home
Kostka 2 - Hyperkrychle

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

No od prvního dílu si dost "polepšily". Nápad byl sice dobrý, ale měly zustat u prvního napadu. Tohle je už dost přehnaný. Pasti byly sice hezký a důmyslný, ale už to zavaní více scifi než předešlý díl. Mám sice scifi rad, ale u tohohle jsem čekal více realných možností. Celý film byl zmatený, překombinovaný a navíc konec byl dost chabý a zbytečně otevřený...

15. ledna 2012
avatar uživatele
40 %

Hyperkrychle se od Kostky moc neliší. Snad pouze svým názvem, z čehož by mělo vyplývat, že se jedná o mnohem větší komplex. Jinak je to ale úplně stejný film. Postavy, které nám nepřirostou k srdci a umírají jeden po druhém. Změnila se sice vizáž místností a způsoby smrti jsou snad ještě otřesnější než v prvním dílu, ale máme zde úplně stejný děj, který ve většině případů nemá šanci zaujmout.

18. srpna 2009
avatar uživatele
30 %

Cube 2: Hypercube

Hyperkrychle. Člověk by na první poslech čekal, že to nebude stejné jako jednička a toho jsem se právě bál. Navíc obecně vím, že jen 40 % druhých dílů je lepších nebo alespoň stejně dobrých. Abych pravdu přiznal, tenhle díl Kostky už jsem v minulosti viděl. Tehdy mi přišel úžasný a originální, jenže když jsem včera shlédl první díl, došlo mi pár důležitých věcí. Zaprvé tenhle díl okopíroval tomu předchozímu skoro vše, co se dalo. A já si myslím, že pokud chtěli režisér Andrzej Sekula a scénárista Sean Hood jít na tohle pokračování jinak, měli to udělat úplně celé jinak a né, že jenom změnili prostředí, postavy a vlastnosti kostky. Navíc ty změny se podle mě moc nepovedly a ještě uškodili kvalitě tohoto dílu a pověsti skvělé jedničky. Ultimátní a slušivé pokračování by podle mě bylo to, kde by se Kostka nezměnila a změnily by se akorát postavy a dále by se pátralo po tvůrcích anebo tajemstvích kostky. Sice by to pořád nedosáhlo na atmosféru a originalitu jedničky, ale zase by to nedopadlo tak blbě jako tady. Mě nevadila ta složitá zápletka, mě vadilo všechno ostatní. Ty části, kdy se odtajňovali věci ohledně kostky nebo spojitosti postav jsem si nejvíc užíval, ale to ostatní ne. Tvůrci prostě chtěli jen šokovat a i když to mělo svojí originalitu, to kopírování zde přímo bilo do očí. Tady se avšak asi úplně zapomnělo na atmosféru, která sice měla být ve scénách, kdy utíkali před pastmi, které na ně kostka "nachystala", ovšem atmosféra byla jaksi někde v pozadí a ani "nevystrkovala hlavu". Scénárista chtěl i děj trochu víc brutálnější, což je škoda, protože šlo vidět, že neměl nápady, přitom kostka má být nápaditý film a tak mi film více připomínal horrorový slasher, než psychologický thriller. A ten konec! To se mi víc líbil konec v jedničce, protože to ve mě zanechalo vzrušivý pocit neznáma, ale tenhle konec mi ještě víc zvýšil odpor k tomuto dílu. To zakončení je zbytečné, blbé a stupidní. Herce ani nebudu zmiňovat, né že by byli špatní (no, někteří byli), ale spíš k nim nemám co dodat. Jedním dechem: "Kopírovat filmy se nemá a pouštět amatéry ke scénáři nebo na režiserskou židli taky ne. Chtěli šokovat? Šokovali. Ovšem né zrovna příjemně." Zvažoval jsem nad 40 %, ale když jsem si ještě jednou pustil ten konec, musel jsem dát 30 %. A těch 30 % dávám za chvílemi zajímavý děj. Většinu filmu to ale bylo spíš stupidní a nudné, tak proto jenom 30 %.

