aby si člověk navodil tu správnou náladu. Je to trochu béčko, ale co z toho. Film jsem si vychutnala od začátku až do konce, zapůsobil, nabídl námět k zamyšlení, který na konci nebyl trapně objasněn, jak se to v některých filmech děje. Prostě super a řadím Kostku mezi své oblíbené filmy.

15. března 2009
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Překvapivě nápaditý film. Nedá se sice říct, že jde o nějak zvlášť hrůzostrašný horor, ale napjaté atmosféry je tu dost. Zápletka je jednoduchá, ale funguje obstojně. Hrdinové, řekl bych, jednají chytřeji než jejich kolegové v podobných filmech. Není to sice film, který by si člověk pouštěl vícekrát, ale na jedno použití funguje víc než dobře. Dokonce se tomu povedlo nalákat mě na pokračování.

15. března 2009
avatar uživatele
60 %

Ze začátku jsem vůbec nevěděl, zda mám filmu podle kanadského receptu vůbec věřit, protože 90% ze všech filmů jsou z Ameriky, pak je tu pár trapných našich a pár z jiných zemí. A zatím jsem nenarazil na film, kterej měl nějakou úroveň, samozřejmě až na vyjímky. Nevěděl jsem, zda mám věřit žánru horror nebo thriller, vždyť se tu nic nedělo, horrorové vám mohly přijít akorát scény, kde jste viděli, co dokáže kyselina udělat s lidským obličejem, ale jinak nic. Vůbec jsem nepochopil, jaký měla ta kostka smysl. Proč by jí někdo vyráběl? Kde se nacházela? Kdo ji vyrobil? Takovou věc by si mohli vymyslet leda tak mimozemšťani... Skoro o nic tu nešlo, vlastně jenom o to, jak se všichni snažili odtamtud dostat, ale co je zase tohle? Hodinu a půl jsem jenom sledoval, jak tam šprt na matiku vymýšlel různá řešení pomocí čísel, padlo tu pár dialogových přestřelek a to bylo vše. I přes to, jak se jim všem dařilo všechny ty pasti obejít, bylo mi jasný, že na konci nepřežijou více než dva a to i přes to, že všechny postavy byly jakkoliv kladné. Trochu mi zde chyběla hudba, ale i když žádné postavě jsem nefandil, v mnoha případech jsem cítil napětí. O kanadské filmy jsem se nikdy nezajímal, takže jsem neznal ani jednoho z herců, ale pořád hráli natolik přesvědčivě, aby překonali všechny naše. Nevím, co dál si mám o filmu myslet, nemůžu najít věc, která by mohla někoho nalákat, je to film jako stvořený do televize, ale mě zaujal jenom na 60%. Do dvojky se mi nechce, protože mám zkušenost s podobně neúspěšnými filmy, které si pokračováním zkazí pověst ještě víc.

1. února 2009
avatar uživatele
100 %

?

Mne sa to páčilo až na ten koniec že kam sa ten outista dostal a ako je možne že policajt vedel kde su ked bol omráčeny ale inač som spokojný raz som sa aj zasmial ke boli v ostnovej modrej miestnosti, zostal tam len ten policajt a ten outista urobul to uu prave ked už vchádzal dovnútra.

5. listopadu 2008
avatar uživatele
40 %

Tak tenhle film jsem strašně nepoprabala... Námět byl dobrej, ale jinak... A ještě nedokončenej konec, tak nevim nevim... Ještě se zkusim podívat na dvojku, snad bude lepší

20. března 2008
avatar uživatele
70 %

Kostka

Námět tohoto filmu je opravdu parádní a originální. Je velká škoda, že zpracování nebylo lepší, protože jinak by to mohl být špičkový film. Některé části filmu měly skvělou atmosféru a byly plné napětí, jiné se už tak nepovedly.

31. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Pozoruhodný film

Opravdu zajímavý film, o kterém tak trochu nevím, co si myslet. Na první pohled se nám může nabízet podobnost se Saw, ale přitom jsou to tak odlišné filmy... Filmu trochu ubralo levnější zpracování, ale i tak je to stále velmi dobrý film, který těží ze zajímavého námětu, ale ve filmu je mnoho nejasností a prakticky se o něm nic nedovíme. Tak trochu jsem tušil, jak dopadne závěr, alespoň z části tak dopadl. Pro mě trochu horší, než Saw 1, ale pěkných 85% - zaokrouhleno na 80%. Jistě stojí za shlednutí!!!

