home
Kořeny mafie

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Piper Perabo

Je to zajímavá gangsterka, sice s jednoduchou zápletkou, ale přesto s poutavým dějem a hlavně s výborným Giovanni Ribisim.

9. prosince 2011
avatar uživatele
60 %

Moc šťávy film nepřinese. A i když ten závěr je celkem překvapivý a hrdina se pěkně vykoupí ze spárů FBI, celé to působí nějak béčkově. Dabingem, kamerou, dialogy - jako by to bylo točené v osmdesátých letech a ne teď. Na tento snímek člověk rychle zapomene.

14. prosince 2010
avatar uživatele
20 %

Hrůza

Tak tenhle film byl nechutně nudnej. Díval jsem se na to dvakrát ve škole pod lavicí, ale ani jednou jsem to nevydržel do konce a radši jsem poslouchal výklad... (vlastně ne, jen jsem se díval na výklad, poslouchal jsem spíš metal ve sluchátkách, ale to sem neptaří). Zkrátka ohromná nuda, seděly mi hlavní dvě postavy (náš hrdina a bratranec Joey), ale děj byl strašný a roztahaný. Nezaslouží si víc, než 30%. A nebo možná 20.

14. června 2008
avatar uživatele
100 %

10th & Wolf

Mafiánská čistka pod dohledem policie... Nečistá hra z obou stran, kdy vítěz je jen ten kdo se nezůčastnil... Náhled do života a hlavně smrti mafiánů, kde je vidět že jde fakt většinou o rodinou záležitost a policie se vždy snaží podrazit všechny jenže nakonec vyjde s čistým štítem! Tvrdé souboje, dialogy kde jsuo hlavními argumenty náboje, perfektní nápady pašování a taky pohled na věc očima člena "rodiny", který do ní srdcem sice patří, ale rozum mu brání v čemkoliv protizákoném a mafiánském... celá plejáda známých herců a hlavně braný zřetel na TO, že jací jsou takí jsou, stejně mají své rodiny, city, vztahy...

15. dubna 2008
avatar uživatele
20 %

Kořeny mafie

První krátká část filmu byla naprosto skvělá. Pomalu jsme se dozvídali díky falshbackům jak to "všechno začalo". Následující zápletka i forma zfilmování stály ale opravdu za nic (použil bych silnější výraz ale to by asi neprošlo). Hrůzaaaaaaa.

25. listopadu 2006