13. června 2009
avatar uživatele
20 %

Hnus

Po pro mě naprosto struhjící a neuvěřitelné úžasné jedničce jsem čekala aspoň něco tak dobrého jako jednička byla. Ovšem byla jsem víc než obrovsky zklamaná. Film se mi vůbec nelíbil a byl otřesný. Tohle že je to slavné pokračování? No je spíš ostuda. Celý film jsem se nudila a přemýšlela, jestli to nemám vypnout. Nakonec jsem to zvládla do konce, což jsem ovšem neměla děalt...konec byl tou pravou tečkou k tomuto málo povedenému snímku. Nevím jak ostatním, ale mě se super-hyper-kybernetiký prostor nejevil jako to pravé, pro tenhle druh filmu. Ať žije první díl!! Druhý už víckrát NE!!!

21. dubna 2009
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Jednička byla tak jednoduchá, až se mi to líbilo. Dvojka je tak složitá, až se mi to taky líbí. Ta nesmyslná překombinovanost musí štvát každého, ale mě to přišlo docela... legrační. Mnohem víc mi vadil prapodivný nástup herců. Hlavní hrdinka mi jakž takž sympatcká byla, ale ostatní herci už byli horší. Přesto dám nechutně vysoké hodnocení, protože styl tohohle filmu se mi líbil.

15. března 2009
avatar uživatele
40 %

Jak mohli být Kanaďané tak naivní, že si mysleli, že tento film někdo pochopí? Opravdu nevím, co si o sobě myslí, ale snad ani Einstein by nepřišel na to, jaký má tento film smysl. První díl, který se mi zrovna dvakrát nelíbil, připadal mi jako nějaký střed příběhu, protože zde nebyl ani začátek a ani normálně vytvořený konec, kde by se cokoliv vysvětlilo. Jenom jsme sledovali, jak pár lidí vymýšlí milion teorií, jak se dostat přes pasti a tím i ven. Ze starých blbých časů se nezměnila jediná věc. Taky se zde pár lidí pokoušelo dostat ven, ale tentokrát to byla zase jiná krychle, navíc, kam se poděly pasti? V jedničce se objevovala jedna za druhou a vždy reagovala na lidskou přítomnost, ale zde se lezlo, kam se chtělo a rádoby pasti se spustily až po nějaké době a navíc nepravidelně, no mám v tom ještě teď guláš v hlavě a vůbec nemůžu přijít na nic logického. I předtím mi lámalo hlavu, co je ta kostka zač, kde se objevila, jak je možné něco takového vytvořit, kde je, jak je velká, jak vypadá, no miliony otázek, takže jsem doufal, že se něco vysvětlí zde, ale vzhledem k tomu, že kostka byla jiná, mám teď potíže hned s dvěmi kostkami. Film je vlastně bez pointy, ale na to by přišel každý, ve filmu vůbec o nic normálního nejde a ani konec zde vůbec nic nevysvětlil. Celé mi to přijde jako jeden velký nesmysl, mám potíže i film zařadit do nějakého žánru, protože sci-fi prvky jsou zde minimálně a člověk se u něj vůbec nebojí. Jelikož neznám žádného kanadského herce až na tyto, můžu jenom konstatovat, že Kanaďani se asi na víc nezmůžou.

28. února 2009
avatar uživatele
30 %

no ked toto mal byt napinavy horor, tak potom neviem. bolo to proste trapne. skoda, lebo kocka, ako namet by sa dal vyuzit aj lepsie.

21. března 2008
avatar uživatele
50 %

No... škoda že to bolo zle spracované, zlí herci, dosť často nudné, postavy blbé, ťažko to považovať za dobrý film....
ale nápad 4. rozmeru je skvelý, treba sa nad to povzniesť...a odporučam si pozrieť na wikipedií niečo o Tesseracte...;)

17. ledna 2008
avatar uživatele
20 %

Tak na tohle jsem se chtěla podívat. Myslela jsem, že to bude alespoň tak zajímavý, jako Kostka 0, jedničku jsem totiž neviděla. Pekelně jsem se zklamala... Byla to nuda. Možná, že jsem měla mít víc trpělivosti, a dokoukat to do konce, ale v tu chvíli mi přišlo, že už tam prostě nic zajímavýho nebude...