21. července 2007
avatar uživatele
80 %

Cube

Velmi originální nápad tohoto filmu. Vyšel jako první a proto mě taky trochu popudilo, že jsme se nedozvěděli vše o té kostce-kde je, jak je velká, atd... prostě hafo věcí. Ale než se natočily ostatní díly, tak nám právě toto, dalo možnost si vše domyslet. Efekty jsou též povedené, jediné co se mi snad nelíbilo je, že v tomto filmu šlo o to, aby se odtamtud ti lidi dostali a ubránili se pastím-pastím, které zabili jednoho člověka, a jinak tam začne řádit nějakej psychopat-trochu zamrzí, když víte čím jsou v tom filmu ti lidi obkopování, a neuvidíte to v akci. Samozřejmě jsem nepočítal s tím, že to většina přežije, popravdě jsem to čekal tak jak to opravdu skončilo. Nicméně film určitě stojí za shlédnutí.

20. července 2007
avatar uživatele
70 %

No, težko řict, myslela jsem, že to bude kapku vic na konci jasny, ale nebylo...To mi docela vadilo! Jinak skvelej napad. Nekdy to sice bylo kapku zdlouhavy, ale jinak se mi to celkem libilo, az na ten konec no.

7. července 2007

Dobrý horor,hlavně díky originálnímu námětu a klaustrofobické atmosféře. Škoda jen toho závěru, film s tolika invenčními popravami by si zasloužil lepší rozuzlení.

18. června 2007
avatar uživatele
90 %

krychle

Dost promakanej systém teda. Já nechápu, kdo takovýhle filmy vymýšlí. Jako konec jsem teda trošku nepobrala, jelikož to zas neuzavřeli :(. Na to že to byl kanadskej film, tak mi přišel fakt dobrej. Dvojka je, ale lepší.

10. dubna 2007
avatar uživatele
dris
...
80 %

Cube

Ani se nedivím, že někteří lide, uživatelé porovnavaji kostku s druhým dílem saw, protože svým způsobem je to podobné, ale já bych to radši nedělal, jelikož by to kostka prohrála na plné čáře i když to není zas až tak špatný film. Takže já to porovnávat nebudu a zaměřím se na kostku samostatnou. Kostka je kvalitní drama misty (kvůli prazrazení děje boužel nemůžu říct kdy) sem byl napnutý doslova jak struna a čekal co se stane film byl perfektní béčko jediné cé mi na něm vadilo, že si misty hral na vyší ligu. Hlavně co mě doopravdy nas*alo, byl ten radoby peoticky konec a věta: Lidská hloupost je nekonečná. A váhaní jestli jít ven mezi "hlupáky". Mě doopravdy pobavilo a celkový pohled na film mi trošku znechutilo, ale i tak si myslím, že kostka je kvalitní film béčkových rozměrů a dal bych 75%, jelikož to nejde a já jsem štědrý dám 80%.

17. března 2007
avatar uživatele
Fan
...
20 %

Nevím, čekala jsem "objasňující" konec, kdy se konečně dozvím něco víc - kdo, proč....takhle je to jen bloudění několika lidí z jedné kostky do druhé

4. března 2007
avatar uživatele
60 %

U mě film film trpí jedinou věcí - viděl jsem ho až po Saw a Saw 2. Výborný námět, který ale zatraceně vázne ve zpracování. Ano, je to nízkorozpočtový film, ale pár filtrama a lepší kamerou by se dala navodim mnohem lepší atmosféra(Nejsilnější mi přišla v místnosti ticha).
Takže dohromady musím říct, že při stopáži 90 minut jsem nebyl zařezaný do sedadla.

12. února 2007
avatar uživatele
90 %

Pro mě nejlepší horor co jsem kdy viděla a to horory nemám moc ráda. Film nádherně ukáže lidské povahy v nouzi o přežití. No prostě síla, opravdu úžasný film. Vůbec si neumím představit, co bych v jejich situaci dělala :)

16. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Nicole de Boer

Kostku jsem viděl až po Hyperkrychli, což určitě zmírnilo mé nadšení, protože jsem už měl určitou představu co se bude dít. Oba příběhy jsou velmi vydařené sci-fi a mají i srovnatelné napětí. Rozdíly jsou například v tom, že jednička měla zajímavější pasti a dvojka zase lepší konec.

21. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Film u kterého jsem se ani vteřinu nenudil a s napětím čekal na každý další děj. Opravdu povedený nápad. Také je na tom vidět, jak se dá s malým rozpočtem a bez nějakých supetriků natočit dobrý film. P.S. Také by mne zajímalo jak se tam ti lidé dovnitř dostali i když na druhou stranu - oni to také asi nevěděli, tak proč by to měl chtít vědět divák....

10. října 2006
avatar uživatele
90 %

Opravdu dobrý a zajímavý námět na film. Tohle dílko jsem viděla před nějakým časem, a už tehdy mě docela vzalo. Napínavý do poslední chvilky.

29. září 2006
avatar uživatele
80 %

Příklad toho, jak lze natočit superlevně zajímavý, ale hlavně originální horor bez hereckých hvězd. Je to až k nevíře, ale po celou dobu filmu jsem se díval pouze na to, jak se skupinka několika uvězněných lidí pohybuje z jedné krychle do druhé, ale ani trochu jsem se nenudil. O to víc jsem čekal zda-li autoři trochu poodhalí důvod existence krychle (kdo ji postavil a proč), ovšem žádného rozuzlení jsem se nedočkal. Klasicky tedy z toho vzešla past, která postupně své oběti usmrcuje, aby se na konci zachránil jen ten, o němž bych to vůbec nečekal. Spíš jde o to, jak se postupně přes indicie, logiku, matematiku, psychologii dostanou skrz labyrint až k východu.

29. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
70 %

Príbeh napínavý od začiatku až po koniec, ale štve ma, že tu nie je vysvetlenie ako sa tam dostali a prečo, ako to bolo v Saw 1 a 2 keď už to je podobný a porovnatelný žáner. A keby som to mal aj ja porovnať tak Saw jednoznačne vedie, ale tento film bol v pohode a určite si pozriem aj dvojku, možno sa dozviem niečo viac... dúfam.

27. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Dost dobrý film. Dvojka nic moc, nula ještě větší nic moc. Ono se to po jedničce už okoukalo a v dalších dílech mi to už napřipadne tak zajímavé, co mě nadchlo v jedničce (například SAW II je vlastně také vystavěn na stejném principu jako SAW I, přesto je scénář takový, že mě zaujal stejně, možná i víc; to Kostka nedokázala) Každopádně jednička má u mě 90%.

23. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Vélké napětí

Už od začátku je film plný napětí, strachu, zoufalství a beznaděje, to znamenáá, že jsem se od něj nedokázala odtrhnout. Přestože jsem doufala v dobrý konec, né a né přijít, takže jsem byla stále v nejistotě, co se v tu chvíli odehraje.
A protože film byl docela náročný na divákovu psychiku, nemyslím si, že se na něj brzo podívám. Snad až se to ve mně trošku uleží...

25. května 2006
avatar uživatele
80 %

Cube

Náhodou, tenhle film vůbec nebyl špatný. Měl hodně efektní scény, které se mi líbily, a navíc zajímavý konec. Během celého filmu jsem měla podivné mrazení na zádech. Ne z toho, že by to bylo strašidelné, ale prostě mě to docela chytlo a byla jsem zvědavá, co bude dále... Dobré, mně se to líbilo.

17. května 2006
avatar uživatele
60 %

hmm

Je to dobrej film ale neviděsil mě, tak proč je to publikováno jako horor?? I když představa, že se proberete někde v kostce a v jakékoliv části vás to může useknout není moc hezká! Ale je dobrej!

14. května 2006
avatar uživatele
80 %

;-)

Když první, tak nejlepší díl. Ze začátku mě to moc neuchvátilo ale asi po 30 minutách když vás to vtáhne do děje, tak super, zžijete se s herci a jako byste tam byli taky a přejete si aby se jim už dalšího nic nepřihodilo :-D Takže super mooovie.