27. října 2007
avatar uživatele
60 %

Hypercube

Tak jsem to viděl znova, a tak nějak si říkám, že ta HC byla postavena nad lidské chápání. Samozřejmě mi spousta věcí dává souvisloti, především už jen proto, že se jedná o teserakt. Jedině co mi tak nedává smysl je to, na jaké bázi tam fungovali ty pasti, a jak se dovnitř ti lidé dostali, vezmeme-li v úvahu to, že na konci se celá krychle zhlukla do sebe. Je taky možné, že vědomí těch lidí bylo napojeno a přemístěno do těchto prostor, jinak asi někde bezpečně leželi, ale pokud by zemřeli v tom "druhém světě" tak by zemřeli i ve skutečnosti. Omg fakt nvm, nebudu ze sebe dělat blba. Sice se mi líbí, že nás to nechá se nad tím zamýšlet, ale zároveň mě štve, že v tom filmu nebylo vysvětleno, jak to s tou kostkou opravdu bylo. Věřim, že kdyby nám otázka ohledně celého systému krychle byla objasněna, hned bych o tomto filmu začal smýčlet pozitivněji. Dále se mi nelíbí, že je tu opět psychopat, kterýmu ke všemu z čista jasné náhody nechali nůž-docela průhledné, a závěrečný konec s přeživšími, kteří se dostanou z kostky je sice originální, ale zároveň zarážející. Líbil se mi ten původ děje, který obestíral Kate a Sashu. Ještě k těm pastím-nápad a efekty se mi líbí, ale pokud jejich funkčnost není něčím podložena, tak to nepodporuju. Jinak na filmu nevidím nic špatného, sice tam bylo pár nedostatků, ale zároveń ho nebudu hodnotit podprůměrně jen proto, že jsem tomu nerozumněl-příklad, ne fakta.

20. července 2007
avatar uživatele
60 %

Oproti jedničce o dost lepší výprava a atmosféra. To co ztrácela jednička, má tohle. Ale zase tam, kde se jedničká dala chápat, přichází tenhle díl s nepochopitelným řešením cesty ven a překombinovanosti.

27. února 2007
avatar uživatele
100 %

Nejhorší ? To snad ne ?!

Někdy mi přijde,že se lidem vůbec nechce přemejšlet.
Každej očekává od filmu spoustu úchvatných záběrů a dějovej spád. Ale už ste se někdy zamysleli nad tím,že něco takového opravdu existuje ?
Přiznám se,že jsem od dvojky čekal něco rafinovanějšího, ale i tak pro mě patří Kostka 2 mezi top 100.

16. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Kari Matchett

Je to první kostka co jsem viděl a je hodně zajímavá. I na malém prostoru se dá udělat zajímavý film. Bylo tam i pár chyb, které mě bavily. Například Kate našla v 39 minutě filmu tužku a na levou ruku si napsala MXVII 60659 a během filmu (např 47 min) se jí nápis objevuje na pravé a pak zas na levé ruce...:)

21. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

Chytráci

Přesně, jak jsem čekal, když jsem Kostku 2 dokoukal, 90% lidí nepochopila konec. Prostě moc inteligentní lidi (bez urážky). No nic. Kostku jedna teď stahuju, takže ji co nevidět uvidím taky. Doufám, že bude lepší. Sice to nebylo tak strašné, ale rozhodně jsem se celkem nudil. Ale co musím říct: některý ty mrtvoly byly dost děsivý - k těm bych se nepřiblížil ani na metr - třeba ten oběšeec - no fuj. Jak jsem už říkal: nuda od začátku až do konce a právě konec mě dosti zklamal. Sice jsem ho pochopil, ale blbější konec už jsem si ani nemohl přát. Mí spoludiváci vesměs mluvili něco o "blbosti" a "kravině", ale no tak - viděl jsem horší filmy. Takže přistoupíme k hodnocení - ze začátku 50%: -20% za extrémní nudu, -10% za konec aaaa... to by stačilo. Takže vyšlo 20% a to je i mé hodnocení. No ale těším se jak na Kostku 1, tak na Kostku 0, jen, jak už jsem řekl, doufám, že se štáb překoná/nal a udělá/lal lepší film, než Kostka 2. Takzvaně film na nic - jak panic ;-D

22. listopadu 2006
avatar uživatele
30 %

Whats up

Jedná se o celkem nudnej film.Parta lidiček co je v nějaký kostce ale že by někdo sakra vysvětlil jak se tam dostali a proč to ne co.Od začátku nevic na čem sem.Sice na začátku to vypadalo že jsou v nějakym hyperspánku.Připíchnutý na stroje a že to je jenom virtualita.Ale na konci se objevila tak absurdní kravina a ješte nelogická.Že se ta ženská objeví v nějaký vodárně a tam jí oddělaj nějaký vojáci.