1. května 2006
avatar uživatele
90 %

Originalita nade vše

Kdo neviděl neuvěří. Děj mě oslovil okamžitě a některé postavy jakbysmet. Tenhle film absolutně boří hranice. Opravdu to na člověka zapůsobí, a svým zvláštním způsobem ho to i zdeptá(teda aspoň mě) Film má jiskru originálnosti a mistrovskou schopnost doslova připoutat diváka k židli...

19. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Výborný film. Hutná atmosféra na vás dýchne hned od první chvíle, přičemž celý film vás víc a více svírá úzkost a strach. Parta lidí byla vybrána suprovně, pasti jsou nachystány přímo geniálně. Nápad s takovouhle kostkou je famózní a člověka úplně zatrne, jakmile zjistí, o co jde a jak to funguje. Jeden z vrcholů horor/thriller scény a jeden z prvních filmů v mé videotéce a to už je co říct!!! Jedním slovem: povinnost pro všechny!

21. března 2006
avatar uživatele
100 %

Hustý

Ten nápad je hustej, pastičky jsou jedna od druhé vynalézavější a ponorková nemoc minutu od minuty úděsnější. Fakt síla.

11. února 2006

Dost

dobrý. Originální příběh. Super zpracování, efekty, napětí a slušné herecké výkony. Akoráte se mi moc nelíbilo jak se tak choval ten černoch, ale to asi k tomu patří.

20. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Hukot

Jo, tak to je fakt dost dobrý film. Možná není po techniský stránce nejlepší, ale zato děj to naprosto vynadhradí. A to co se natočilo v tak malým prostoru je vlastně taky úžasný. Taktika je skvěle vymyšlená a prostě to fakt stojí za to!

20. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

hm

tak nepatří to k filmům co bych žrla ale taky to nebylo špatný dobrý místnosti i způsob jakým tam umíraj

27. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

..tvurci bravurne dokazuji, ze kvalitni podivana se da natocit mezi ctyrmi stenami a bez astronomickych rozpoctu..s prehledem zcela porazi vsechny Texaske masakry, Vriskoty a jim podobne vytvory..

21. prosince 2005

...

No, je to o poznání lepší než ta dvojka.Je to více napínavý, protože u dvojkyuž víceméně víte, co můžete očekávat.Ta jednička je více promyšlená, a to je dost důležitý...

21. prosince 2005

cube!

čakala som trochu iný koniec ale páčil sa mi. Tie pasce boli vymyslené skvelo a aj stvárnenie postáv bolo dobré.

4. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

Nechapem

Tomuto filmu snad nikdy nepochopim ale co uz stava sa.Ale musim uznat ze pasca boli skvele navrhnute

20. listopadu 2005
avatar uživatele
wiky
...
80 %

O tomto filmu sem moc neslyšela - vlastně vůbec a jednou brácha přitáh DVD a musim říct ,že tento film mě celkem zaujal. Bylo to dobrá změna od stále stejných na jedno brdo vedených filmů. Ale když si to vezmete byla tam děsná schoda náhod (na mě až moc velkých). Ale nápad byl dobrej a film byl plný překvapení, zvrtů (z na první dojem celkem milého policisty se vyklubalo pěkný hovado) a napínavých scén.

18. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Cube

Já nevím.Na mě ten film zanechal smíšené pocity a to takové, že jako nápad na film to je super, ale přece jenom to mohlo být trošku jinak zpracované.Ten konec nebyl něják zajímavý.

11. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Rubik

Především nedoporučuji pouštět to lidem, který mají depresi. Věřte mi na konci toho filmu by vám asi moc nepoděkovali.:-) Jinak je to super film mírně způsobující pocit stísněnosti:-)

9. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

řekla bych...

...dokonale paranoidní film:) Ne opravdu se mi velice líbil námět a taky mě velmi zaujalo to, že je možné natočit v takovém stísněném prostoru film, který není hloupý a vlastně je i hodně napínavý... Takže se stalo, že se tento snímek zařadil na seznam mých oblíbených filmů:)

24. října 2005
avatar uživatele
90 %

Cube

Tak tenhleten film se mi fakt strašně moc líbil, bylo to prostě psycho. Několik lidí hozených do obřích kostek, které se stále pohybovali a jen matematickými výpočty anebo štěstím jste se dostali ven. Prostě šílené a kdo přežije jedině ten kdo nezešílí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Skvělá podívaná

pro milovníky tohoto žánru vřele doporučitelný film.Skvělý nápad s hezkým zpracováním a dobrými výkony.Za podívání určitě stojí, i když druhé pokračování se mi zdá být o něco lepší díky nápadu a skvělému zakončení.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Psycho