16. října 2006
avatar uživatele
60 %

Tak jsem si dvojku přece jenom půjčil na DVD i když jsem věděl, že to už nemůže být tak napínavé jako poprvé u jedničky. Také že nebylo i když tvůrci se snažili. Kdybych ale viděl dvojku jako první před jedničkou, určitě by hodnocení bylo vyšší.

10. října 2006
avatar uživatele
dris
...
0 %

Hyperblbost

Tento film mě nezaujal vůbec ničím. Horor :-/ možná tak cečkového rozměru. Drama ani z 10%.Žádné brutální scény (které většinou tyhle blbosti aspoň trošku ochutí), žádné napětí, jen parta lidí, která bloudí po nějaké prapodivné kostce. Celou tuhle nezáživnou podívanou zakončil naprosto nelogický konec. Tuhle zdlouhavou a nudnou podívánou nehodlám nikdy ve svém životě zapokovat proto dávám myslím zasloužených 0%!

24. září 2006
avatar uživatele
70 %

Mě se celkem líbí nové vykucené vraždící nástroje. Pěkne natočeno, a možná i lepší než 1 kvůli bíle bravě kostky! Je to světlejší!

12. září 2006
avatar uživatele
20 %

Tak na tento film jsem opravdu čekal s velkým napětím, protože předchozí Kostka byla opravdu zajímavá. Bylo jasné, že originálnost předchozího dílu, rozhodně nemůže překonat, ale autoři se mohli pokusit jít dál a třeba i za hranice krychle. Takhle se tu opět probudí několik uvězněných obětí, které se protloukají labyrintem a postupně umírají. Z důmyslně „reálných“ vraždících nástrojů předchozí Kostky tu máme trikově lepší důmyslné vraždící nástroje, které však odporují fyzikálním zákonům. Už to není ten klasický horor, více tu směřujeme do sci-fi. Navíc pointu, nebo to co se tak na konci tvářilo jsem vůbec nepochopil. On se divák možná dozví více v dalším pokračování s názvem „Kostka 0“, ale po tomto odpadu na to nemám chuť :).

29. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
20 %

Fakt nič nové a ani nič nové som sa nedozvedel o čo tam poriadne išlo, jednotka ešte v pohode, ale toto bola nuda bez nejakého napätia ktoré sa im v jednotke ešte podarilo do príbehu dostať. Toto bola okopírovaná jednotka, ale bez všetkého čo tam bolo ako tak dobré. Tento film viac určite nemusím a ešte si rozmyslím, či sa mám opýtat v požičovni na "zero"

28. srpna 2006
avatar uživatele
20 %

Phew...

Tak nevím co si mám myslet, celej film mi přijde zvláštní! Sice sem byl do něho zažranej až do konce, ale zklamal mě... Ten konec sem totálně nepochopil, jinak je to kopie jedničky, akorát mají ty místnosti jinej design...

26. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Vydařená dvojka

Takhle nějak si představuju dvojku nějakého filmu. Přidal se další rozměr - doslova i obrazně a rázem tu máme povedené sci-fi.

4. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Hyperkrychle

Po velmi silném nátlaku své kamarádky, která tvrdila, že tento film je prostě nej super bomba, jsem se uvolila a na Hyperkrychli se koukla. A hodnocení?1. Hlavní hrdinové si uplně zřejmé věci (ty místnosti se pohybují!) uvědomovali po dosti dlouhé době - no budiš né každej je bedna...ikdyž je tam geniální hekr Saša, pravnička, detektiv, tajný agent...2. Autoři zjevně nedokázali vysvětlit, proč se krychle má rozpadnou zrovna v 60659 a tak tam strčili mrtvolu vědce a divákům vysvětlili: On to vypočítal...jaké ponaučení z toho plyne? Když nevíte jak dál, strčte tam mrtvého génia s převratným objevem. (Pro případ, že se bude jednat o nějakou duchařinu ho pořádně zabijte, ještě byste museli vysvětlovat jak daný genius na své propočty přišel.)3. V každé místnosti čas plyne jinak, ale celá krychle se zničí v 6:06:59? Jakého času? Vidíme, co se s postavami stane po 10 letech - jak je to možné vždyť museli zažít 6:06:59?Tudíš tenhle film mi moc neřekl. Je to skoro o ničem a nemá to pomalu ani hlavu a ani patu.

30. května 2006
avatar uživatele
60 %

Nechápu.

No, myslím, že by film byl celkem dobrý, kdybych pochopila ten konec, nějak mi to ušlo a newím co ten konec měl znamenat?!?(Kdyby někdo věděl tak jestli by byl schopný mi to napsat..děkujú), jinak tam byly dobré efekty, sice občas jsem se nudila, ale ušlo to...

27. května 2006
avatar uživatele
50 %

:-/

Tak určitě to není takový psycho jako jednička, a je to takový nepovedený. Sice efekty o třídu možná dvě lepší ale ty nenahradí špatný děj. Jednoduše nepovedené pokračování.

1. května 2006
avatar uživatele
40 %

Tak takhle ne

Po prvním dílu geniální Kostky se není čemu divit, že se na nás obratem vyvalilo "pokračování". Bohužel jako u většiny pokračování, i toto se nepovedlo. Ale totálně nepovedlo. Zmatek nad zmatek, příšerní herci, nezáživný děj, u kterého se bát prostě nebudete ... nebýt zajímavého konce, asi bych tento film odepsal úplně, takhle je to slabý průměr, který není třeba vidět, ale pokud se vám dostane do ruky, tak proč na něj z nouze nekouknout ...

5. března 2006
avatar uživatele
80 %

Podle mě je tenhle díl slabší než jednička. Poměrně dost mi tam vadilo to propojení s časem, který nechal tamty dva zestárnout v milostném obětí. Ale jinak pasti byly cool a ponorková nemoc se u mě v menší míře také objevila.

11. února 2006
avatar uživatele
100 %

Já si myslím že je to hodně vymakanej film... sou tam skvělý efekty a dobrej děj a super nápad 4D prostoru... vychytaný pasti, časový smyčky a celej film v jednom prostoru tomu dodává psycho nádech...

3. února 2006

Zajímavý

nápad přimíchat do kostky ještě čtvrtý rozměr a to čas. Hned to dostane jiný grády. Příběh je docela dobře postavenej a líbilo se mi, že skoro až na konci se dozvíme o co jde. Ale řekl bych, že do toho sex moc nepatří...

20. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

...

No, řekla bych, že to není špatný film, chce to jen u toho trochu přemýšlet, nic jiného snad ani ne. Všechny díly Kostky stojí opravdu za to !

20. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

..

aspon musím uznat,že to mělo většé grády,než jednička,ale to je tak celý,co mohu dodat..aspon se musí uznat snaha

15. ledna 2006
avatar uživatele
10 %

Blbost!

Větší blbost jsem snad v životě neviděla!Buď je to hloupý film, nebo jsem hloupá já, protože jsem ho vůbec nepochopila.Děj byl podle mě nudný a myslím že nejsem sama komu se nelíbil.

30. prosince 2005

...

Vcelku průměrný horůrek...Nevim co říct, snad jenom že to je jen pro silné povahy, takže pokud jste nějaký fňukny, tak si to rozhodně nepouštějte, protože byste nevydrželi ani půl hodiny!

21. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

Ohavnost!

Takhle zprznit pokračování mého oblíbeného filmu Kostky...to je k pláči. Je to naprostá nuda a naprosto nic nedává smysl... (to rozhodně není omluvitelné přidáním dalšího rozměru). Ach jo.... Proč se vždycky někdo snaží natočit pokračování u filmu, u kterého to prostě nejde??? (stejný případ jako 2. díl záhady Blair Witch) Ach jo...

4. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

sklamanie

jednotka sa mi velmi pacila a tak som sa tesil na dvojku, ale ked som to videl bol som velmi sklaman; bolo to na moj vkus prilis svetle, tie pasce boli strasne prespekulovane, snazili sa tam dat nieco co tam asi nemalo byt.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

No teda....

No , Kostka 2 se podle mě absolutně nepovedla , nemá co ani děj , je tak trochu trapná ( bez urážky) , podle mě zbytečně se utrácely prachy na natočení tohoto filmu , velké zklamání

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

nic moc

No myslím že 1 byla rozhodně lepší a hlavně tenhle díl prostě ani neměl smysl s těmi lidmi...bylo to celé tak divné a ponuré... Tenhle dil me vubec nezaujala a ten konec byl ze vseho nejhorsi...