Konečně jsem se dostal i ke Kostce, ale nějak jsem asi čekal víc po tom jak tady všichni pějí chválu. Příběh byl neotřelý, nápaditý a skvěle provedený. Mám jedinou výtku - konec. Celý film byl dobrý ale čekal jsem jak to skončí. No a ono to skončilo tak, tak nijak. Možná jsem to nepochopil, ne to říkám špatně, pochopil, ale... prostě to bylo hrozně nedotažené. Chtělo by to nějaké překvapující finále, ale když jsem po závěrečné scéně uviděl nápis The End tak jsem tomu nějak nechtěl věřit. Byl jsem tak trošku zklamán, připomnělo mi to strašně konec Deváté brány. Takže za tohle bych strhl dvacet procent. Ale nelituji, že jsem si to půjčil. Doporučuji, ale s mírnou výhradou.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Psycho jak má být

Prostě dobrej film. Nevím co dodat jen že mi taky vadil ten konec, ale mohl být i horší. Lepší nedotažený konec než konec uplně nahovno. Škoda že jich nepřežilo víc jen ten mentálně zaostalý který uměl počítat jen ta čísla.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Film inspiroval SAW

Tento film je často přirovnáván k filmu "Záhad Blair Witch". Ten byl také vytvořen za malou investici, která se po uvedení do kin několikrát znásobila. Stačila k natáčení pouze jedna mistnost (ve tvaru kostky :) a originální scénář. Podobný tipy filmů můžeme vidět v poslední době čím dál více, pro připomenutí jeden z posledních film SAW.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Nic moc

Jako první jsem viděl dvojku a ta my přišla celkem dobrá. Takže když jsem si pustil jedničku, uviděl jsem to stejný jen v horším provedení.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
80 %

No

Docela dobrý. Hlavně musím ocenin nápad. Sice ke konci to byl trochu masakr, ale dejme tomu... 80% je výstižné.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

aj....

fakt drsný film myslela jsem že alespoň na začátku ukážou reálný život ale oni pořád ukazovali kostku některé scény tam byly fakt hnusné fuj ale jinak to šlo

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Dobrý drancák nervů,

...to především. Neupře se mu jednoduše originalita. Trochu mi chybělo něco o samotném projektu, aby bylo odhaleno za jakým úmyslem byl vlastně vytvořen. Film by se možná ze škatulky "thrillerohoror" přesunul někam jinam, ale myslím, že by mu to určitě pomohlo. Každopádně typická ukázka skupinového jednání lidí pod psychickým tlakem, jen společně mohou přežít. Rozhodně zvláští bylo poznání, že po všech těch překonaných nástrahách a padlých obětí, kdyby zůstali na jednom místě, tak...tomu se říká ironie osudu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
100 %

super

kombinaciu psycho a thriller mam velmi rad,tento film je podla mna jeden z naj v jeho zanri.Naozaj psycho a velmi strhujuce a dramaticke do poslednej chvile.Nevaham a dávam...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:0)

O Kostce jsem toho mnoho slyšela a hodně jsem o ní i četla...A tak jsem jednoho krásného večera sedla k DVD a pustila si ji...a ouha...noc,ticho,Kostka=tajemno,divné zvuky,nečekané zvraty a pasti v místnostech,čísla,autista...Opět film,který mě mile překvapil...sledovala jsem napjatě celý děj od začátku do konce...a to je přitom jednoduchý(6 lidí se snaží dostat se pryč z obrovské krychle o několika tisících místnostech,které povětšinou skrývají pasti).A kdo přežije???Koukněte se a budete překvapeni asi jako já!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

vskutku originální, vskutku skličující, vskutku překvapující.. .jen mě trochu naštvalo, ež to nakonec přežil ten.. .no nevim jeslti to mám řikat.. no kdo to neviděl tak ať se koukne, ale prostě mě naštvalo že to přežil právě on:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Kostka

Tak u tohohle filmu sem zvlášt asi ve prostřed usínala.....znam teda lepší filmy no....ale některý efekty v něm byly good.......

Kdysi dávno