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Hrůza

Po shlédnutí jedničky jsem byl nadšený a taky když jsem zjistil že existuje dvojka tak jsem se moc těšil ale už ten podtitul hyperkrychle ve mně vyvolával jistou dávku obav, že to asi nebude nic jako jednička. No vlastně dvojka byla stejná jen v podobném názvu, v tom, že je tam uvězněno několik lidí a jsou v obří kostce ale to bylo opravdu vše. Bylo to pro mně velkým zklamáním, a dodnes nechápu smysl tohoto pokračování a ani jeho rozuzlení. Bylo to buď pro mně moc náročné na pochopení anebo byl záměr takový aby to nikdo nechápal ..... netuším jak to je

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Proč?

Filmy tohoto typu mám celkem dost oblíbené, ale v tomto případě to byl jasně ztracený čas. Když už si člověk pomyslí, že pochopil - tak je vše naopak.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

No..

Musím teda uznat, že jednička byla daleko lepší. Tady je děj vesměs úplně stejný, akorát jiní lidi. Navíc hodně počítačové práce, což je velmi poznat a právě to mě od takovýchto filmů odrazuje. Jednička měla dobrý nápad, tento kousek točit vůbec neměli.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Boo
...
30 %

pokracovani opet zklamalo

Uz jednicka mi nepripadala zrovna genialni, ale dalo se to zkouknout, zato druhy dil je naprosta fantasmagorie. Kuli par efektnim smrtim naprosto zamotavaji dej i cas, takze to cele nedava zadny smysl a clovek marne premysli "proc?".

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

opravdu skoda

Kostka 1 byla opravdu skvela a ve dvojce mohli pribeh trochu rozvinout a propracovat, avsak to neudelaly a kostka tak ztratila vse co se mi na jednicce líbilo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Hůř už to nešlo???

Nebudu zapírat, že jednička se mi líbila mnohem ale mnohem víc... Dvojku podle mě totálně zvorali! Úplně bez děje... Neměli se do natáčení vůbec pouštět!

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Děs a...

... hrůza. Čekala jsem že děj v kostce2 bude teda mnohem lepší.Musím říci,že mě to teda moc zklamalo!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
30 %

Kopie

Kopie jedničky, jen mnohem surovější, hnusnější a méně nápaditá. Nezaslouží si snad žádnou pozornost.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Slušný

Samozřejmě, že dvojky bývají často slabé. Ale tady měli, pokud vynecháme brutální vraždy a pasti, autoři celkem dobrý a musím uznat, že i povedený nápad s hyperprostorem. Velice zajímavé. A úplný konec nemá chybu...konečně nějaký film bez happyendu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

skvěly

tenhle film je fakt super.sice jednička byla lepší,ale to takvětšinou bývá u všech filmů.až do konce mě nenapadlo,že ta blondýna by to mohla rozluštit.no prostě parádní film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Pomatený

Na mě až příliš složitý k pochopení. Nepochopil sem děj ani co ti lidi měli za úkol udělat. Prostě zmatenej film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
60 %

neviem neviem

Viem ze sa najde par intelektualov ktori to pochopia ale ja som to vobec nepochopil.Strasne vela informacii bolo to natocene pre nejakych matematikov alebo co?Podla mna jednotka bola super ale toto bolo tak na polovicu ale dam radsej 60 za tu jednicku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

:0)

Po shlédnutí jedničky jsem se na dvojku nesmírně těšila a ... byla taky super.Akorát myslím,že se nedalo nic moc očekávat...zase místnosti,pár uvězněných lidí,pastičky a hlavně ČAS jako 4D...No nic...myslím že na trojku už by ani nebylo co vymýšlet

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Ujde to

Jelikož sem neviděla jedničku tak jsem tak nějak nevěděla o co jde. ale o to by snad ani nešlo. Film je dost těžkej na chápání ale jinak super :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Únavné

Jediné co bych na tomto snímku ohodnotil kladně jsou vymyšlené místnosti a pasti v nich - ty jsou překvapivě jiné než v jedničce:-), ale jinak je to dost únavné...

Kdysi dávno